Kendi elleriyle aromatik poşetler 2019

Kendi elleriyle aromatik poşetler 2019
20.07.2019

Kendi elleriyle aromatik poşetler 90

Kendi elleriyle aromatik poşetler

Aromatik pedler için moda Fransa'dan geldi. Tabii ki, dünyanın pek çok halkı kuru otları, tohumları ve çiçekleri odalarını tatmak için kullandılar, ama onları güzel çantalara ya da pedlere yerleştirmeye başlayan Fransızlardı, onlara isim verdiler ve iç mekanın şık bir unsuru haline getirdiler.

kendi elleriyle poşet

Bugüne kadar kendi elleriyle bir poşet yapmakAyrıca popüler, çünkü hepsi doğal, ekolojik. İnsanlar, doğadan böylesine ayrılırlar ki, şimdi mümkün olan her şekilde bunu telafi etmeye çalışırlar. Ve tabii ki, bitkilerin kendi özel enerjilerine sahip olduklarına dikkat edilmelidir, bu nedenle bitkisel keseler, bir çeşit tılsım ve negatif enerjinin nötrleştiricileri olarak hizmet eder. Dilek ve tercihlerinize bağlı olarak, kendi elleriyle bir poşet hazırlayabilir ve kendi takdirine bağlı olarak bitki ve çiçeklerle doldurabilirsiniz. Aromatik bir bitkisel kese nasıl yapabileceğinizi görelim.

Poşet nasıl yapılır?

Bir poşet yapmak için her şeyden önceÇiçek yaprakları, kuru otlar, baharatlar, baharatlı tohumlar, uçucu yağlar gerektirir. Bütün bu hazırlanan bir torbaya konur. Üstte, çanta bant ile bağlanmış. Ayrıca şeker, ped şeklinde bir poşet yapabilirsiniz. Her şey senin hayal gücüne bağlı.

bir poşet nasıl yapılır

Bir poşet nasıl doldurulur?

Her şeyden önce, amacı belirlemek için gereklidirbir poşet yapmak: bunu bir çekicilik ya da havanın aromatizasyonu için yaparsınız. Kendi elinizle bir poşet yapmadan önce, bazı problemleri çözmek için kullanılabilecek bitkilerin büyülü gücünü öğrenmelisiniz.

 1. Mutluluğu ve sevgiyi çekmek için gerekliaşk poşeti yapmak. Bunu yapmak için, eşit oranlarda, karanfil, gül, gypsophila yaprakları karıştırın ve ezilmiş portakal kabuğu ekleyin. Böyle bir aromatik yastık için bir kese, pembe kumaştan yapılır.
 2. Evde iyi olmak istiyorsanız,biberiye ve fesleğen kuru yapraklarını, fern yapraklarının bir kısmını ve defne yaprağını ve üç parça rezene tohumu karıştırmak gerekir. Elde edilen karışıma bir tutam tuz eklenir. Bütün bunlar kırmızı bir poşete konur ve dairenin en yüksek yerinde bulunur.
 3. Zenginliği ve parayı çekmek için kendi ellerinizle bir poşet yapmak için, yeşil bir torba hazırlamanız ve 3 parça paçuli, 2 parça karanfil tohumu ve 1 ölçü tarçın karışımı ile doldurmanız gerekir.
 4. Kendimizi beyaz veya kırmızı bir torbada negatif enerjiden ve nazardan korumak için, tuzla karıştırılmış keten, dereotu ve kimyon tohumu dökün.
 5. Uykusuzluktan muzdarip ve rüya görürsenizsessiz uyku, hop konileri ve lavanta çiçekleri karışımı hazırlamak ve sakin bir renk kese içine yerleştirmek için gereklidir. Böyle bir aromatik poşet yastık altına konur.

aromatik poşet

Giysileri veya havayı koklamak istiyorsanız,daha sonra kuru bitkilerin karışımına ek olarak, uçucu yağlar ve daha belirgin bir kokuya sahip özel tozlar kullanılmalıdır. Basit bir aromatik poşet için en çok kullanılan maddeler şunlardır:

- ylang-ylang, lavanta, gül;

- Bir limon, karanfil, biberiye;

- Gül, limon, lavanta;

- Limon, nane, karanfil, biberiye.

Şimdi kendi elleriyle bir poşetin nasıl yapıldığını biliyorsun. Oldukça basit ve güzel bir yastık tazelik, hoş bir aroma kaynağı olacak ve birçok sorunu çözmeye yardımcı olacaktır.

Kendi elleriyle aromatik poşetler 2019

Kendi elleriyle aromatik poşetler 2019

Related news

 • MP3 çalarlar işitme sorunlarını artırıyor
 • Brezilya Fönü
 • Babadan alınan özellikler
 • Efkan Alanın ardından sıra MİT Müsteşarı Hakan Fidanda iddiası
 • Tırnaklara Farklı Oje Modelleri

 • Kendi elleriyle aromatik poşetler 47

  Kendi elleriyle aromatik poşetler


  Kendi elleriyle aromatik poşetler 88

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 4

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 85

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 16

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 25

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 99

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 1

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 75

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 98

  Kendi elleriyle aromatik poşetler 2