Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 2019

Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 2019
21.09.2019

Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 32

Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır

Her vatandaş için en önemli belge -bu bir pasaport. Ve bir insanın yaşadığı ülkede önemi yoktur. Pasaport onun hayatı boyunca ona gerekli. On altı yaşından sonra kız ve erkek çocuklara verilir. Bu belge bir vatandaşın bizzat devletini tanıyan ve ona ek fırsatlar ve özgürlük vermek. Örneğin, sadece bir pasaport ile, resmi olarak, herhangi bir iş başvurusu banka kredisi almak veya oy kullanma olabilir. Devlet Rusya Federal Göç Servisi her dalında bu gerçeği her vatandaşın pasaportunu beslemek gerekir Buna göre, hatta özel bir hüküm geliştirdi ve kayıp veya hırsızlık raporunda durumunda etmiştir.

kayıp pasaport cezasıBu belgelerin yanlış muamelesi içinvatandaş idari sorumluluğa getirildi. Bu basit bir uyarı ya da çok gerçek 'ruble ceza olabilir. " pasaport kaybı için ceza 100 ile 300 ruble bir ortalamadır küçüktür. toplamı nispeten küçük, ama yeni bir pasaport vermeyi edebilmek için ödeme yapmak gereklidir. pasaport kaybı için ceza ödeyen ek olarak, yeni bir belge için bir uygulama yazmak zorunda kalacaktır. Bu biraz zaman alacak. Genellikle 10 gün ila 2 ay arasında geçer. Her vatandaş topluluğunun ya da değil yardım talebinde olmadığına bağlıdır.

Ancak pasaport kaybının meydana geldiği durumlar varBelge sahibinin hatasıyla değil. Kaçırdı olabilirdi. Bu durumda, vatandaşın kendisinin suçu yoktur ve pasaportunu kaybetmek için para ödemesine gerek yoktur. Bu bazen pasaportlarını kaybeden kişiler tarafından kullanılır, ancak bundan sorumlu olmak istemez. Çoğunlukla hırsızlık gerçeği teyit etmek zordur ve devlet kattaki bir vatandaşa inanmaya zorlanır. Böyle bir eylem tamamen dürüst değildir, ancak para tasarrufu yapmanızı ve pasaportunuzu kaybetmeniz için ceza ödememenizi sağlar.

pasaportunu kaybetmenin cezası nedirBöyle bir durumun sonuçlarınaAsgari olarak, vatandaşın derhal uygun yetkililere başvurması, hırsızlığı veya zararı rapor etmesi gerekir. Bu pasaport suç kastıyla kullanamadı sağlamaktır. Buna ek olarak, prosedür yenileme belgeleri gidecek her zaman, kişinin resmen pasaportsuz ülkede ikamet etmek zorunda kalır. Ve bu da ihlal bir tür ve mutlaka başka ceza şeklinde cezalandırma izledi. Sonuç olarak, kurban ne kadar hızlı olursa yardım eder, daha az masraf getirir. acil tedavi yasa ve düzen organlarında ek para ödemek zorunda değilse. Bir vatandaşın talebi üzerine, FMS yetkilileri ona geçici olarak verilecek kimlik kartı Pasaportun kaybedilmesi için hangi cezanın ödenmesi gerektiğine dair nihai karar, böyle bir cezanın uygulanıp uygulanmayacağına karar veren kurumdur.

Pasaportunu kaybetmenin ne kadar cezasıTüm mevcut bilgileri bir araya getirirsekPasaport kaybetmek için cezanın normal Rus vatandaşına ne kadar mal olacağını hesaplayabilirsiniz. En az 800 ruble yapabilir. Bunlardan 300 ruble para cezası alacak ve 500 ruble - yeni pasaport formunun tasarımı için devlet vergisi. Fark edilebilir bir gecikmeyle uygun hizmete başvurursanız, pasaport rejimini ihlal etmek için 2500 ruble kadar ek para cezası bekleyebilirsiniz. Bu durumda, işlem ve açıklamalar daha da fazla sorun çıkaracaktır. Bu gerçekleşmez, her şeyi zamanında ve yasaya uygun olarak yapmanız gerekir.

Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 2019

Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 2019

Related news

 • Nar
 • Bodrum
 • Yürüyüşte Daha Fazla Kalori Yakmanın Yolları
 • Çok İzlenen Videolar
 • Ev için faydalı houseplants: eski tanıdıklara taze bir bakış

 • Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 91

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır


  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 9

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 20

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 11

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 2

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 65

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 83

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 82

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 36

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 76

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 93

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 12

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 41

  Kayıp pasaport cezası ihmal için adil bir cezadır 56