Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen
Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

Bir kız için balo salonu elbise kolay değilşey gardıropu. İçinde, bir çocuk gerçek bir prenses gibi hissedebilir. Ve herhangi bir annenin gücünde çocukluk hayalini gerçekleştirmek için gerçek olur. Sadece sabrı ve dikiş araçlarını almak gerekir, çünkü kendi elleriyle kız için top elbise dikmek çok kolaydır.

Nerede bir top elbise giymeliyim?

Küçük bir kız için güzel kabarık kıyafetiherhangi bir tatilin bir özelliği olmalıdır. Doğum günü yok, Yeni Yıl hiçbir şık elbise olmadan yapmayacak. Bununla birlikte karnaval gecesi için özgün bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ve eğer aile bir düğüne davet edilirse, hiç güzel bir elbise yapamaz.

kendi elleriyle kız için balo elbisesi

Çocuk dükkanları çeşitlilik doluçocuklar için kıyafetler. Burada ayrıca kızlar için balo salonu dans kıyafetleriyle tanışabilirsiniz. Ancak bu kıyafetler için fiyatlar oldukça yüksektir. Ayrıca, çocuklar çok hızlı büyürler. Herkes sadece bir kez giyilecek bir kıyafet satın almaya gücü yetmez. Bir balo elbisesini kendiniz dikerek paradan tasarruf etmek mümkün. Hayal gücünüzü gösterirseniz, kıyafet gerçekten orijinal olacaktır.

Bir model seçin

Etkinliğe bağlı olarakBir top elbise yapılır, abartılı bir bel ya da kısa, yemyeşil, monte edilebilir. Üç yaşın altındaki kızlar zemindeki muhteşem kıyafetlere çok benziyorlar. Ama yaşlı prenses kısa bir elbise alabilir. Asimetrik bir alt çizgiye sahip modeller orijinal görünümlü: etek arkadan zemine ulaşabilir ve sadece ön taraftaki dizlere ulaşabilir.

kızlar için abiye

Bir genç kız için, bir kıyafet tarzıİmparatorluğu. Kendi elleriyle top elbise mümkün olduğunca çabuk dikilebilir. Sonuçta, bu kıyafet çok katmanlı değil. Doğru modeli seçerseniz, iş iki günden fazla sürmez. İmparatorluğun tarzı ile birlikte uygun saç seçilmelidir.

Çocukların Yeni Yıl performansı için mükemmelseçenek tül etek ile kıyafet olacaktır. Daha lüks etek, daha iyi. Tül parçalarının yapışması telaşlı bir görüntü yaratmaya yardımcı olacaktır. sabahı bebek vb kelebekler, arılar, chanterelles, uğur böceğinin gibi davranabilir. D. Anne onların kalp içeriğiyle hayal gösterecektir.

Bir desen nereden alınır?

Ile çok sayıda dergi var.dikiş tatil elbiseleri için çeşitli şemalar. Ancak, istenen bir balistik elbise deseni bulunmazsa, problem modelleme ile çözülebilir. Tek yapmanız gereken temel bir temel oluşturmak. Onun için, aşağıdaki temel önlemler gereklidir: göğüs, kalça ve bel çevresi. Büyüme de önemlidir. Bu özellik sayesinde, ürünün rafının arkasının uzunluğunu belirlemek mümkün olacaktır.

kızlar için elbiseler

Herhangi bir temel model oluşturmak içinÇocuk ürünleri, mutlaka özel yeteneklere sahip değildir. Gardıroptan bir çocuk eşyası kurtarmaya gelecek. Çocuklar için kıyafetler dart yokluğu ile ayırt edilir. Bu nedenle, halihazırda elinizde olan ürünün detaylarını çizerek hazır bir desen elde edebilirsiniz. Bazın yapıldığı malzemeye dikkat etmek çok önemlidir. Trikodan bir balo elbisesi modeline ihtiyacınız varsa, o zaman temel olarak bu malzemenin bir ürününü almalısınız. Örme kumaşlardan dikilecek ürünlerin çok daha kolay olduğunu belirtmek gerekir. Materyal, işlem sırasında iyi kırılmaz ve iyi davranmaz.

