Karakterler El Arabası 2: açıklama 2019

Karakterler El Arabası 2: açıklama 2019 Karakterler El Arabası 2: açıklama

Karakterler "El Arabası 2": açıklama

Karakterler "El Arabası 2" - yarış arabaları. Bu alışılmadık hikaye, John Lasseter ve Bred Lewis sayesinde doğdu; Pixar ve Walt Disney Pictures stüdyoları tarafından ortaklaşa üretilen bu uzun metrajlı animasyon filmin yaratıcıları. Karikatürün galası 2011'de gerçekleşti. Beş yıl önce serbest bırakılan filmin bir netice idi.

Karikatür arsası

el arabaları karakterleri 2

Bu karakterlerin içinde heyecan verici bir hikaye"El Arabaları 2" uluslararası casus ağına sürüklendi. Çizgi karakterler, birbirleriyle iletişim kurabilen ve birbirleriyle coşkuyla rekabet edebilecekleri antropometrik araçlardır.

Yeni parça birçok geçmişi tanıyorİngiliz ajan Turbo'nun kurtuluşu istediği bir video mesajıyla başlar. Kurtarma işleminde, petrol platformuna giden başka bir acente-Finn'i aceleyle çalıştırıyor. Orada gizemli yardım çağrısı kaydedildi.

Platformda bir suçlu varProfesör Tsundappa'nın liderliğindeki kırık ve eski arabaların gruplandırılması ve adı bilinmeyen bir diğer lider. Finn, şüpheli bir kamerayı gemide fark eder, hatta fotoğraflarını çekmeyi başarır.

Aniden, Turbo, zaten zamanın olduğu ortaya çıktı.bir küpe sıkıştırılmış. Yoldaşını gören Finn, yanlışlıkla kendisine ihanet ediyor. Prof. Tsundappa için çalışan Finn'den kovalayan karakterlerden "El Arabası 2", onu okyanusa atlamaya zorladı. Teknede zulüm devam ediyor, kötü adamlar bile ateş açıyor, ancak cesur ajan su altında gizlenmeyi başarıyor. Herkes onu ölü görür. Ve bu sadece bir hikaye kravat.

McQueen'in dönüşü

Bu arada, "Otomobil 2" nin ana karakterlerinden biriYıldırım McQueen bir başka zaferden sonra evine döner. Zaten Big Piston Kupasını dört kere kazandı ve önümüzdeki yıl gerçekleşecek yarışlarda ana yarışmacılardan biri olarak gösteriliyor.

Memleketinde, yakın arkadaşı Sally ve arkadaşı tahliye memuru Maitre ile bir araya geldi. Ortak büyüleyici maceraları hakkında, izleyiciler bu hikayenin ilk kısmı hakkında daha fazla şey biliyor.

Arkadaşlar en iyi yarışın farkına varıyorlarArabalar "Dünya Grand Prix" adlı büyük ölçekli bir yarışa katılmaya davet edildi. İlk elektrikli araç olan ve çevrenin ateşli savunucusu haline gelen eski petrol kralı Cardanval tarafından düzenlenmiştir.

Bu dizi yarışlardaışığın seçkin sürücüleri. Aşamalar Tokyo, Londra ve çizgi film kasabası Porto Corse'un kurgusal yaratıcıları arasında yapılmalıdır. Bu otomobil yarışlarının amaçlarından biri, en yeni biyoyakıt "Allinol" için büyük ölçekli bir reklam kampanyası düzenlemek.

Grand Prix'de yıldırım sürüyor

Otomobil 2 karakter isimleri

McQueen başlangıçta katılmak niyetinde değildigelenler, ama aslında Formula 1'deki performanslarıyla tanınan İtalyan yarışçı Bernoulli tarafından meydan okundu. Televizyon röportajı sırasında, McQueen'i küçük düşüren her şekilde kendini yüceltmeye başlar. Onun için Maitre'yi arayarak. Bunu öğrendikten sonra, McQueen kendisi konuşmaya müdahale eder.

