Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 2019

Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 2019
16.09.2019

Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 54

Konut kompleksi "Otradnoe. Yeni Çeyrek »- Voronezh'de yeni bir banliyö inşaat yönü

Başkent Chernozem için temelde yeniAvrupa ülkelerinde çok popüler, banliyö inşaat projesi. Voronezh konut kompleksi "Otradnoe bir banliyösünde bulunan. Yeni mahalle farklı katlarda (5 ila 9 katlı) dokuz panel tuğla evler içerir. Toplamda çeşitli planlama çözümlerinin 839 dairesi (bir ila üç oda arası) ve boyutları (38 ila 88 m arasındadır)2). Tüm evler, kendi alışveriş merkezi, eczane, banka, kafe ve hatta bir yüzme havuzuna sahip tek bir altyapı ile birleştirilmiştir. Konut kompleksindeki ilk evler Kasım 2012'den itibaren faaliyete geçmiştir ve tüm projenin 2014 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır.Sevindirici. Yeni çeyrek

Bir konut kompleksi geliştirme "Otradnoe. Yeni Çeyrek ", geleceğin sakinlerinin proje geliştiricileri tarafından yorumları ve istekleri, gelecekteki inşaatın öncelikli yönleri olarak kabul edildi. Ve öyle görünüyor ki, onları tercüme etmeyi başardılar. Her metrekarelik alan, mümkün olduğunca rasyonel olarak kullanılır. Merdivenlerde iki ila beş daire var. Tüm pencereler çift camlı çift camlı pencereler, artan ses ve ısı yalıtımı ile donatılmıştır. Girişlerde yüksek hızlı yolcu ve yolcu asansörleri, çöp oluğu, kapıcı ve güvenlik için odalar bulunmaktadır. Ayrıca bina yangın alarmı ve yangın söndürme sistemi ile donatılmıştır. Engelli insanların rahat yaşamak için her şey var.

Yerleşim alanlarında optimum hava sıcaklığıOtradnoye kompleksinin binaları. Yeni çeyrek "ayarlanabilir merkezi ısıtma radyatörleri, yanı sıra bir tedarik ve egzoz havalandırma sistemi ile desteklenmektedir. Tüm daireler yüksek hızda internete bağlanır.

Voronej. Sevindirici. Yeni çeyrekKomplekste her şey en küçük ayrıntısına kadar düşünülür. Sessiz ve sakin bir tatil için çeşme, çardaklar içeren bir yürüyüş alanı vardır. Spor meraklıları çok işlevli spor sahasını kullanabilir veya bisikletle özel donanımlı bisiklet yolunda bisiklete binebilirler. Araba sahiplerine 320 açık park yeri yanı sıra 150 araçlık kapalı bir otopark sunulmaktadır.

Bir ailenin erdemi için, kim tarafındankoşullar hala kuşkusuz - Voronezh'den ayrılmak ya da ayrılmamak, "Otradnoe. Yeni Çeyrek "çok yakın gelecekte önemli ölçüde genişlemek ve modernleştirmek için planlanan yeni bir anaokulu sunuyor. Yakınlarda bir okul ve bir hastane var.

Ekolojik temiz alan, makul fiyat ve Avrupa kalite standartları - Bu sevindirici bir konut kompleksi" bir daire satın alacak olanların seçiminde önemli olan budur. Yeni Çeyrek ".

Kendi topraklarında gerçek bir botanik varbahçe: yabani üzüm, akçaağaç, kül ve meşe sokakları. Burada yaşayanlar ve sadece ev satın almayı planlayanlar yeşil etkinliklerde yer aldı.

Yeni projenin geliştiricisi LLCResmi siteyi ziyaret eden "Instep", sadece apartman dairelerinin ayrıntılı düzenini ve kullanılabilirliğini tanımakla kalmayıp, hatta inşaatın ilerlemesini on-line olarak izleyebiliyorsunuz. Dairelerin gerçekleştirilmesi LLC "Eltaro" tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sevindirici. Yeni çeyrek. yorumlarKonut kompleksi "Otradnoe gerçeğine rağmen. Yeni mahalle ", banliyölerde, buradan Voronezh merkezine, bazen de şehrin herhangi bir bölgesinden çok daha hızlıdır. Tüm yolculuk yarım saatten fazla sürmez.

Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 2019

Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 2019

Related news

 • YALANCI İĞNE MODELİ FİYONK OYASI
 • 5 DAMLA PULLARDAN SARI YAZMA OYASI TARİFİ
 • Özbek Pilavı Tarifi – Pilav Tarifleri
 • Besin alerjisi nedir ve belirtiler
 • En doğru bebek altı değiştirme şekli nasıldır

 • Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 71

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü


  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 76

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 52

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 51

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 65

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 15

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 3

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 4

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 92

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 66

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 13

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 19

  Konut kompleksi Otradnoe. Yeni Çeyrek - Voronezhde yeni bir banliyö inşaat yönü 74