Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 2019

Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 2019

Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 59 23.01.2019, 11:48

Kemerovo Bölgesi'nin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler

Rusya'nın kuzey kısmının en güzel genişliklerindeKemerovo bölgesi, dinlenmek ve daha iyi olmak isteyenler için çok sayıda sanatoryum, yatılı evler, çocuk hastaneleri var. Kemerovo bölgesinin en popüler sanatoryumları bu makalede sunulacak.

"Sedir ormanı" - Kemerovo bölgesinde rahat bir sağlık tesisi

sanatoryum sedir ormanı kemerovo bölgesi

"Sedir Ormanı" dispanseriKemerovo şehrinin en pitoresk yeri ve Kemerovo bölgesinin en iyi sağlık merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Özel bir mikro iklim ve benzersizlik, sağlıklı yaşam merkezine nüfuslu bölgelerden uzakta uygun bir konum sağlar. Sığır ormanının içinde sükunet ve kokulu kokular, ormanlık park alanında boğulmak, sanatoryum toprakları, gölün kıyısında tedavi ve eğlence için harika bir yerdir.

Hizmetler

Sanatorium "Kedrovy Bor" (Kemerovo Bölgesi)misafirlerine çok sayıda sağlık ve sağlıklı yaşam prosedürleri sunmaktadır. Bu çamur ve su arıtma prosedürleri, sauna, fiziksel prosedürler, kozmetikçi hizmetleri tedavisi. sanatoryumda açık hava meraklıları için egzersiz ekipmanları, yüzme havuzları, nereye egzersiz yapabilirsiniz ve öz olarak eğlenceli yüzerek ve deneyimli bir antrenör gözetiminde olan spor salonları var. Hatta sert hava tatilcilerin sanatoryumda zaman yapacak bir şey bulabilirsiniz: kütüphaneyi ziyaret kuaför veya güzellik uzmanı kullanın sanatoryum topraklarında bulunan bir kafe veya barda bir fincan kahve tadını çıkarın.

Sanatoryum misafirler ve misafirler için, geldiKişisel araba, güvenli bir otopark var. Özellikle popüler olan, ana profili kalp hastalığının önlenmesi olan dispanserlerdir. Bu alan Kemerovo bölgesinin aşağıdaki sanatoryumları tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

"Enerjik"

Kemerovo bölgesi energetiki

Sanatorium "Energetik" tıbbi bir kurumdurKas-iskelet sistemi ve sinir sistemi, kalp hastalıkları ve solunum organlarının tedavisinde uzmanlaşmış. Ekolojik olarak temiz bir yer, sanatoryumun topraklarında bulunan çok sayıda iğne yapraklı ağaç ve ağaç, dinlenme ve uyumun eşsiz bir aurasını yaratır.

Sanatorium "Orman Gölü"

Kemerovo bölgesinin sanatoryumu

Guryevsk yerleşim bölgesinde, içinde boğuluyoryaşlı çam ağaçları ve tatilcilerin kardiyovasküler ve sinir sistemleri, kas-iskelet sistemi, sindirim sistemi ve solunum, safra yolları ve ürogenital sistem hastalıkları önleme ve tedavi sunan serin akan nehir Talmovaya sokuldu sanatoryum "Orman Gölü", görkemli güzelliği. Tedavi tanı ve kontrendikasyonlar dayalı olarak her oda için ayrı ayrı geliştirilmiş özel bir programda yürütülür. İlaç tedavisi ve ozdoravlivayusche-geri prosedürlerin etkin canlılığını artırır, sağlığını geliştirmek, tedavi aramaya yardımcı olacaktır. Salair'in (Kemerovo bölgesi) sanatoryumuna özel ilgi gösterilmelidir.

Gümüş Salair

sağlık merkezleri salair kemerovo bölgesi

Sanatorium "Gümüş Salair" - modernlerden biriXXI yüzyılın sağlık merkezleri. 2006 yılında inşa edilmiş, geniş ülkenin her yerinden sağlıklı olmak isteyenler için favori bir tatil beldesi haline gelmiştir. Salair sırtının pitoresk alanı, orman gölünün ve ormanın nefes kesen güzelliği, temiz hava, tedavi ile kombine edilerek dinlenme ve dinlenme için elverişli koşullar yaratmaktadır. Sanatoryum, sağlığı iyileştiren prosedürler ve muhteşem manzaraların ve temiz orman havasının tadını çıkarmak için eşsiz bir fırsat sayesinde çeşitli hastalıkları tedavi etmek ve vücudu restore etmek için programlar sunar.

Kemerovo bölgesinin sanatoryumu tamamenbirkaç oda, bir banyo ve gerekli tüm ev aletlerinden oluşan mobilyalı odalar. Kemerovo yakınında bulunan çok sayıda sanatoryum, yatılı ev ve sağlık tesisi arasında bir de çocuk bayramı düzenleniyor. Çeşitli yaşlardaki çocuklar, tatillerini boş zamanlarında düzenlenen eğlence amaçlı dinlenme kampı ve günde 4 öğünle geçirmekten mutluluk duyacaktır.

Kemerovo'nun birçok sanatoryumu ve yatılı eviKenarlar, tatilcilere hafta sonları zengin ve organize bir tatil sunuyor. Geliştirilen altyapı ve sunulan en geniş hizmet yelpazesi - sağlık, güzellik, spor - tatilinizi parlak, akılda kalıcı ve kullanışlı hale getirecektir. Nitelikli tıbbi personelin danışmaları nedeniyle gerekli teşhisleri yapabilmenin yanı sıra, sağlıklı yaşam prosedürlerine de girebilirsiniz.

Hem haftasonları hem de sanatoryumun hafta içi günleriKemerovo bölgesi, hem kurumsal hem de aile için iş toplantıları, seminerler ve konferanslar, çeşitli tatiller için bir oda kiralamayı önermektedir. Bu tür etkinliklerin salonları geniştir ve yaklaşık 100 kişiyi ağırlayabilir. Özel sağlık sorunları olmasa bile, sanatoryumların önlenmesi olarak ziyaret edilmesi son derece gereklidir. Bu, ciddi hastalıkları önlemeye ve rahat bir şekilde dinlenmeye yardımcı olur.

Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 2019

Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 2019

Related news

 • Bej Salon Dekorasyonu Örnekleri için Tıklayın
 • Plastik pencerelerde cibinlik: satın almadan çok kendi ellerinizle yapmak daha eğlenceli
 • Tonzilgon çocuklar için nasıl uygulanır: ebeveynlerin görüşleri
 • Kürtaj için Oksitosin İlacı: Uygulamanın özellikleri
 • Kaş Güçlendirici Maske Tarifi
 • Huzursuz bacak sendorumu hamilelik

 • Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 56

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler


  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 63

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 43

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 32

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 71

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 45

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 97

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 87

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 5

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 91

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 51

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 12

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 39

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 18

  Kemerovo Bölgesinin Sanatoryumları. Açıklama, hizmetler 7