Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınızKitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız


Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 30 25.01.2019, 13:12

Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız?

Kitap stüdyosu bizden okuldan tanıyor.defa. Kullanımı sınıflar esnasında masada veya masada yer açması nedeniyle rahatlığı arttırmakla kalmayıp aynı zamanda göz hekimleri tarafından çocuklarda sağlıklı görüş sağlanması önerilir.kitaplar için masa standı

Neden okumak için bir standa ihtiyacım var?

İlkokulda, öğretmenler sıklıklakitabın dersinde. Okul masalarının boyutu küçüktür ve çocuğa gerektiği takdirde kitap ve defteri aynı anda kullanmak için rahatsızlığa neden olur. Bu nedenle küçük ve pratik bir stand, çocuğun tüm derslerinde vazgeçilmez bir asistanı olacaktır.

Göz hekimleri bu kararı ve mümkün olan her şekilde onaylamaktadır.Düşük sınıf öğretmenlerini destekleyin. Kitabın dikey düzenlenmesi, sınıflar sırasında güçlü bir göz yorulmasına neden olmaz ve göz merceğinin yapısındaki değişiklikleri önlemez.

Buna ek olarak, kitap duruyor - okulkurtarıcılar, çünkü kitap ile gözler arasındaki yardımları sayesinde, optimum mesafe her zaman korunur ve bu da görüş durumunu önemli ölçüde etkiler. taraflar seviye bir duruş sergileyen ve çocuğun sağlıklı gelişmesini sağlamak ve görsel cihazları ve omurganın aşırı yorgunluk kaldıracaktır gözleri ve kitap veya defter arasında doğru mesafeyi korumak için bir çocuğun Uygun dikim.

Standlar nedir

Kitap okumak için stand olabilirmetal, ahşap, karton. Kendi ellerinizle böyle rahat bir cihaz yapabilirsiniz. Metal tezgahlar daha kullanışlıdır, kitin ağırlığına dayanırlar ve cihazın sürekli katlanıp açılmasına ihtiyaç duyarlar.Kitap okumak için Standı

En yaygın standlar plastikten oluşurkitabın veya dizüstü bilgisayarın yerleştirildiği bölüm, bir metal yükseklik ayarlayıcı ve kiti yerine tutan ve sayfa döndürmeyi önleyen metal sabitleyiciler. Kitaplar için bir masa istikrarlı olmalıdır ve kitabın doğru eğimini yaratın.

Modern standlar çeşitli şekillerde veTasarım, ancak değişmeden kalan tek şey onların işlevsel bileşenidir. Yer ders kitapları dik hatta gelişmiş göz yorgunluğu ile, deformasyon önler ve görme korur lens, doğru konumunu teşvik etmektedir.

Depolama standları

Kitabın rahat bir okumasından sonra, çalışma materyallerive dergiler bir yerlerde saklanmalıdır. Bu amaçla plastik standlar mükemmeldir. Kitapların dikey veya yatay bir konumda saklanmasını sağlarlar.

Bu tür destekler çok pratik, hafif veUygun fiyatlı maliyet, böylece evde kitap ve dergilerin depolanmasını düzenlemek için kullanılabilir. Bölümler arasındaki bölümlerin bulunması, kitapları türe, yazarlara, boyutlara ve diğer ölçütlere göre sıralamanıza olanak tanır.okul kitapları için kitaplar

Kitaplar için stand - her birinde vazgeçilmez bir şeyBir öğrenci veya öğrencinin büyüdüğü bir ev. İşyerinde, bu tür cihazlar da gereksiz olmayacaktır. Çeşitli belgeleri ve gerekli belgeleri katlamak için çok uygundurlar.

Kitapları kendiniz saklamak için nasıl stand yapmak

Kendinden destekli destekler için kullanabilirsinizküçük karton kutular. Bu amaç için en uygun olanı, gevrek altından, süt yulaf lapasından. Bu durumda kitap standı, boyutlarına göre seçilmelidir. Kitapların gerekli genişlik ve yüksekliğini ölçerek, kutuları kesebilirsiniz.

Aşağıdaki görüntüleri kesin:

 • Kutuyu kaplayan üst kısımları kesin.
 • Ardından, üst köşeden karşı tarafın ortasına doğru düz bir çizgi çizilir. Bu eylem her iki tarafta yapılmalıdır.
 • Kutu çizilmiş çizgiler üzerinde kesilir. Sonuç olarak, bir tarafa eğimli, bir stand alır. Pratikte, plastik seçeneklerin satın alınmasından farklı değildir.kitap desteği

Kendiniz için bir stand yapmakKitapların güzel bir görünümü vardı, beyaz veya renkli kağıt ile yapıştırılabilir. Uygun bir renkten kendinden yapışkanlı bir film kullanabilir veya cihazı güzel desenli bir bezle dekore edebilirsiniz. Standı süslerken, hayal gücünüzü kullanmanızı ve pratik bir şeyi odanın içini ayarlamanızı öneririz.

Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınızKitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız

Related news

 • Bir düğün için seçeceğiniz nadir hediyeler
 • TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ CİLVELİ LASTİK MODELİ
 • Doktora karşı şikayetler. Korumanın etkili yolu veya zaman kaybı

 • Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 96

  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız


  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 71

  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 85

  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 85

  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 60

  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 77

  Kitaplar için stand: ne oldukları, işlevleri. Kendi ellerinizle nasıl stand yapacaksınız 34