Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 2019

Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 2019
09.05.2019

Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 97

Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey

Bir kadının uzun ve eğimli kirpiklerine rüyasıÇoğu zaman bir rüyada kalır. Ve bir başkası kirpiklerde kimyasal dalgası bilmediği ve yardımıyla hangi biz kirpikler, bu kadar uzun, kıvrık olalım ve çok cazip hale emin olabilirsiniz çünkü.

Bu prosedür ne için?

Kirpiklerin kıvrılması için, kadınlar tatil beldesiözel cımbızların yardımına. Doğru, zarifçe kıvrılmış kirpikler gün boyunca azami kalır. Kirpiklerin kimyasal bir dalgası, kalıcı ve kalıcı bir sonuç elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz şeydir. Tabii ki nüansları elbette olmasına rağmen neredeyse saçların kimyasal dalgalarından farklı değildir. Birçok güzellik salonunda kirpiklerin kimyasal bir dalgası yapmak mümkündür, çünkü yanlış yapmanın yüksek olasılığı olduğu için, evde yapılmasını reddetmek en iyisidir. Özel olarak eğitilmiş salon çalışanları, olumlu sonuçların% 100'ünden emin olabilmeniz için prosedürü hazırlayacaklardır. Kabinteki kirpik kirpiksizdir ve alması biraz zaman alır - yaklaşık 40 dakika.

Kirpikteki kimyasal dalga: eserin özü

Bu tür bir prosedürün,eğitilmiş bir uzman yönetin. Kirpikleri kıvırmak için özel küçük körük kullanılır. Farklı boyutlarda gelirler, örneğin en büyük olanlar sırasıyla uzun kirpiklerin bükülmesi için uygundur, daha küçük olanlar ise kısa kirpiklerin kullanılması uygundur. Çeşitli kirpikler dikkatlice kirpiklere konur, ardından özel bir aletle sabitlenirler. Tahsis edilen süre sonra, sabitleme bileşiği yıkanır, daha sonra jel sabitleyici uygulanır ve sadece sonlarında kaşelar çıkarılır. Fiksatif uygularken uzman tarafından özel bir dikkat gösterilmelidir çünkü yanlış bir yaklaşımla göze bulaşabilir. İşlemin kendisinin ağrısız olduğunu ve bir kadından istendiği her şey, kirpiklerin kimyasal bir dalgası gerçekleştirildiği bir zamanda hareketsizliğin korunması olduğuna dikkat edilmelidir.

Kirpiklerin kabinde kıvrılması şimdi olurüç çeşit: Bu radikal bir dalga, kıvrılma olarak adlandırılan kıvrılma ve karışık bir dalga. Sonuncusu, çoğunlukla görme özürünü genişletmek istediğiniz kısa kirpik ile çalışmanız durumunda kullanılır.

Kimyasal bir dalga sonrası kirpiklerin bakımı

Kimyasal pansuman sonrası sonuç yaklaşık üçaydır. Daha uzun bir süre için, 90 gün içinde bir kez büyümesi ve eski kirpiklerin yenileriyle değiştirilmesi nedeniyle, saymak gerekli değildir. Sonuç olarak, saç dökülmesiyle birlikte kıvrılmış etki kaybolur. Kirpiklerin daima eğimli olması için, yeni kirpiklerin büyüdükten hemen sonra kimyasal bir dalga yapılmalıdır.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu prosedür neden olmazkirpiklere önemli zararlar verirler, tek şey hafifçe renksizdir. Burada mürekkeple boyamak ya da kaş ve kirpikler için özel bir boyayla boyamak gerekiyor.

Gitmek için olduğu gibi, onsuz da, sadeceHiçbir yerde. Kirpikler - kırılgan yapmak, nasıl tepki vereceğini asla bilemezsiniz ya da başka bir prosedür. Kirpiklerin kimyasal bir dalgası, elbette, yararlı bir şey, ama yine de, her bir silisyumun durumuna dikkat çekmek için zarar vermeyecek, böylece erken düşmeyecek.

Burada aşağıdakileri önerebilirsiniz:

 • Kirpikler güçlü, birkaç kezOnlara bir hafta hint yağı uygulayabilirsiniz. Bunu yapmak için, yağda nemlendirmeniz gereken karkastan temiz bir fırça kullanmanız ve kirpiklerden geçirmeniz en iyisidir.
 • Ayrıca özel tatil yapmak da mümkündürKirpiklerin bakımı için kozmetikler. Ayrıca her bir ciliumu güçlendirir, besler ve dış olumsuz etkilerden korurlar (toz, don vb.).
Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 2019

Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 2019

Related news

 • Trend alarmı: Hasır çantalar
 • Pamuk Makrome İpten Çanta Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Yaşlılık lekeleri canınızı mı sıkıyor
 • Altıgen Hırka Yapılışı
 • İdrardan Gelen Kurt

 • Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 97

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey


  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 52

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 69

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 70

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 44

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 6

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 52

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 37

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 94

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 92

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 43

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 71

  Kirpikteki kimyasal dalga: prosedürle ilgili her şey 90