Kasık kaşınıyor

Kasık kaşınıyor

Kasıklarında kaşıntıya neden olan ortak bir görüş,hiç uzman yok. Bununla birlikte, bu bölge için sinir uçlarının büyük bir birikimi olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, bir tahriş edici madde uygulandığında, kaşında kaşıntı başlayabilir, bazen katlanılmaz hale gelir.

En az bir kere kasık kaşını herkes tarafından yaşanır. Bununla birlikte, uygulamanın gösterdiği gibi, insanların çoğunluğu verilen durumun oluşmasında kısıtlı ve doktorun hitap etmediği düşünülmektedir.

Kaşıntı hissi uyandırmak normal kişisel hijyen standartlarına uymamaktadır. Garip bir şekilde, modern dünyada bile, birçok insan bu tür kuralları yeterince bilmiyor.

Böylece, örneğin, yoğun, atlamayanHava sentetik külotlar, çeşitli hastalıkların patojenlerinin gelişimi için çok elverişli koşullar yaratır. Diğer vakalarda, kasık kaşıntısı, cinsel organların aşırı kur yapması sonucu ortaya çıkar. Bu durumda, genellikle dezenfektan solüsyonları yıkama için suya ilave edilir veya çeşitli samimi spreyler kullanılır. Böylece, sıklıkla insanlar kasık kaşıntıya neden oluyorlar.

Ne yazık ki, böyle bir devletdiğer olumsuz faktörler tarafından provoke edilmelidir. Diğer nedenlerle, esasen cinsel hastalıklar olarak adlandırılan pruritusun gelişimi. Benzer bir belirti eşliğinde cinsel enfeksiyonlara üreaplasmoz, klamidya, gonore, mikoplazmozis, trikomoniaz ve diğerleri de dahildir.

Kural olarak, kadınlarda bu hastalıklar neden olurhoş olmayan, ama aynı zamanda belirli tahsisi kalmaz, ağrılı idrara çıkma ve cinsel ilişki, perineum bölgesinde cildin kızarıklık yanı sıra çatlakların oluşumu. Bu tezahürler, enfeksiyonların penetrasyonu için çok elverişli bir ortam olarak düşünülür.

Erkekler cinsel yolla bulaşan hastalık belirtileri üretra boşalımı, ereksiyon sansasyonu ve boşalma sırasında yanma şeklindedir.

Kadınlarda kasık kaşınıyor. nedenleri

Durumun gelişimine yatkın faktör pürüdür (kandidiyaz). Bu hastalık çok yaygın bir hastalıktır.

Ayrıca kaşıntı hissi buna eşlik ediyorBakteriyel vajinozis gibi bir hastalık (vajinada mikrofloranın dengesi bozukluğu). Bu rahatsızlık genellikle hijyenik normlara uyulmaması, sıkı iç çamaşırı giyilmesi, antibiyotik alınması ve bağırsak enfeksiyonlarına neden olmasının bir sonucu olarak ortaya çıkar.

Bir grup jinekolojik hastalık var.kaşıntı eşlik etti. En yaygın olanları arasında kolpitis (servikste iltihaplanma süreci), vulvada krauroz (boyutta azalma) yer alır. İkinci durumda kaşıntı hissi o kadar kuvvetlidir ki sıklıkla bir ruhsal bozukluğa yol açar.

Erkeklerde kasıkta kaşıntı nedenleri

En yaygın, kışkırtıcı kaşıntıfaktörler, başın ve sünnetin iltihaplanmasını içerir. Hastalığa balanopostit denir. Klinik bulgulara ek olarak, hastalığın oldukça ciddi sonuçları vardır.

Cinsel temastan sonra penis başının kaşıntısı, partnerin vajinal akıntısının artan asitliğini gösterebilir.

Uyuz gibi böyle bir hastalık, hem erkeklerde hem de kadınlarda ortaya çıkabilir. Kural olarak, bu hastalığın semptomu gece daha kötüdür.

Tabii ki kaşınmanın tedavisi, provoke olduğu duruma bağlı. Durumun sebebinin bir zührevi hastalık veya enflamatuar süreçte olması durumunda tedaviyi ortadan kaldırmayı hedefler.

Bazı rahatsızlıklardan kurtulmanın zor olduğu unutulmamalıdır. Bu, örneğin, genital herpes anlamına gelir.

Kural olarak, herhangi bir provoke kaşıntı ileAntihistaminikler (Tavegil, Suprastin, Loratadin) reçete neden olur. Kaşın yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olurlar. Ayrıca, birçok durumda, sedatiflerin atanması (novo-passita, valerian) tavsiye edilir.Related news

 • Sodalı Çıtır Patates Kızartması
 • Gece namazı. Gece namaz zamanı. Gece namazının adı nedir
 • Simonov Manastırı (1370)
 • Cevizli ay çöregi Tarifi
 • Saray Sarması Videosu

 • Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor


  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor

  Kasık kaşınıyor