fotograflar resim Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi
Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 24 31.01.2019, 23:21

Kollajenarium nedir? Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi

kollajenarium doktorlar yorumlarGençliğini koruyan kadın hayalleri. Bunun için anneannelerimizin cephaneliğinde, çeşitli doğal malzemelerden yapılmış maskeler ve kremler vardı. Bilim çok ilerledi. Ve şimdi cilt bakımı için birçok farklı kozmetik ürünü değil, aynı zamanda çok sayıda cihaz, cihaz ve prosedür de var, böylece her yaştaki her kadın 10-15 yaş daha genç görünebilir. Kadın güzelliğini koruma yöntemlerinden biri de kolajenaryum denen bir cihaz kullanan bir cihazdır. Doktorların onun hakkındaki yorumları en olumlular. Birçoğumuz bu kelimeyi çoktan duymuş olabiliriz. Ama herkesin ne olduğunu, bu mekanizmanın nasıl çalıştığını, gençliğini ve cildimizin güzelliğini korumak için nasıl yardımcı olabileceğini anlayamıyoruz. Bütün bu soruları burada bulabilirsiniz.

Kollajenaryum nedir ve ne için?

kollajenarium nedirKollajen nedir ve neden bu kadar önemlidir?Cildimiz, belli birçoğu için. Herhangi bir canlı organizmanın en önemli bileşenidir. Bu, cildimizin gücünü ve esnekliğini sağlayan doğal proteinimizdir. Buna göre vücutta ne kadar çok üretilirse o kadar güzel oluruz. Yaşında, kadınlarda ve erkeklerde de, sayısı keskin bir şekilde azalır. Sonuç olarak, cilt daha ince hale gelir, ilk kırışıklıklar ortaya çıkar ve sonuçta daha derinleşir. Modern ilaç ve kozmetik endüstrisi, yüksek miktarda kolajen içeren çok miktarda fon üretmektedir. Ama bu sentetik bir yapay protein. Cildimiz onun için iyi değil. Bu nedenle, bu fonların etkinliği ideal olmaktan uzaktır. Cildin yeterli miktarda kolajen ürettiği daha iyidir. Bu sayede ışık tüpleri kullanarak özel bir aparata yardımcı olabiliriz. Bu "kollajenarium" denir. Farklı renk spektrumlu özel lambalarla donatılmış dikey veya yatay bir kabinedir.

Aparatın çalışma prensibi

Kollajenaryum nasıl çalışır? Doktorların ifadeleri, yaşlanmaya karşı mücadelede yüksek etkililiğini kanıtlıyor. Çalışmasının prensibi aşağıdaki gibidir. Prosedür sırasında kırmızı renkteki lambalar, cildin üst katmanlarına kolayca nüfuz eder, burada metabolizmayı aktive eder, bu da elastin ve kollajen üretiminin birkaç kez artmasına neden olur. Böylece doğal bir rejenerasyon ve gençleşme mekanizması başlatıldı. Bu prosedür, ışık tedavisi yöntemlerinden biridir. Kesinlikle güvenlidir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

Kollajen yararları

kollajen lambalarıBöyle bir ışık terapisinin sonucu olarak, ciltPürüzsüzleştirir, kırışıklıklar kaybolur, ten rengi iyileşir, "eski" pigment lekeleri kaybolur. Hyaluronik asit içeren çeşitli kozmetik preparatlarla birlikte kolajenaryum kullanmalısınız. Doktorların yorumları da aynısını söylüyor. Bu durumda, cilt gençleştirme etkisi çok daha fazla fark edilecektir. Bu prosedürler herhangi bir kadına karşı konulamaz.

Collagenarium: doktorların yorumları

Yukarıda belirtildiği gibi, uzmanlar olumluBu cilt gençleştirme teknolojisi hakkında konuşmak. Gözle görülür ve kalıcı etkilerin ortaya çıkması için bu prosedürün en az 8 hafta süreyle kullanılması gerektiğini söylüyorlar. Bu, cildin tamamen iyileşmesi için gereken süredir. Lambaların dersin başlangıcında maruz kalma süresi 10 dakikayı geçmemelidir. Döngünün sonunda, 20 dakikaya kadar artırılabilir. Ayrıca, doktorlar prosedür sırasında gözlerin ve meme bezlerinin korunmasını gerektiği konusunda uyarıyorlar. Bu mekanizmanın kullanımı için bir dizi kontrendikasyon vardır. Bu nedenle, yöntemi kullanmadan önce bir doktora danışmak kimseye zarar vermeyecektir.

Neden bu kadar önemli kollajen olduğumuzu veModern bilimin başarılarının yardımıyla nasıl üretilebileceğini vücutta arttırmak mümkündür. Bu, her yaşta kadınları gençleştirmeye yardımcı olacaktır. Kollajen lambaları kullanan bir cihazın kullanılması, cildin güzelliğini ve elastikiyetini korumak için en güvenli ve en etkili yollardan biridir.

Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibiresim Fotograf galeriler fotograflar Goruntuler

Related news

 • Kahverengi gözlülere en çok yakışan makyaj tonları
 • Çok İzlenen Videolar
 • Rus askeri uzman: Avangard, stratejik istikrarı sağlayacak caydırıcı bir sistem
 • Nasrallah: Seçimler bitti, eğer bir devlet istiyorsak birbirimizle iş birliği yapmamız gerek

 • Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 83

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi


  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 17

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 29

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 53

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 99

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 28

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 97

  Kollajenarium nedir Hekimlerin Yorumları ve aparatın prensibi 30