Kek tarifi Grafski KalıntılarıKek tarifi Grafski Kalıntıları


Kek tarifi Grafski Kalıntıları 41 28.01.2019, 04:52

Kek tarifi Grafski Kalıntıları

Grafskie kalıntıları - bu gerçek bir klasik,çoğu tutarlılığını ikna etti. Kek tarifi Graf kalıntıları, prensip olarak, sırları temsil etmez ve zaman ve çaba için özel fedakarlık gerektirmez. Hazırlanması (tarifin özelliklerine bağlı olarak) 40 dakikadan iki saate kadar sürer.

Kek için çok ilginç bir tarif var.meringues temelinde pişirilir. Çok kolay ve sıradışı çıkıyor. O evde denenmiş ve onların hakiki aşkı kazanılan edilmiştir yazarın buluş olduğunu. Önce bir pasta, küçük boyutu pişirmeye deneyebilirsiniz, ve isterseniz, bir kısmı artırılabilir.

Üzüm kalıntıları tarifibeze dayalı

Yaklaşık 4 porsiyonluk bir kek için aşağıdaki gıdalara ihtiyaç duyulacaktır.

Beze için: bir bardak şeker 3 proteini.

Krem için: 3 yumurta sarısı, 115 gr ceviz, 100 gr tereyağı (krema).

Sır için: 100 gram şeker, 4 çay kaşığı kakao, 20 gr tereyağı, 4 çay kaşığı su.

Hamuru hazırlamak için, şekeri tamamen çözünene kadar proteinleri yoğun bir köpükte şekerle çırpın.

Fırın tepsisini fırın kâğıdı ile kaplayın ve bir kaşıkla beze koyun. Yaklaşık 150 derece fırında yaklaşık 50 dakika pişirin.

Krem için, sardalya şekeri, ceviz ve tereyağı ile karıştırılır ve uzun süre dövülür.

Pastayı elle şekillendirin, ara katman kremayla yağlayın. Üstte, sanatsal boşanma sırını ortaya çıkarın. Kek servis yapmadan önce serin.

Daha geleneksel ve klasik seçenekler hala bisküvi dayalı bir kek olarak kabul edilir. Bir bisküvi ve beze içeren bir harabe kalıntıları nasıl hazırlanır?

Üzüm kalıntıları tarifibisküvi

Malzemeler: 6 protein, bir bardak un, iki buçuk bardak toz şeker, sönmüş soda bir çay kaşığı.

Bu kek iki kabuktan yapılır. Grafskie adı bisküvi, bir kek protein ve diğeri de beze aittir.

Protein kreması yapmak için 6iki bardak toz şeker ile proteinler (önceden soğutulur). Elde edilen protein kütlesi, bir fırın tabakasında (un ile serpilir) yaklaşık olarak aynı şekilde pechenyushek şeklinde uzanır ve küçük bir yangında yaklaşık bir saat boyunca pişer.

Bir bisküvi yapmak için bir bardak şeker alın ve4 yumurta ile karıştırın, daha sonra un ve biraz sönmüş soda ekleyin. Bisküvi kütle, bir kalıp içine dökülmüş, biraz tereyağı cevapsız ve unlu (ya da belirtilen parşömen kağıdı) ve orta ısıda fırında yaklaşık yarım saat olmalıdır. Bitmiş pastayı soğutun. İki katman halinde kesin.

Krem de iki çeşit olacak.

Kremalı krema, haşlanmış yoğunlaştırılmış sütten (bir kutu), 200 gram sade yoğunlaştırılmış sütten ve yarım paket tereyağından hazırlanır. Tek yapmanız gereken bir karıştırıcıdır.

Protein kreması iki protein ve yarım bardak toz şeker kamçılama gerektirecektir. Kremada ezilmiş ceviz ekleyin.

Yoğunlaştırılmış süt ile kek kreması kremi,Aynı kremalı bir bisküvinin üzerine koyun ve ardından ikinci bir bisküvi ile kaplayın. Bir kez daha, bisküvi üstünü yoğunlaştırılmış bir süt krema ile dikkatlice doldurun. Kremin üzerine kremalı protein kremalı kremalıyorsunuz. Beze, aslında Kont un kalesinin kalıntılarını temsil edecek bir asimetrik slaydı olmalıdır.

En iyi kek, yoğunlaştırılmış sütten krema kalıntılarını dökün, kekleri süsleyecek düzgün bir akış elde etmeye çalışın. Protein kreminin kalanını üstüne koyun ve pastayı cevizle kaplayın.

Üzüm kalıntıları tarifiekşi krema ile

Bu kek, öncekinden daha hızlı hazırlanır.

Test için almanız gerekenler: yarım bardak un, 200 gram şeker, 2 yumurta, bir çay kaşığı hidratlı soda, bir bardak ekşi krema, 2 yemek kaşığı kakao, yarım konserve kondanse süt.

Emprenye için: 600 gram ekşi krema ve 1,5 bardak şeker.

Sır için: 30 gram tereyağı, 100 gram ekşi krema, 4 yemek kaşığı kakao.

Dekorasyon için: ceviz - 200 gram.

Hamur bu şekilde hazırlanır. 2 yumurta şeker, ekşi krema, yoğunlaştırılmış süt, un, kakao ve soda ile dövülür. Hamur iki kısma ayrılmıştır. Bir daire şeklinde bir fırında, ikincisi - bir dikdörtgen.

Emprenye için ekşi krema şekerle dövülmelidir.

Bisküviler hazır olduğunda, onları fırından çıkarıyoruz. Yuvarlak kek kekin temelini oluşturacaktır. Dikdörtgen kek hala sıcakken parçalara veya küplere kesilmelidir.

Temelde ekşi krema ile emprenye edilmiş bisküvi küpleri yerleştirmek gereklidir. Her bir tuğla tabakası cevizle kaplıdır.

Şimdi sır hazırlamak gerekir. Ekşi krema şeker ve kakao ile karıştırılır, 10-15 dakika boyunca küçük bir ateşte pişirilir, sonra tereyağı eklenir. Kek sır ve dekorasyon için ceviz ile örtün. İki saat boyunca soğudun. Afiyet olsun!

Kek tarifi Grafski KalıntılarıKek tarifi Grafski Kalıntıları

Related news

 • Didier Guillaume
 • Oktay Ustadan Dört Mevsim Çorbası
 • Al Ries, Jack Trout Pazarlama Savaşları: içerik, yorumlar
 • Kek Kurabiye Tarifi
 • Dantel Sepetli Modeli Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Sebzeli Bulgur Pilavı Tarifi

 • Kek tarifi Grafski Kalıntıları 17

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları


  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 34

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 11

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 75

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 3

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 58

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 4

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 24

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 32

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 91

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 14

  Kek tarifi Grafski Kalıntıları 40