Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 2019

Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 2019

Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 61 07.03.2019, 15:12

Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile

Dünya hokey efsanesi ve onun savunucusumuhteşem bir beş SSCB ekibi - hayatını spor yapmaya adayan adam Alexei Kasatonov. Ünlü hokey oyuncusu 14 Ekim 1959'da modern St. Petersburg Leningrad'da doğdu. Yüksekliği 185 cm ve 96 kilogram olan Kasatonov Alexey Viktorovich, bugün, diğer gazilere karışan "Legends of Hockey" adlı kulübün üyesidir.

Kasatonov Alexey fotoğrafı

Nasıl başladı?

Çocuğun yaşından itibaren gelecek sporcu meşguldüyüzme. o yerel mezbahada çocuk hokey takımının yeni kurulan seçime gitti çünkü 3 yıl sonra, ıslah yüzme havuzu, o okula gitmek kadar vardı. oğlan onun rekabetçi ruhu fazla ilgi anda Özellikle bu takım oyunları.

Şans eseri, Kasatonov Alexey Viktorovichbir hata yaptı ve buz pateni pistine değil, SKA ekibini işe aldıkları stadyuma gelmişlerdi. Orada sporcu karmaşık ve harika bir yol başladı. Hokey oyuncunun kendisine göre, buzda kötü bir kayma yapmıştı, ancak ilk teknik direktör Oleg Sivkov çocuğun oyun sürecini ve potansiyelini anlamıştı, bu yüzden Alexei'den ayrıldı. Zorlu çalışma ve özveri sayesinde, gelecek hokey yıldızı tekniğini geliştirdi ve eksikliklerden kurtuldu.

katatonov alexey victorovich fotoğrafı

Sporcu çalışmalarına çok dikkat etti. Mezun olduktan sonra enstitüye girdi, burada çalışması zordu, çünkü başarılarına rağmen kimse iyilik yapmıyordu.

Aile hokeyceni

Kasatonova sporu çocukluk döneminden ayırdı. Günümüzde birçok tanınmış atletle birlikte aynı evde oturuyordu; aralarında maraton koşucuları ve basketbol takımı "Spartak" ın antrenörü ve Sovyet milli takımı vardı. Milli hokey takımının oynadığı ve aynı oldukları düşüncesindeydi. Alexey Viktorovich'in ebeveynleri St. Petersburg'da doğdu ve büyüdü, o zor zamanlarda iki oğlu yetiştiren büyükanne gibi abluka hayatta kaldı. Büyükbaba Fyodor Afanasievich 1944 yılında öldürüldü. Anne tarafından bilinen hokey oyuncusu voleybol kulübü "Spartacus" için oynadı. Voleybolu da yapan babasıyla birlikte oğlunu yüzücüler olarak gördüler ama kader aksi halde iyi karar verdi. Dayanıklılık, harika iş ve şüphesiz yetenek efsanevi hokey oyuncularından Kasatonov Alexey Viktorovich oldu. Aile atlet - oğlu Leonid ve eş Jeanne - her zaman ve her şey efsanevi atleti destekler. Eşi Jeanne Kasatonov ile birlikte 80'li yılların başında toplandı ve 1983'te düğün yapıldı. Aynı yıl, hokey oyuncusu bir baba oldu.

katatonov alexey viktorovich ailesi

Profesyonel Yol

Ciddi iş ve yetenekli kariyerhokey oyuncusu Leningrad'daki SKA takımıyla başladı. Kasatonov, gençlik liginde oynadı ve burada şampiyon oldu ve ardından Sovyetler Birliği'nin gençlik takımında oynadı. SKA'da 2 yıl geçti ve daha sonra genç bir adamın zor günlük yaşam ve güçlü fiziksel aktivite ile çarptığı CSKA Moskova'ya taşındı. Tikhonov bir teknik direktör olarak katı ve talepkardı, ancak Kasatonova klübün gazileri - Kharlamov ve Tsygankov'a emanet edildi. Diğer deneyimli takım üyeleri onun için cesaret ve çalışmanın bir örneği iken, hokey oyuncusu olumlu sonuçlar elde etmek için günler ve geceler çalıştı. Kendilerine sağlam bir ekip ve büyük çabalar, Kasatonov'u şu anda ne yaptı? Sonra orada, gelecekteki eşi ile Moskova'da bir araya geldi.

Efsanevi beş

Muhteşem beş

1981 yılında, Alexei Viktorovich yerleştirildiKanada Kupası'nda Vyacheslav Fetisov ile birlikte savunma. Saldırıda Sergei Makarov, Vladimir Krutov ve Igor Larionov vardı. Böylece SSCB ve CSKA ekibinin efsanevi beşi ortaya çıktı.