Bir desen yaparken, dikişler için ödenekleri unutmamalı. Seçilen malzemeye bağlı olarak, bitmiş modele 1-2 cm eklemek gerekir.

Muhteşem bir etek oluşturun

Bir model oluştururken ana parametrelerBalo elbisesinin alt kısmı, çocuğun belinin çevresi ve ürünün kendisinin uzunluğudır. Yemyeşil bir etek çeşitli şekillerde oluşturulabilir. Bu bir yamuk etek veya güneş ışıltılı güneş olabilir. İkinci seçenek büyük bir doku harcaması gerektirecektir. Ancak yamuk ekonomik ve harika görünüyor. Yamuk eteğin deseni kesilmiş ucu olan bir üçgendir. Desenin üst kısmı belin genişliğidir. Etek altında herhangi bir genişliğe sahip olabilir. Her şey, annenin kız için bir balo elbisesi dikmeye karar verdi.

top elbise modeli

Güneş ışıltılı eteğin paterni biroyulmuş bir merkezi bölüm ile yarım daire. Desenin merkezi, eteğin ürünün üst kısmı ile birleştirildiği yerdir. Alevlenmiş bir etek üretmek için çok fazla malzeme gereklidir. Kendi elleriyle bir kız için bir top elbise dikmek için, tüm ürünün uzunluğunu iki ile çarpmanız gerekir. Bu ürün için kumaşın toplam görüntüleri olacaktır.

Dikdörtgenden yapılmış süslü etek

Birçok anne kıyafetleri kendileri dikmek için acele etmiyor. Onları durduran ilk şey, kız için balo elbisesinin giydirilmesinin o kadar karmaşık gözükmesidir ki, özel yetenekler olmadan onunla başa çıkmak mümkün olmayacaktır. Başlamak için basitleştirilmiş bir düzeni deneyebilirsiniz. Örneğin, bir elbise için yemyeşil bir etek, basit bir dikdörtgenden elde edilebilir.

Bir kız için balo elbisesi dikmek

Orta malzeme seçmek için gereklidirkatılık. Beklenen ihtişamı elde etmek mümkün olmayacağından çok yumuşak değildir. Doku tüketimini hesaplamak için, gelecekteki etek uzunluğunu belirlemek için gereklidir. 1 m uzunluğunda bir ürün için 1,1 m kumaş gereklidir. Ödenekler için 10 cm alınır. İhtisas mağazalarında sunulan kumaşın çoğu standart 1.5 m genişliğe sahip, bu da yemyeşil bir etek yaratmak için yeterli.

Ürün çok basit dikilir. Dikiş makinesine kenarlardan bir parça bez bağlanır. Daha sonra iş parçasının üst kısmı eklenir. Bu sayede elbisenin üstüne takabileceğiniz yemyeşil bir etek elde edersiniz. Üst mağaza T-shirt veya bluz satın alınan gibi hizmet verebilir.

Etek tutu

Bir top elbise yapmak daha da kolaytül kullanarak kendi elleriyle kızlar. Bu malzeme tamamen iddiasız. Pratik olarak ezilmiyor ya da parçalanmıyor. Dükkanlarda tül seçimi oldukça farklı. Her şeyden önce, sertliğe dikkat etmek gerekir. Bu indekse göre doku üç gruba ayrılır. Sert tül çoğu zaman takı yapmak için kullanılır. Ancak yumuşak malzeme istenilen ihtişamı vermeyecektir. Bu nedenle orta sertlikte bir tül seçmeye değer.

kızlar için dans balo önlük

Tül etekler bile olmadan yapılabilirdikiş makinesi Sadece makas, elastik bir bant ve biraz hayal gücü gerekir. Başlangıçta, bir kız için bir elbise modeli incelenmelidir. Buradan, bitmiş eteğin uzunluğu ve bel bölgesinde genişliği gibi parametreleri almanız gerekir. Etek için iş parçası, çocuğun beline rahatça oturacak elastik bir bant olacaktır. Tül eklendikten sonra elastikliğin daha yoğun olduğu akılda tutulmalıdır.