Her şey biter, çünkü McQueen kabul eder.bu yarışlarda yer almak. Eski iyi geleneğe göre, onunla Matra'ya asistan olarak gelir. Gerçek maceralar tüm çizgi film karakterleri "Otomobil 2" nin önünde bekliyor. Karakterler, kafaları yüksek tutularak çıkacakları inanılmaz casusluk hikayelerine sürüklenecekler.

Yıldırım McQueen

arabalar 2 karakter listesi

Yıldırım bir yarış arabasıdır. Çeşitli rallilerde ABD'de çeşitli yarış arabalarının üretildiği gerçekten var olan NASCAR serisinin bir parçasıdır. Bu tam uzunlukta animasyon filmi "Otomobil 2" nin ana karakterlerinden biridir. Onsuz karakterlerin listesi tam olarak eksik görünecektir.

Bu araba kırmızı. Onun tarafında sarı-turuncu bir şimşek ve "95" rakamı boyanır. orijinal olarak, bu karakter Woody Allen'ın "Midnight in Paris" bir melodramatik komedi önemli bir rol oynamıştır ve komedi dram Wes Anderson'ın senaryosunu yazdı Amerikalı aktör ve senarist Owen Wilson, tarafından seslendirildi "Tenenbaum Ailesi". Rusça çeviri, McQueen Rusya Halk sanatçısı Dmitry Kharatyan'ın sesiyle konuşur.

McQueen dünyaca ünlü bir yarışçıdır.Çok tehlikeli de dahil olmak üzere çeşitli başlangıçlarda kazanma. Küçük kurgusal Radiator Springs kasabasında yaşıyor. "Otomobil" in bu bölümünde "Dünya Grand Prix" e katılmaya hazırlanıyor. Bunun için yeni farlar ekler ve boyayı değiştirir.

Maitre

çizgi film 2 karakter

Maitre, animasyonlu çizgi film "Cars 2" de bir başka önemli karakter. Bu makalede adı geçen karakterler bu hikayenin ana karakterleridir.

Maitre, 1953'ün eski bir tamircisidir. Bir kez turkuaz rengiydi ve şimdi hepsi pasla kaplı. Yeşil göz rengine sahiptir. Orijinalde, daha çok Larry Cableman olarak bilinen Amerikalı komedyen Larry Cable Gai tarafından seslendiriliyor. Rusça dublajda - bu bir aktör Sergei Kuznetsov.

Maitre, Şimşek'in en iyi arkadaşıdır. Çok utangaçtır, çok utangaçtır, ki bu sık sık onun utanmasına katkıda bulunur. Etrafındaki birçok insan onu bir aptal olarak düşünür, ama gerçekte bu durum böyle değildir. Lightning'i Grand Prix'e katılmaya ikna eden Maitre. Yarışmaya giderken, İngiliz istihbaratının başlığı altında. Bir Amerikan casusuyla karıştırılıyor. Bu acımasız tahliye casusluğu tutkularının etrafında parlamaya başlar.

Finn McMissel

çizgi film 2 karakterden karakterler

Finn McMissel - "Arabalar 2" karikatüründen başka bir karakter. Diğer ana karakterlerin isimleri de makalede yer almaktadır.

Bu, "Aston Martin" markasının bir arabası.gümüş-mavi renk. Gözleri mavi deniz dalgasının rengidir. Sovyet TV dizisi "soruşturması lider uzmanlar", Leonid Kanev kahramanlarından biri - orijinal olarak, Rus çevrilmiş ikonik Amerikalı aktör Michael Caine, dile getirdi.

Bu bir James Bond arabası gibi görünmeye çalışan büyüleyici bir İngiliz casusu. Hikaye sırasında, "Dünya Grand Prix" inin ardında yatan arsa açıklamaya çalışır.

Karakterler El Arabası 2: açıklama 2019

Karakterler El Arabası 2: açıklama 2019

Related news

 • Zeytinyağımız Acırsa Neler Yapabiliriz
 • Öğrenme durumunu yükseltmek için nasıl beslenilmelidir
 • Oktay Usta Galeta Unlu Kıymalı Poğaca Videosu
 • Mayonezin faydaları
 • Kira Kontratı Hangi Koşullarda Feshedilebilir

 • Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama


  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama

  Karakterler El Arabası 2: açıklama