CSKA'da hızlı artış

Şu anda, bir hokey oyuncusu kariyeri hızlıyukarı doğru yükseldi. Milli takımdaki oyunun tüm süresi boyunca, Alexei Kasatonov Olimpiyat Oyunlarında iki kez kazandı ve Kanada Kupası'nın galibi olan beş zamanlı bir dünya şampiyonu oldu. Böylesine ünlü bir kompozisyonda, beşi 80'lerin sonuna kadar devam etti. Olay, başkaları, çünkü hokey oyuncular ve onlarla iletişim etmedi uzun süre ile dostluklar harap ne koç göre, Kasatonov otoriter desteklenen Viktor Tikhonov, geldi. Kasatonov ile Fetisova NHL'de savunma yaptı ama konuşamadılar bile. Şu anda, eski şikayetler unutuluyor ve yetenekli oyuncular arasındaki iletişim yeniden ele geçirildi.

Kasatonov Alexey Viktorovich
Evden uzakta kariyer ve aktiviteler

Oyuncu CSKA başladıktan sonra oyuncunun piyasaya sürülmesinden sonrayurtdışında kariyer. "New Jersey Devils" kulübünde çaldı, 1994 yılında "Boston-Bruins" ile işbirliğine başladı. St. Louis'de oynadım. New York'ta, "Kırmızı Penguenler" olarak adlandırılan ve aynı zamanda gazilerle hayır maçlarında oynanan bir hokey okulu düzenledi. 1996 yılında, Kasatonov Alexey Viktorovich, Tikhonov liderliğindeki CSKA'ya geri döndü ve bir yıllığına kulüpte oynadı. Daha sonra kariyerini hokey oyuncusu olarak tamamladı.

Yurduna döndükten sonra Kasatonov olduPodolsk Moskova kulübü "Lynx" ve "Sovyetlerin Kanatları" nın koçu. 2011 yılında St. Petersburg'da SKA'da yönetici olarak çalıştı. Rus milli takımında 2014 yılına kadar genel müdür oldu. Şimdi o gaziler kulübünde "Hokey Efsaneleri" gerçekleştirir. 16 Mart 2016 Tretiak Vladislav Alexandrovich ve Kasatonov Alexey Viktorovich, ağda çıkan fotoğraflar, 2016 Dünya Kupası başlamadan önce geri sayımın stelini açtı.

Kasatonov Alexey Biyografi

Onurlu Spor Üstadı Ödülleri ve Başarıları

Kasatonov, gençlerin hak ettiği savunucusu oldu1979'da Dünya Kupası, 1983 Dünya Kupası'nın en iyi savunucusu. CSKA Moskova ve Sovyetler Birliği'nin bir parçası olarak, Alexei Kasatonov iki kez Olimpiyat Oyunlarının şampiyonu ve Dünya Şampiyonalarının beş katı oldu ve Avrupa şampiyonalarında tekrar tekrar şampiyon oldu. En çarpıcı zaferlerinden biri 1981'de Kanada Kupası oldu.
Kasatonov, "Anavatana Hizmet İçin", Onur Düzeni, "İşçi Kızıl Şeridi" emriyle ödüllendirildi. 2006 yılında IIHF Onur Listesi'ne tanıtıldı. SSCB'de en iyi oyuncular listesinde 9 kez Sporcu.

Kasatonov Alexey Viktorovich

Kasatonov Alexey Viktorovich, biyografisiBüyük başarılar ve başarılar ile işaretlenmiş, sağ tarafından kariyerlerinden gurur duymalı. Birçokları için, onun hoşlanmak istediği bir adamın bir örneğidir. Cesaretiyle, sıkı çalışarak ve sıkı çalışarak başarıya ulaştı ve profesyonel sporların kırılmadığı, biçimlendirdiği ve tavlandığı harika bir adam olarak kaldı.

Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 2019

Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 2019

Related news

 • Karaca Yemek Takımları modelleri
 • Babalara hediye almak hiç bu kadar kolay olmamıştı
 • Mangolu Milföy Tatlısı Tarifi
 • Torium’da Okul Alışverişi Hem Eğlendiriyor Hem Kazandırıyor
 • Kırım Tatar Halk Konseyi

 • Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 22

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile


  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 14

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 87

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 67

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 32

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 86

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 65

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 21

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 55

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 4

  Kasatonov Aleksey Viktorovich: biyografi, spor başarıları, aile 70