Tül hazırlanması için makas vesabır. 20 cm genişliğinde şerit malzemelerin kesilmesi ve bitmiş eteğin uzunluğuna eşit bir uzunluğun iki ile çarpılması gerekir. Böyle daha fazla boşluklar olacak, elbise ne kadar muhteşem olacak. Tül tül en az 40 olmalıdır. Tüm detayları hazırladıktan sonra monoton çalışma takip eder. Fatin elastik bir bant üzerinde düzgünce bağlı. Tül etekleri daima orjinal görünmektedir. Ve eğer işinizde çok renkli bir malzeme kullanırsanız, ürün ruh halini sadece çocuğa değil çevredeki insanlara da yansıtır.

Hazır topuklu elbiseler nasıl dekore edilir?

Şeffaf ihtişamından dolayı kıyafet olmayacak.güzel görünüyorsun Onu yaratmadan önce, moda dergileri balo elbiseleri, fotoğraflar üzerinde çalışmalısınız. Kızlar için, boncuktan yapılmış süslemeler, bezden yapılmış çiçekler, gipür kaplamalar mükemmeldir. Boncuklu nakışlar ciddi fiziksel çaba gerektirecektir. Ama her annenin kumaştan gelen güzel çiçekleri bağımsız olarak yapabilirler.

Kumaştan çiçek yarat

Gerçekçi bir ürün yaratmak içinÖnceden canlı bir çiçek satın almanız gerekecek. Bir gül veya bir orkide olabilir. Bitki yaprakları için sökülmelidir. Bir kız için bir balo elbisesi modeli yapıldığı gibi, dekorasyon kalıpları hazırlanacaktır. Her bir petal kağıt üzerinde daire içine alınmalıdır.

kendi elleriyle balo kıyafeti

Bir süs oluşturmak için,yüksek derecede sertlik. Buna ek olarak, iyi eriyen bir kumaş olmalıdır, çünkü kesilen taç yaprakları parçalanmayacak şekilde işlenmelidir. Parçaları bir iğne ve iplik kullanarak elle bağlayın. Bitmiş çiçeğin ortasında bir düğme veya bir boncuk ekleyebilirsiniz.

Kumaştan Çiçekler etek üzerinde hem de eklenebilirve ürünün üstünde. Bu ürünler her zaman havai fişeklerle dekore edilmiştir. Aynı zamanda kızlar için fotoğraflar büyük rol oynar, bunu unutma. Daha fazla mücevher kıyafete sahip olacak, daha parlak olan küçük prenses resmin içine bakacaktır.

Balo kıyafeti bakımı

Kızın kendi elleri için top elbiseBir dikiş makinesinin yardımı olmadan yapılır, o zaman büyük bir özenle tedavi edilmelidir. Bu tür şeyler arabada yıkanamaz. Şey, kıyafeti kuru temizlemeye atfetmek için bir fırsat varsa. Ürünü çok dikkatli bir şekilde ütülemek de gereklidir. Örneğin, yağ, yüksek sıcaklıklara çok duyarlıdır. Böylece erimez, hassas bir ütüleme modu seçmelisiniz.

Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

Related news

 • Böbreğin soliter kistleri: semptomlar, tedavi ve önleme
 • Bir süreç olarak düşünme düşüncesi. Düşünme, biçimleri ve türleri
 • Terbiyeli Et Haşlama Tarifi Videosu
 • İrtibat grubunda bir menü nasıl yapılır
 • Hangi hastalıga hangi kaplıca iyi gelir

 • Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen


  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen

  Kendi elleri olan kız için bir balo kıyafeti. Balo Elbisesinin Desen