Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 58 17.01.2019, 22:02

Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz?

Kostüm festivalleri birçok kişi tarafından seviliryetişkinler ve çocuklar. Eğlenmenin, günlük hayatınızdaki rolünüzün unutulmasının ve farklı bir karakter olarak reenkarne olmanın harika bir yoludur. Bu yazıda, polisin elbiseli bir tatil için nasıl dikileceğini ayrıntılı olarak ele alacağız. Böyle bir etkinlik zor değildir ve size çok eğlenceli verecektir.

Polise neden ihtiyacın var

Modern çocuklar kostüm açısından seçicidirler. Mağazalarda herhangi bir karakterden yapılmış kıyafetler var. Çoğu zaman, çocuklar sevdikleri peri masalları ve çizgi filmlerinin kahramanlarına reenkarne olmak isterler ve büyük çocuklar süper kahramanların görünümünü seçerler. Bununla birlikte, bazı durumlarda bir çocuğun polis davası gerekebilir:

 • Matine'de, mesleklere adamışlardı.
 • Tiyatro üretimine katılmak.
 • Güvenlik derslerinde yaşam durumlarının incelenmesi için.
 • Çocuğun seçilen mesleğin özelliklerini daha iyi anlaması için.
 • Herhangi bir çocuk olayı için, maskeli bir oyun giyilir.

polis kararı

Yetişkinler ayrıca kıyafet değiştirmek isterler veYeniden dünyaya. Bazı partilerde bir kıyafet var, bir takım olmadan sadece izin verilmeyecek. Örneğin, bir polisin Cadılar Bayramı için hazırladığı kostüm cadılar ve hayaletlerden oluşan kalabalığın öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, bu Yeni Yılı veya Doğum Günü ev kutlamaları için reenkarnanın ilginç bir versiyonudur.

Kendi ellerimizle dava açarız

Mağazada her şeyi satın almak her zaman mümkün değildir. Bazen uygun bir boyut, stil ya da sadece aşırı fiyatlı fiyat yoktur. Ancak polis kararı vermek için özel yaratıcı becerilere ihtiyacınız yok. Temel olarak, ne tür bir görüntüye ihtiyaç duyulduğuna (kadın veya erkek) bağlı olarak düz pantolon veya etek kullanmanız gerekir. Ayrıca beyaz bir gömlek lazım. Yoğun bir kumaştan bir model seçmek daha iyidir. Mevsime ve kişisel tercihinize bağlı olarak kısa veya uzun kol seçebilirsiniz. Gömlek, pantolonu tamamlayan bir yelek veya ceket ile desteklenebilir.

Pantolon, tunik gömlek ve gömlek giyin.hiçbir anlamı yok. İsterseniz dergilerde birçok stil ve desen bulabilirsiniz, ancak mağazada kabul edilebilir miktarda uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Kostüm bir çocuk için yapılmışsa, satın almadan önce tüm ölçümleri çocuğunuzdan dikkatli bir şekilde çıkarmalısınız.

Belirlendiğinde - tunik kullanılacak,ya da sadece tişörtle sınırlısınız, omuz kayışlarının nasıl görüneceğine karar vermelisiniz. Çocuk için polisin kostümü bu anı serbest formda yenmenize izin veriyor. İlk olarak, omuz askıları bir askeri eşya mağazasından satın alınabilir. Onların olumsuz yanı, küçük bir çocuk için harika olacak standart bir boyuta sahip olmaları. Bu seçenek yetişkin bir maskeli balo kostümü için kullanılabilir. İkinci olarak, kartondan omuz kayışları yapabilirsiniz.

Kartondan epaulet üretimi

Karton apoletlerin ilk çeşidi, taban, uygun boyutta kesmek ve dişlileri boya ile çekmektir. İkinci seçenek karton tabanı kesmek, bir bezle dikmek ve iplikler ile yıldızları ve şeritleri işlemektir.

oğlan için polis takım elbise

Elbette, ikinci seçenek daha fazla sanatsal beceri ve zaman gerektirir. Ama bu apoletler çok gerçekçi ve kalitatif görünüyorlar.

Tekdüze kapakların imalatı

Polisin kostümünün bir başka önemli detayıDikkat gerektiren bir çocuk, bir başlıktır. Polis ve askeri kapaklar giyiyor. Hizmetin niteliğine bağlı olarak, bunlar değişebilir. Küçük bir kafa boyutu bulmak bebek şapkası sorunludur, bu yüzden bir polisin şapkasını kendiniz yapmak daha iyidir. Bir kat silah veya yazıt "polis" oyalamak için yeterli olacağı sıradan bir siyah beyzbol şapkası kullanabilirsiniz.

çocuk polis elbisesi

Eğer daha gerçekçi olmak istiyorsanBir şapka, bir beyzbol şapkası bir üs olarak kullanılabilir. Bunun için nakış ile bir kumaş eklemeniz gerekir. Ve kumaşı sabit tutmak için, beyzbol şapkası ve dış kumaşın arasına yerleştirilen ince plastik veya karton kullanılır.

ayrıntılar

Polisin kostümünü nakışla tamamlayabilirsiniz.bir ceket, bir tabanca ile bir tabanca veya ilgili servisin özellikleri. Örneğin, bir DPS görevlisinin imajının siyah-beyaz baton ve parlak yeşil yelek ile desteklenmesi gerekir.

Sonuç

polis için kadın polis kıyafetleri

Böylece polis kostümü oluşurbirkaç temel parça: pantolon, gömlek, omuz askılı tunik, kapak, tabanca kılıfı veya DPS personeli. Bu ürünler hazır alınabilir ve basitçe bir araya getirilebilir. Ya da kendi yaratın ve görünüşünüzü eşsiz yazarın ayrıntılarını yapın. Her durumda, kendi elleriyle bir takım elbise yapmak büyüleyici bir süreçtir.Related news

 • Bronşit nasıl olur ile Etiketlenen Konular
 • Michel Platini: 1998 FIFA Dünya Kupası fikstüründe küçk hileler yaptık
 • IPhoneda Yetersiz Depolama: Ne anlama geliyor ve ne yapmalı

 • Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 36

  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz


  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 72

  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 31

  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 62

  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 64

  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 23

  Kendi ellerinizle tatil için bir polisin takımını nasıl dikersiniz 97