Kerevit yakalamak 2019

Kerevit yakalamak 2019 Kerevit yakalamak

Kerevit yakalamak

Bira ve kerevides ... Ne lezzetli ve keyifli olabilir. Eğer elleriyle onları yakalamak eğer, bu enfes incelik tanrısallık başarılı balıkçılık sonra açık havada hoş harcanan süre ile kombine edilebilir.

Sonuçta, gerçek şu ki - yengeçleri yakalamak daha heyecan verici,bir balık daha. Nehrin kıyısında bira pikniği düzenlendi, burada nehir tarafından bira dökülüyor ve ona aperatif olarak hazırlanıyor - kendi elleriyle yakaladı, kerevit, bu zevkle kıyaslanabilecek.

Yakalanan kanserler çeşitli şekillerde yapılabilirTatlı suya sahip su gövdeleri. Yine de, bu su sakinlerinin en gözde yerleri taşlı ve sert tabanlı nehirlerdir. Bu tür yerlerde kendileri için sığınmak istiyorlar.

Kerevitlerin başarılı şekilde avlanması doğrudan doğruya,su ortamının ne kadar aydınlatıldığı. Güneş ışığından az bulaşan karanlık sularda, kerevit yakalamak, akşam karanlıkta yapılmalıdır. Bu gibi yerlerde, en iyi yakalamak akşamlardadır ve gece yarısına yakın haldeyken, bu omnivoların aktivitesi azalır ve sonra avlanma durur.

Yüksek güneş açıklığı ile suda kerevit yakalamak gece yarısından çok uzun süre dayanabilir.

Ardından avlanmak için en uygun derinlik 30-50'dirsantimetre. Çoğunlukla kanserli delikler taş altına, ağaçların kesilmesine ve ağaçların rizomlarına gizlenir. Yağmur altında kerevit yakalamak çok başarılı olabilir. Ancak fırtınalı hava veya parlak bir gece en iyi zaman değil.

Kerevit yakalamak için pek çok yöntem var. Deponun derinliğine, kullanılan dişliye, günün saatine, nehrin derinliğine vb. Bağlıdırlar. Balık tutma tuzakları üç metre derinliğe yerleştirilir. Bununla birlikte, bazen tuzaklar büyük derinliklere, altın bu canlıları böyle derinlikte yaşamak için uygun olduğu yere iner. Rakolov, daha koyu suda yüzeye daha yakın yapışmayı sevdiğini bilmeli.

Yakalayan kanserler, eski bir dedesi olabilir.çıplak ellerinle. Ve hem gündüz hem de gece yapılabilir. ateş, kabuğu meşale veya güçlü lamba - Geceleri, bu herhangi bir ışık kullanılarak yapılır. Işığa ilgi duyan kanser, çoğunlukla karada, hatta karada bile dışarı çıkarken, derin sudan çıkar.

Gün boyunca, kerevitler kayaları ve dalgaların karaya attığı odunlar altında sürülür. Dışarı çıkmadan önce, taşları veya sapanları itip ardından avı geriye doğru yakalamanız gerekir.

En yaygın ve popüler yol -Bu kerevit yakalamak. Rakolovki el ile yapılabilir. Onlar için, yuvarlak bir metal jantın çizildiği ince ağlı bir ağ gereklidir. Kapron hatları bir taraftan janta bağlanır ve diğer tarafta birbirine bağlanır. Takılı oldukları düğüm, daha kalın bir kordona bağlanır. Bu kablo sivri tarafına keskin bir çubukla sabitlenir. Balık avının polis tarafından haklı gösterilmesi için, eldeki en az beş tuzağa sahip olmak gerekir.

Kerevitin nasıl yakalanacağını öğrenmek için kalır. Her bitkinin içinde, yem atılır ve bu yapı, bir tahta kazık yardımıyla, beslenme için en iyi yerin olduğu yere iner. Yem çiğ balık, kurbağa ya da küçük bir kertenkele olabilir.

Rakolovki bu sırayla suya yerleştirildi,Böylece onları kontrol ederken ek zorlukları olmaz. Örneğin, düz bir çizgi. Ayrıldıktan sonra en az yarım saatliğine yalnız bırakılmalıdırlar.

Genellikle, gece balıkçılığı çok uygun bir prensip olduğundabir el feneri ile yakalamak. Işık, tüm çeteleri aydınlatacak şekilde yönlendirilir. Ve ışık kerevitleri çok fazla çektiğinden, yaklaşık yirmi dakika içinde tüm tuzaklar bunlarla dolu olacak. Tüm madencilik toplandıktan sonra, düzenleme prosedürü tekrarlanır.

Konserve kerevitler, tüketilmeden önce özel kafeslerde saklanır. Ancak, onları orada uzun süre tutmak tavsiye edilmez. birbirlerini yemeye başlarlar.

Kerevit yakalamak 2019

Kerevit yakalamak 2019

Related news

 • Fondöten Parmakla mı Fırçayla Mı Sürülmelidir
 • Rüyada Telefon Görmek ve Telefonla Konuşmak Ne Anlama Gelir
 • Hukuki ilişkilerin içeriği
 • Torrent hatası Erişim engellendi: düzeltmenin nedenleri ve önerileri
 • Limonlu Kurabiye Videosu

 • Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak


  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak

  Kerevit yakalamak