Kendinizi spor yapmak için nasılKendinizi spor yapmak için nasıl
Kendinizi spor yapmak için nasıl

Kendinizi spor yapmak için nasıl

Peki, kim spor yapacağını bilmiyorson derece yararlı - sağlık ve güzellik için. Böylece gençleri uzatabilir, kas tonusu verebilir, neşelendirebilirsiniz. Bununla birlikte, tüm bunlar bir teori ve çoğu zaman insanlar kendilerini nasıl spor yapacaklarını bilmiyorlar. Basit egzersizlere günde 10 dakika ayırmaya fazla tembeliz, sürekli ciddi dersler hakkında ne söyleyebiliriz. Ve yeni yıldan, bahardan, Pazartesiye kim başlamak istemedi? Ve planlar uygulanmadı.

Bununla birlikte, objektif ol, hayatın bir olduğunu ve daha sonra sağlıklı bir yaşam tarzı başlattığını hatırlayın, yakın gelecekte sağlığı korumak daha zor olacaktır.

Kendinizi nişanlandıracağınızdan bahsedelimspor. Düzenli olarak eğitim alanlar bile, kısa bir ara verdikten sonra derslere devam etmek zordur; ancak insanlar tembellik ile mücadele ederler. Neden bir kişi spor yapmak ister? Birileri - görünüşleri ile hoşnutsuzluk yüzünden, fiziksel biçimlerini ancak çoğu insanları korumak için. Dezavantajlar başkaları için neredeyse görünmez olabilir, ancak varlıkları sahiplerine geri kalmaz. Bel, inelastik karın, zayıf eller birkaç ekstra inç olabilir. Yani, ortaya çıkıyor ki, bir kişinin düzeltebileceği ve düzeltmesi gereken eksiklikleri bilmesi yeterlidir. Egzersiz yapma sürecinde benlik saygısı yükselirse benlik saygısı ortaya çıkar.

Eğitim yavaş yavaş başlatılmalıdır. İlk etapta çok aktif faaliyetler kaslardaki ağrıya neden olacak ve spor için daha fazla gitmek arzusunu azaltacaktır. Hoş ve kolay bir şeyle başlayın. Örneğin, akşamları silindirler veya bir bisikletle binelim. Yatmadan önce düzenli olarak koşmak olumlu duygulara neden olacaktır. Kendinizi spor yapmak için nasıl zorlayacağınızı düşünmeyeceksiniz, sadece tadını çıkaracaksınız.

Ayarlamak için neye ihtiyacımız varaktif eylemler? Çoğu zaman müziktir. Sabah uyanmak ve yemek değil, bazı egzersizleri bahsetmek için zaman zor olduğu gibi görünüyor, ama vücut hızla "hayata" başlar gibi, yüksek sesle neşeli müziği etkinleştirmek için gerekli olduğunu ve birlikte şarkı ve yenmek için dans edilir. Bu konuda ilham kaynağı büyük önem taşıyor.

Dansçılardan veya atletlerden güzel hareket eden filmler izleyerek iyi bir motivasyon sağlanabilir. En azından onlara benzemek istiyorum - dans etmeyi öğrenin, hareket etmesi kolaydır.

Kendinizi zorlama konusunda özel bir zorluk yokturevde spor yapmak için. Jimnastik salonuna gidip koçun görevlerini yerine getirmiyor musun? Sorun değil, çünkü İnternet'te, o veya diğer kasları sıkıştırmak için ne gibi egzersizler yapmanız gerektiğini söyleyebileceğiniz ve gösterebileceğiniz çok sayıda video var. Atlet için monitörden tekrar etmeniz gerekecek ve belli olmayan bir şey varsa - filmi tekrar izleyebilirsiniz. Denerseniz, çok yararlı egzersizlerin mükemmel kayıtlarını uluslararası web'de bulabilirsiniz ve günde 15-20 dakika boyunca kaslarınızı sese dönüştürecek. Gün boyunca böyle kısa bir süre kesinlikle spor için "fedakar" olabilir.

Kendinizi nasıl zorlayacağınızı bilmiyorsanızspor yapmak için gitmek, akşam yemeği için dışarı çıkmayı ya da kız arkadaşınla birlikte spor salonuna gitmeyi deneyebilirsiniz. Stadyuma ve sıraya giden yolda konuşmanız gereken bir şey var, birbirlerine destek olacaksınız, sonuçların yakında fark edileceği anlaşılıyor. Eğer her ikiniz için bir gelenek haline gelecek genel ders alışması böylece biri sadece başlamak ve şimdiden on günü bulunuyor.

Bir başka psikolojik yol da söz vermektir; bir kişiye değil, birkaç kişiye "kendinize iyi bakmanız" daha iyi olurönümüzdeki Pazartesi günü spor yapmaya başlayın.

Unutmayın bu işte en zor şey başlamak,ve o zaman sınıfları başlattığınız için özür dilersiniz, aslında, yalnızca bir ay boyunca nişanlı olduğunuz hiçbir şey için değil. Egzersiz için hala zaman bulabileceğini, programınızın ne kadar yoğun olabileceğini bulmakta şaşıracaksınız.

Kendinizi spor yapmak için nasılKendinizi spor yapmak için nasıl

Related news

 • Elma dolması tarifi
 • Karanlık Ruhlar 3, Yayıcı göl: yerin geçit ve sırları
 • Banyo için bir sünger seçimi
 • Anemi nedir ve bununla nasıl başa çıkılabilir
 • Morbid Obez Nedir

 • Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl


  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl

  Kendinizi spor yapmak için nasıl