Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 2019

Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 2019
17.09.2019

Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 20

Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir

Çoğu zaman insanlar kendilerine şu soruyu sorarlar: "Peki el sanatları bize ne verir?" Herkes kendisi için bu sorunun cevabını belirler. Birisi örgü yapmaktan hoşlanıyor, birisi boncuklardan vb. Kar taneleri yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte, son yıllarda iğne işi sanatı anlamıyla dünyayı mahvediyor gerçeği tartışmasız kalmaktadır. Birçok psikolog, sabit stres, aşırı iş yükü, bilgi teknolojilerinin geliştirilmesi gibi insanların manuel emeklerini ve dolayısıyla yaratıcı girişimlerini en düşük seviyeye indirdiği sonucuna vardı. Ve çok azı kökenlerine dönmeye ve bu iyi işi - iğne işini yeniden canlandırma kararı aldı.

Barış ve huzur ...

İğne oyununun rolü oynamak sır değil.yatıştırıcı ve rahatlatıcı tıp. Şu anda, yüksek hassasiyet ve stres etkilerine düzensiz yanıtı olan hastalara reçete bile böyle bir tedavi yoktur. Yani, bilim adamları kendisi ve geri kalanı gider diye acil çözüm bekleyen unutur çünkü boncuklar yapılmış el sanatları üretimi, vb boncuklu kar taneleri, oyuncaklar, olsun, sıkı çalışma sürecinde kafa ile, kişi rahatlamak, sakinleşmek için yardımcı olduğunu göstermiştir. Ve her neyse - yaratıcılıktır, yani kendi kendini ifade etmenin bir yolu.

Bu gibi el sanatları sadece bağışlanamaz veyasatabilirsiniz, ancak yardımlarıyla evinizi kolayca süsleyip iç mekanı yeniden canlandırabilirsiniz. Örneğin, boncuklardan Yeni Yıl kar taneleri, evinizdeki parıltı ve yağmurun monotonluğunu kolayca sulayacaktır. Ve çocuklarınızın bundan nasıl bir zevk alacağı. Bütün ailenizi bu sürece dahil edin ve ortak faaliyetlerinizin sonuçlarının tadını çıkarın.

Boncuklardan kar taneleri nasıl çıkarılır?

Kış - Yılbaşı tatili zamanı, Ev dekorasyonunda çok çalışmanız gerekiyor. Son zamanlarda, özel popülerlik, kendi elleriyle yapılan boncuklardan kar taneleri kullanmaya başladı.

Bu nedenle, önce boncuklardan kar taneciklerinin malzemesini belirleyin ve ardından fikrinizi nasıl anlayacağınızı düşünün.

Özel bir boncuk teline ihtiyacınız olacak vekendisi boncuklar. Renk düzenini kendiniz seçebilir veya çocuk seçimine güvenebilirsiniz. Ve sonra, adım adım amaçlanan hedefe ilerleyin. Önce bir eşkenar dörtgen olsun, sonra iki ya da üç olsun karar verin. Önemli olan, sonuçların gereksinimlerinizi karşılaması gerektiğidir. Bileziklerden gelen kar tanelerinin üretimi için tel kullanıldığı için, olağandışı bir şey yapmanız çok zor olmayacaktır, çünkü bu, istediğiniz şekilde döndürülebilen veya bükülebilen bir malzemedir.

Kendi tarzın!

Boncuklu dokumacılık en basit türlerden biridirdikiş. Sonuçta, bu tür etkinlikler özel teorik bilgi veya pratik becerileri gerektirmez. Bu durumda, sadece azim, hayal gücüne ve işinize yoğun bir ilgiye ihtiyacınız olacaktır.

Bu güzelliği yarattığın zamanKendi elleriyle, gerçek bir yaratıcı, bir sanatçı gibi hissetmek zor değil. Birisi tarafından icat edilen şemaya göre hareket etseniz bile, yine de kendiniz yaparsınız ve bir şeyleri değiştirme, bu ürüne zevkinizi koyma hakkına sahipsiniz. Sonuçta, herhangi bir usta gibi, tüm ruhunuzu yarattığınız sanat eserine koymuşsunuz.

Kimse ana hedefin gerçeği ile tartışmayacakİğne işi yapan bir kişi, yüzlerce hatta binlerce insanın hayran kalacağı bir başyapıt yaratmak için etrafındaki dünyayı dekore etmektir. Dahası, bugün insanların kendi elleriyle yarattığı herşeyi takdir ettiği bir çağda, iğne işi, insanların adil bir şekilde iyi kazanç sağlamasına yardımcı olur ve alıcılar, tam tersine, paradan tasarruf eder.

Yani, ne tür bir hobiye bağımlı olmayacağınızı, en önemli şeyin işinize bağlı olduğunu unutmayın. Sonuçta, sadece gerçek bir usta işinin değerini biliyor ve onun için paha biçilemez.

Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 2019

Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 2019

Related news

 • Yazın Siyah Elbise Giyme Sanatı
 • Döviz işlemleri ve türleri
 • Bilyalı rulman Anter: genel bakış, cihaz, diyagram
 • Luria piktogramının tekniği
 • Medeni evlilik: mülkün bölünmesi

 • Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 81

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir


  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 86

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 65

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 23

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 19

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 81

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 17

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 16

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 7

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 13

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 60

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 78

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 17

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 68

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 31

  Kendi ellerinizle boncuklardan kar taneleri nasıl örgülenir 77