Koşu için srenyerleri 2019

Koşu için srenyerleri 2019

Koşu için srenyerleri 92 10.02.2019, 18:19

Koşu için srenyerleri

Bir sağlıklı yaşam almaya karar verirseniz,o zaman ayakkabıları dikkat etmeniz gereken ilk şey. Özel koşu ayakkabıları almak en iyisi olacak. ayakkabılar doğru uyumlu, bunun yerine beklenen sonuçların ters etki elde edilebilir ve omurga ve ağır yüke maruz kalan tüm insan vücudu çalıştırırken çünkü sadece sağlığınızı zarar ve yanlış ayakkabı eklemler ve omurlar arası diskler darbe yükü yaşayacaksınız gerçeğine yol açar.

Koşu spor ayakkabıları topuk ve ayak parmağı vartopuktan topuğa ağırlık taşırken ayağın yükünü önemli ölçüde azaltan şok emicileri. Buna ek olarak, iyi amortisörler itme oranını artırır ve hız kazandırır; bu nedenle koşu için spor ayakkabıları alırken, kendi tercihleri ​​için sorumluluk üstlenmeniz gerekir.

Için spor ayakkabı alırken ana kriterKoşu onların amortisman yeteneğidir. Bilimsel laboratuvarlar topuk için çeşitli amortisörler geliştirdiler - Bunlar özel bölünmüş topuklu, küçük akıllı yaylar ve hava yastıklarıdır. Modern teknoloji kullanılarak üretilen Amortisörler Hava, tabanın içinde, basınç altındaki gazla doldurulan, sözde jel yastık boşluğudur. Nike tarafından üretilen bu teknolojiyi kullanan Sneakers Air'e yirminci yüzyılın efsanesi deniliyor ve telgrafın keşfi ile karşılaştırılıyor.

Koşu için tasarlanmış koşu ayakkabıları olmalıhafif, konforlu ve dayanıklıdır. Onlar bu yüzden sadece kötek ne de herhangi bir yapışkan ile ayakkabı seçmek gerekir, bacak üzerinde sıkı oturmalı! iç yarı lacing katlamaktır ve alt ve yapışkan tabakanın gücü kat keşfetmek için, spor ayakkabıları gücünü test etmek amacıyla. tek yassı olması ve kalınlığı daha az sekiz milimetre olmayacaktır. erkekler hem de kadınlar için ayakkabı Koşu, genellikle küçük boy olan, yavaş yavaş yukarı doğru burun ve topuk bölgesinde hafif bir artış çevirin.

Asfalta koşmayı planlıyorsanız - ihtiyacınızoluklu bir taban seçin ve engebeli arazide koşu yapmak için oluklu daha kaba bir dış taban daha uygundur. Bu taban, zemin için daha uygundur ve kaymaz. Darbeleri yumuşatmak için tabanın ön kısmının bir ek parçası olması önemlidir ve ayağın kemerinin mutlaka esnek flütlerle olması ve sağlam kemer desteği olması gerekir.

Elde edilen spor ayakkabılarını seçmek daha iyi.Doğal malzemeler - deri, pamuk ve özel örgü. Spor ayakkabılarının üst kısmını yapmak için kullanılan malzeme sadece yumuşak, nefes alabilen ve dayanıklı olmamalı, aynı zamanda suya dayanıklı olduğundan ıslak havalarda bacaklar kuru kalmalıdır.

Koşu ayakkabılarında astar yapılırçıkarılabilir ve daha uygun bir ayak için hafif bir kalınlaşma vardır. Bu gibi tabanlık ayakkabının ayağa asılmasına izin vermez, aynı zamanda bir sönümleme etkisine sahiptir, bu da eklem ve omurgadaki yükü azaltır. Özel havalandırma delikleri olan, ayakların nefes almasına ve hoş olmayan kokardan kurtulmasına yardımcı olacak antibakteriyel tabanlıkların kullanılması en iyisidir.

Koşu için spor ayakkabıları uygun bakıma ihtiyaç duyar. Sokaktaki her çıkıştan sonra, kurutulmalı, taban astarı çıkarılmalı ve dil bükülmeli ve gerekirse - yıkanmalıdır. Bir daktiloda da silebilirsiniz, ancak ayakkabılarınızı ve ekipmanlarınızı bozmamak için manuel olarak yapmak en iyisidir. Oda sıcaklığında kurutmalı spor ayakkabıları kullanılması önerilir. Spor aygıtı, talk, emprenye etme, deodorantların bakımı için özel bir çizgi kullanabilirsiniz. Hakiki deri ile yapılan spor ayakkabıları yıkanamaz.

Tasarımcılar sürekli olarak üzerinde çalışıyorlar.amortisör yeni tip geliştirme ayakkabı iyileştirilmesi. Geçen iyileştirmelerden biri kadın ve erkek ayakkabıları arasındaki farkların giriş, belirli bir yaş ve cinsiyet yani müşteri odaklı oldu. erkekler için Koşu ayakkabıları kadınlar, sadece dekore farklıdır, ancak aynı zamanda yapısal farklılıklar var.

Bugün spor ayakkabıları, Alman moda tasarımcısı sayesindeKarl Lagerfeld, tuvaletin modaya uygun bir detayı ol ve podyumları fethet. Elbette, bu tür ayakkabı hiç ucuz değil. Birçok kaya yıldızı ve TV yıldızı onları gösteriş yapmak istiyor. Ancak hala koşu ayakkabılarının temel amacı spor.

Koşu için srenyerleri 2019

Koşu için srenyerleri 2019

Related news

 • Yeşil çaylı cilt maskesi tarifi
 • ABD ile Taliban barış taslağının çerçevesi üzerinde anlaştı
 • Alaca Çorba

 • Koşu için srenyerleri 56

  Koşu için srenyerleri


  Koşu için srenyerleri 23

  Koşu için srenyerleri 9

  Koşu için srenyerleri 1

  Koşu için srenyerleri 80

  Koşu için srenyerleri 47

  Koşu için srenyerleri 95

  Koşu için srenyerleri 27