Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 2019

Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 2019


Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 31 04.02.2019, 17:09

Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir?

tuğla mangal taslağıDoğal olarak, yaz aylarında, her kişiRahatlamak ve leziz kebap yemek istiyorum. Elbette doğaya gidip her şeyi orada pişirebilirsiniz, ancak özel bir siteniz varsa şanslısınız demektir. Kendi ellerinizle tuğla mangal inşa edebilirsiniz. Bununla birlikte, bunu yapmadan önce, sunulan yapının yapımı için yeri dikkatlice seçin. Aslında durağandır ve artık bir yerden bir yere aktarılmaz.

Buna ek olarak, bir tuğla çizime ihtiyacınız olacakbarbekü olanakları. Mangalın en basit halini nasıl hazırlayacağımızı öğreneceğiz. Bunun için tuğla, beton harç, ızgaraya ihtiyacınız olacak. Aletlerden, mala, çimento karışımını karıştırmak için bir depo ve bir inşaat karıştırıcısı hazırlayın. Böyle bir tasarım oluşturmak için çok fazla zaman ve para harcamak zorunda değilsiniz. İlave bir aksesuar, kümes hayvanları, balık veya sebzeleri kızartmak için bir şiş olabilir.

Kendi elleriyle tuğla mangal yapmazBina beceriniz yoksa bile zor. İş, yapının temelini inşa etmeye başlar. Bunu yapmak için belirli bir boyutta ve belirli bir derinliğe sahip bir çukur kazmak ve kalıp da ayarlayın. Yüzey yeterince güçlü olmalı, beton dökülürken takviye kullanın. Vakfın iyi kurulduğundan emin olmak için mangalın üst kısmı ancak birkaç hafta sonra inşa edilmelidir.

kendi elleriyle tuğla mangalMevcut cihaz, bir kola,odunların yanı sıra özel aksesuarlar da depolanabilen çeşitli bölmelere bölünmüştür. Şimdi kendi ellerinizle tuğla mangal yapmaya başlayabilirsiniz. İlk sıra, kuru bir tabana yerleştirilir, ancak duvarın doğruluğundan emin iseniz, bunu engelleyebilirsiniz. Bir sabitleme solüsyonu olarak, bu gibi bileşenlerin bir karışımı kullanılabilir: çimento 1 kısım, 1/4 parça kireç (sönmüş), 3 parça kum (elenmiş).

Bir tuğla mangal yapımı gerekirbağlayıcı bandajlarla yapılabilir. Fazla solüsyon kaldırılmalıdır, böylece yapının görünümünü bozmaz. Tuğlaların açılı eklemleri takviye ağları ile takviye edilmelidir. Duvarların montajı sırasında, ızgaralar için ızgaralar ve köşeler kurmak gerekir. Duvarlara sabitlenirler.

İnşaat sırasında özellikle dikkat etocakta. Onun yatay tabanı betondan yapılmalıdır. Fırının çerçevesini yapmak için, takviye ağının kullanılması gereklidir. Izgaranın çıkıntı ve köşelerinin çeşitli seviyelerde yapılabileceği unutulmamalıdır.tuğla barbekü inşaatıMontaj tamamlandıktan sonra, çevreyi yanlışlıkla ısıtan korumak için devam edebilirsiniz. Bunun için butovy materyaller kullanılır.

Kendi elleriyle inşa edilen tuğla mangalek bir tasarıma sahip olabilir - üzerinde kızartma için ürün hazırlayabileceğiniz bir kesme yüzeyi. Sunulan yapının yapısının tüm özellikleri budur.

Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 2019

Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 2019

Related news

 • Bağlamalı Kıvrımlar Örgü Modeli
 • ABDnin ardından İsrail de F-35 uçuşlarını durdurdu
 • Kremalı Fesleğenli Tavuk Sosu
 • Üretim ve tüketim atıklarının sınıflandırılması. Tehlike sınıfına göre atıkların sınıflandırılması

 • Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 30

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir


  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 70

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 46

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 74

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 50

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 59

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 70

  Kendi ellerinizle bir tuğla mangal nasıl inşa edilir 11