Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması

Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması


Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 19 14.03.2019, 20:12

Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması

Arabanın iyi durumu birçok kişiye bağlıdır.faktörler. Ve en önemlisi - onun için bakım, sadece bir araba yıkama sistematik ziyaretlerde ifade edilir. Aracın içindeki temizliği korumada önemli bir rol, kauçuk bir keçe gibi bir ürünle oynanır. Bir ürünün bir seçime göre basitliği, bir kirden, bir nemden ve bir tozdan çok iyi bir korunma elde edilmemesinden, ne kadar çok bir kauçuk kokusunun elde edilebileceğinden ve bu deliklerde sürekli olarak oluşturulduğundan, yeteri kadar yaklaşılmalıdır. Nelere dikkat etmeliyiz, arabada paspas mı seçiyorsunuz?lastik paspas

İyi lastik paspas - kabinde temizlik garantisi

İlk olarak, güvenlik büyük bir rol oynarÜrünler işlem sürecinde. Bu, kalite kaplamanın zemine sıkıca oturması, pedallara basmamaya müdahale etmemesi, parçalanmaması şeklinde ifade edilir. Yüzeyi kaymaz olmalıdır. Hemen hemen her modern makine, sürücü kilidinin kalıcı bir şekilde sabitlenmesini sağlar, ancak eski modellerde bu tür bağlantılar sağlanmaz, bu nedenle kaplamayı kullanmak oldukça tehlikelidir.

İkincisi, mat rahat olmalı. Birçok uzman tekstil ürünleri satın almayı tavsiye ediyor, ancak sürücüler kauçuk iç halıları tercih ediyor.Daha pratik olan Tekstil özelliği - toz, nem direnci ve sadece sallamak değil işe yaramaz - en azından kurumaya ihtiyacınız olacak. Kauçuk bir kaplama ile, her şey çok daha basit - sarsıldı ve tekrar salonda. Bu nedenle, iyi bir kaplama, aracın zemininin altına ideal şekilde uygun olmalıdır, iyi sabitlenmiş, ıslanmaz ve toz toplamaz, kabinin iç kısmına temiz ve uyumlu bir şekilde uyum sağlar. Kauçuk paspas bu gereksinimleri tamamen karşılar.

kauçuk iç paspaslar

Böyle bir ürün olması önemlidirdolgu maddesinin eklendiği yapay ve doğal kauçuk karışımı. Böylece halının elastikiyeti ve aşınma direnci elde edilir. Ucuz hammaddeler kullanılırsa, o zaman bu kıvrımın kırılgan olduğu ortaya çıkacak, hoş olmayan bir kokuya sahip olacak ve kirlenecektir. Bir lastik paspas seçerek modern sürücüler, çoğunlukla Novline, Norplast, Seintex gibi üreticilere odaklanır. Tüm bu ürünler Rus şirketleri tarafından modern plastik ve çevre dostu polimer malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Onlar için bakım basittir ve yüksek performans özellikleri, ürünlerin kaliteli bir şekilde üretilmesinin ana kanıtıdır.

Bagaj nasıl korunur?

Arabanın çekmemesi gereken bagaj bölmesi.Sadece sabit yüklerden değil, aynı zamanda kir ve tozun etkisi. Ve bu tesadüfi değildir: bagajdaki çeşitli nesnelerin sürekli taşınması yavaş yavaş kirliliğine yol açar. Bagajdaki kauçuk paspas satın alınmalıdır. Otomobilin iç kısmını nemden, tozdan ve kirden koruyacak ve aynı zamanda özellikle bagajın yarısı boşsa önemli olan malların hareketini ve düşmesini önleyecektir.

bagajda kauçuk paspasÖzetle, buna değmez demek istiyorum.araba için ucuz kaplama seçeneklerini saklayın ve seçin. Biraz daha fazla ödemek ve hem sürücü hem de yolcuların sağlığı için güvenli olacak kaliteli bir mat almak daha iyidir.

Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması

Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması

Related news

 • Kolay Tek Şiş İle Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Zeytinyağlı Kabak Yemeği Tarifi
 • 2013-2014 Üniversite Kayıt İçin Gerekli Belgeler
 • ÖRGÜ TIĞ İŞİ BEBEK EV AYAKKABISI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI
 • Kaburga Dolması

 • Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 39

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması


  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 2

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 2

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 81

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 80

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 46

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 88

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 52

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 82

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 68

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 80

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 53

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 84

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 86

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 82

  Kauçuk paspas - arabanızın en iyi savunması 21