01.04.2019

Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 23

Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz? Göstereceğiz!

Kimimiz güzel ve kendinden emin olmak istemiyormükemmel bir figürüne sahip olmak, bilgeliği geliştirmek ve insanlarla nasıl doğru bir şekilde iletişim kuracağını öğrenmek için kendi içinde? Doğru, bu birçok kişinin hayalidir. Fakat bunun için, kendinizi zorla çalışmaya zorlamak için çok çaba harcamanız gerekiyor. Evet, özellikle nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız oldukça zor. Bu yüzden kendinize nasıl baş edeceğinizi söylemeye karar verdik.

Kendinizi nasıl davranmanız gerektiği

Her şeyden önce nedenini bulmalıyızgereklidir. Kendinizi bir yönde ya da başka bir şeyle değiştirme nedenlerini açıkça anlamalısınız. Sebeplere dayanarak, hedefi belirleyebilirsiniz. Niye ihtiyacınız olduğunu ve neye ulaşmak istediğinizi belirleyin. Hedef sana teşvik etmeli, ona gitmeli, bazı hareketi yapmalısın.

Hedefi ile karar verdik. Büyük harflerle yazın ve masanın üzerine asın - size kendini geliştirmenin önemini hatırlatacaktır. Yolun sonunda ulaşmak istediğiniz şeyi.

Sonra, yerine getirmeniz gereken öğeleri girdiğimiz bir plan hazırlıyoruz. Aynı zamanda, nişanlanacağımız zamanı ve ne zaman gösterileceğini de belirtmek isteriz. Bu materyal, programın hazırlanmasında yararlıdır.

nasıl kendin yapıyorsun

Ancak bu bizim için de yeterli değil. Kendilerini nasıl kendileri ile başa çıkarmaya zorlayacaklarını bilen insanlara, gerçekleştirmeyi planladığınız dersler, prosedürler çizelgesi hazırlamaları önerilir. Eğer spor ise - haftada kaç kez ve tam olarak ne ders çalışırsınız, eğer okumaya devam ederseniz - bunun bir çeşit kozmetik işlemler olması halinde - harcamak zorunda olduğunuz günde ne kadar zamanınız varsa - onları akşam için atamanız iyi olur, özel dikkat Böylece günler kapalı kaldı. Birden fazla yönde gelişmeye karar verirseniz, çalışmalarınızı paylaştığınızdan emin olun. Onları değiştirmek en iyisidir. Dinlenmek için yeterli zaman bırakmayı unutma.

Yani, bir zamanlama yaptık. Şimdi arkadaşlarınızdan yardım istiyoruz. Böyle bir sorunla karşılaşanlar, arkadaş edinme yollarını bilir ve sizi ne kadar iyi etkilediğini bilirler. Onları birlikte çalışmaya davet edebilirsiniz. Böylece, daha az özleyeceksin çünkü kime eşit olacaksın. Evet, iyi niyet olmadan dinlenmek için gerçek bir arkadaş vermez.

kendini zorlamak

Düşünülmesi gereken bir nokta daha var. Kendinize nasıl davranacağınızı anlatan makalelerin çoğunda, cezadan söz edilebilir. Evet, cezayla ilgili. Sınıfı kaçırdığınızda kendiniz başvuracağınız bir ceza sistemi hazırlamanız gerekir. Bir şeylerin kısıtlanması, kapalı bir ekstra meslek olabilir, bu da sizi planların hayal kırıklığıyla veya başka bir şeyle tehdit eder. Önemli olan, programınıza uymanız ve tembellik nedeniyle bir geçiş yapmanız durumunda kendinize ceza vermeniz gerekir.

Umarız kendinizde nasıl davranmanız gerektiği konusundaki tavsiyemiz sizin için yararlıdır ve kendinize iyileştirme sürecine düzgün bir şekilde yaklaşmanıza ve maksimum yarar sağlayacak şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Hatırlayın, ilk denemede başarısız olsanız bile, mesleğinizden vazgeçmeyin. Hedefi yerine getirin, her çabayı yapın ve işinizin sonucunu kesinlikle göreceksiniz.Related news

 • Soğan Halkası
 • Koşu için giysiler ne olmalı
 • Taş kadayıfı nasıl yapılır ile Etiketlenen Konular
 • Kuru ciltler için maske tarifi
 • Tüm Haberler

 • Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 49

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz


  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 91

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 8

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 59

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 84

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 35

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 96

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 56

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 9

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 73

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 43

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 20

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 66

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 33

  Kendinizle baş etmeye nasıl zorlayacağınızı bilmiyor musunuz Göstereceğiz 49