Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 2019

Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 2019

Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 23 22.02.2019, 07:10

Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı

Modern apartman kiracıları ne sıklıkla görülür?düz olmayan zeminler! Her şimdi ve sonra, mobilyaların bacaklarının altından, onu bir seviyeye çıkarmak için bir şey koymanız gerekir, muşambadaki çatlak ve çatlaklar görünür. Bu nedenle, kozmetik onarımlarda bile, zeminleri düzleştirme ihtiyacı vardır. Ancak böyle bir durumda, teknolojinin gözetimi altında bir beton şapı yapmak mümkün değildir. Evet, bu belirli beceriler gerektirir.Kendiliğinden yayılan karışımlarProfesyonel olmayanlara iyi bir yardımKendiliğinden yayılan karışımlar kendiliğinden yayılan zeminlerdir. Eller, eklemleri olmadan zeminin düzgün ve pürüzsüz bir yüzeyini kolayca ve hızlı bir şekilde elde etmelerine izin verir. Buna ek olarak, bariz avantajları, zeminin düzgünsüzlüğünü onlarla birkaç santimetreye kadar düzleştirmek ve ayrıca tüm kendiliğinden yayılan karışımların sıvı olması ve bu nedenle zemin tabanına uygulanması kolay olmasıdır. Ancak bazı aksaklıklar vardır, bunların arasında akıcılık nedeniyle drenaj (şap, sauna, duş) eğimli bir şap yapmak için gerekli olan yerlerde bunları kullanamamaktadır. Ek olarak, kendinden yayılan zemin karışımları, düz olmayan alanlarda çok yüksek bir akış oranına sahiptir.

Son kararı vermek ve başlamakBöyle karışımları kullanılarak zemin tesviye, katta hata ve noksanların yükseklik farkı iki santimetre geçmediği emin olmak için önemlidir. Yüzeyde çatlak olmamalı veya ön-zemin olmalıdır. Dökümden hemen önce, zeminin tüm yüzeyi iyice astarlanmalıdır, bu da düzleştirilmelidir. Ayrıca, eteklerin hazırlanması, kendinden yayılan karışımların diğer odalara sızabileceği tüm çatlak ve deliklerin çıkarılması da gereklidir.

Kendinden yayılan zemin karışımlarıİlk önce talimatı okumadan karışımla çalışmaya başlamayın. Ne kadar suya ihtiyaç duyulduğunu, 1 metrelik karışımın tüketiminin ne kadar olduğunu söylüyor.2ve benzeri. Çoğu zaman, 1 mm'lik bir tabaka kalınlığına sahip bileşimin tüketimi 1 m'de 1.5 kg'dır.2. Bazı kendiliğinden yayılan karışımlarPaket üzerinde belirtilenden daha fazla su kullanılmasına izin verin. Bu nedenle, kendi kendine aktiviteden kaçınılmalıdır. Daha sıvı bir çözümle çalışmak daha kolay değildir. Aksine, herşeyi bozabilir. Ek olarak, zeminin dökülmesi için zorunlu adım, yüzeyin astarlanmasıdır. Bu sayede dökme, şap ile daha güçlü olacaktır. Ayrıca özel bir astar, zemini mantar ve küf oluşumundan korur. Hazırlama bileşimi el altında değilse ve öncül kuru ve çok büyük değilse, yüzeyin hazırlanması için yüksek oranda seyreltilmiş bir suyla kendini dengeleyen karışım kullanılabilir.

Kendinden yayılan zemin karışımlarıTüm dökme işlemi 40 dakikadan fazla sürmez. Bir toplu iş yapmak için zaman var için gerekli ayrılan süre boyunca, onu hizaya ve onun kirpi rulo baloncuklarından "sınırdışı" yardım etmek, yüzeye dökün. Kendinden yayılan zemin karışımları, uzun sap üzerinde bir spatula veya rulo ile yüzeye eşit bir şekilde yayılmalıdır. Bu nedenle her yoğurma işleminden sonra ve çözeltinin dökülmesinden sonra hareket etmek gereklidir ve yavaş yavaş tüm kat hazır olacaktır. Genellikle bir torba bir torba bırakır, ancak elbette her şey torbanın kendisinin ve kova hacminin ağırlığına bağlıdır. Ek olarak, bir partide dökülen alan, zeminin rahatlamasına ve dökmenin kalınlığına bağlıdır. Yani, örneğin, 18 m'lik bir odada25 mm'den fazla olmayan bir dolgu kalınlığı ile, 4 yoğurma (25 kg ağırlığında bir torba) gereklidir.

Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 2019

Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 2019

Related news

 • Ev Yapımı Nugget Tarifi Videosu
 • Quaresma 3 yıl daha Beşiktaşta
 • Kadınlar İçin Yararlı Püf Noktaları
 • 2019 Kışlık Kadın Kombin Önerileri
 • Kozmik enerji nedir Nasıl çalışır

 • Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 86

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı


  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 20

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 5

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 61

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 45

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 26

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 46

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 54

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 57

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 16

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 32

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 1

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 19

  Kendiliğinden yayılan karışımlar - kaygısız zemin yumağı 3