Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 2019

Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 2019

Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 25 23.01.2019, 15:17

Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli

Oldukça sık olduğu durumlar vardırkesinlikle iletişime geçmemiz gerekiyor, ama bunu yaptığımızda ağdaki hiç kimse bizi fark etmeyecek. Yani, iletişimde çevrimdışı. Aynı sosyal ağda, "Sınıf arkadaşları" ile bu sorun yok. Evet, görünmezlik modunu açmak için belirli bir miktar ödemeniz gerekiyor, ancak yine de.

İletişimde nasıl çevrimdışı olacağına gelince- burada her şey daha sorunlu. Gerçek şu ki, VKontakte'nin normal işlevselliği böyle bir fırsat sunmuyor. Ancak, istediğimiz şeyi elde etmemizi sağlayan bazı geçici çözümler var.

çevrimdışı vkontakte nasıl olunurÇevrim içi iletişimde nasıl olunur?Mozilla Firefox tarayıcısı ile elde edilir. Her şeyden önce, bu tarayıcının adres çubuğunda aşağıdaki "about: config" (doğal olarak, tırnak işaretleri olmadan) girmeli ve "Enter" a basmalıyız. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Firefox ayarları penceresi açılmalıdır.

Bu pencerede "Filtre" adlı bir alan olacaktır. Yine orada, belirli bir komut girmeniz gerekiyor. Bu seferki "network.http.redirection-limit" (tekrar tırnak işareti olmadan). Görünen parametrenin değeri 0 olarak değiştirilmelidir. Bu durumda, 0 tarayıcının tüm yönlendirmeleri işlemesine izin verilmediği anlamına gelir. Bu arada, ayarlar penceresi henüz kapatılmamalıdır.

iletişimde çevrimdışı olun

Şimdi ana sayfaya gidebilirsiniz"VKontakte" ve giriş ve şifrenizi girin. Ama hepsi bu değil. Network.http.redirection-limit parametresine gidip, daha önce olanı belirledik. Bu arada, sitenin girişinde bir hata verecektir - ama önemli değil, öyle olmalı. Ve bir tane daha kısıtlama - siz de dahil olmak üzere sayfaların sayfalarına gidemezsiniz, bu sizin de kendi sayfanız için geçerlidir.

Aşağıdaki yol, iletişimde nasıl çevrimdışı olunur?her yerde ve her yerde çalışır. Bir takma - çok uzun, ama ayarlarınızda hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yok. Bu yüzden, "Mesajlarım" bölümündeki siteye gitmeniz ve yaklaşık 15 dakika boyunca herhangi bir şeye dokunmamanız gerekir.Bu süre zarfında siteyle olan bağlantının süresi dolar. Ancak bu durumda kullanıcıların ana sayfalarına gidemezsiniz.

iletişimde çevrimdışı

Çevrimdışı iletişimde olmanın üçüncü yolu,sadece Opera tarayıcısı için tasarlanmıştır. Öncelikle, ayarları biraz daha ayarlamanız gerekiyor. Temel olarak, burada Firefox'taki ile aynı şey, ama oldukça farklı bir şekilde yapıldı. Önce "Araçlar" sekmesini açın, "Ayarlar" ı, aşağıdaki "Gelişmiş" menüsünü seçin ve orada "Ağ" a tıklayın. Burada "Otomatik yönlendirmeyi etkinleştir" kutusunun işaretini kaldırmanız gerekiyor. Ve bundan sonra her şeyi yapıyoruz, ilk varyasyonda olduğu gibi - ana sayfaya gidiyoruz, veriye giriyoruz vb.

Eh, ve soruya cevap, nasıl çevrimdışı olunuriletişim, mevcut dördüncü yöntem hakkında hatırlamaya değer. Diğerleri gibi, basit - ama hiçbir kısıtlama yoktur. Bilgisayarınızda "VKontakte Agent" programını kurmak yeterlidir, bu sayede kendi fonksiyonlarıyla gerekli fonksiyonu seçebilirsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, herhangi bir kısıtlama yoktur, sadece müzik dinleyemez ve toplumu ziyaret edemez, aynı zamanda arkadaşlarınızın sayfalarını da görüntüleyebilirsiniz. Ancak çoğu zaman bunun için sosyal ağlara gidiyoruz - arkadaşlarımızla yeni olanı bulmak için.

Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 2019

Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 2019

Related news

 • Vatruşka çöreği tarifi
 • Çoklu maske Multi masking nedir
 • Kadınlar alışveriş yaparak rahatlıyor
 • DEĞİŞİK PİRİNÇ ÖRNEĞİ TEKNİKLERİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI
 • İğne Oyası İncili Kanatlı Çiçek Modeli Yapımı Videolu
 • Kendi elinizle alçıpan tavan nasıl yapılır Çok zor değil

 • Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 24

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli


  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 54

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 15

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 52

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 29

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 64

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 12

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 13

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 24

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 75

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 19

  Kişideki görünmezlik modu veya iletişimde çevrimdışı olma şekli 30