Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 2019

Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 2019
23.07.2019

Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 56

Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft

Black Mountain en önemli özelliklerden biridir.tüm dünya için yer World of Warcraft. Aslında buradaki en zor ve ilginç zindanlardı - Kara Dağın Derinlikleri ve Kara Dağın Zirvesi. Bunun nedeni, burada, WoW'nun klasik versiyonundan bu yana, tüm Azeroth'un korku yaşandı - büyük yangın - kasırga Ragnaros.

Bugüne kadar, Black Mountain'ın derinlikleri artık yokWorld of Warcraft'ın her oyuncusu için önemli bir yer. Bunun nedeni, kuruluşundan bu yana WoW dünyasının sınırlarını önemli ölçüde genişlettiği gerçeğidir. Bununla birlikte, tüm bunlarla birlikte Kara Dağ kendisi "Tufan" adlı güncellemenin yayınlanmasından bu yana oyuncuların ilgisini çekti. Gerçek şu ki, World of Warcraft'da Siyah Dağlar'ın Mağaraları olan yeni bir anahtar zindan göründü. Ana patronları öldürerek elde edilebilecek çok sayıda benzersiz şeyin farkına varabilir. En güçlüleri devasa ve güçlü ejder Deathwing'tir. Şu anda WoW'deki her oyuncu için ana hedef o. Dolayısıyla Black Mountain, bir kez daha ilgisini çekti.Black Mountain'ın derinlikleri

Üst düzey bir yeni zindan ortaya çıktıkçaBirçok oyuncu ziyaret etmeye başladı ve diğer insts'lar yakınlarda bulundu, böylece Blackrock Depths yine popüler hale geldi. Hatta pompalanan karakter için buraya bazı patronlar geçmek çok zordur, çünkü bu genellikle düşük seviyeli karakterler, bu üst düzey zindan katılırlar. Bu nedenle, 85'inci seviyeden tüm karakter gruplarını toplamak nadir değildir.

Siyah Dağ MağaralarıÇoğu zaman, kullanıcılar bazılarını deneyimliyorKara Dağın Derinliklerine giriş bulmada zorluklar. Aslında, her şey bu kadar zor değildir. Yeni başlayanlar için "Burning Steppes" denilen yere gitmeniz gerekecek. Gelecekte kuzey-batı yönünde gitmek gerekiyor. Karakter Black Mountain'nın eteklerinde olduktan sonra yükselen bir köprü bulmalısınız. Büyük bir kapıyı açacaktır. Onların arkasında Kara Dağın derinlikleri var. Karakter içerdikten sonra sağa dönün. Burada binanın ortasında yer alan kalın bir zincir görebilirsiniz. Üzerinde ve gitmeniz gerekiyor. Her türlü zor adımda lavın düşmesine neden olabileceğinden, özellikle dikkatli olmalısın. Zinciri geçip geçtikten sonra dönmek için bir yer yok. Sadece mevcut yola gitmeniz gerekiyor. Yol boyunca, birkaç görev alabilirsin. Zindan girişi bile ilk patronu yenmek zorunda kalacak, ancak bu herhangi bir sorun yaşamıyor.

Black Mountain'ın derinliklerinde benzersiz bir yer var -öfkeyi uydurmak Bu külçe kokusu ve Yazma STEPPES boyunca bulunan siyah demir yatakları kullanabileceği burada. Daha önce, bu materyalden yapılmış silahlar birçok kullanıcı için hemen hemen en güçlü ve istenen silahlardı.

WoW Black Mountain

Her neyse, ama Dünya'nın yaratıcılarıWarcraft, Black Mountain'a bir kez daha "hayat" vermeye karar verdi. Sonuç olarak bugün, milyonlarca kullanıcı tarafından her gün ziyaret edilen bu popüler oyunun tüm dünyasında en destansı yer.

Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 2019

Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 2019

Related news

 • Gömleğinizin Yakasını Evde Kendiniz Süsleyin
 • Karabuğday Pilavı
 • Ocakta Biber Salçası Nasıl Yapılır
 • Ülkedeki güzel çiçeklikler, kendi elleriyle lastikler, taşlar, doğaçlama malzemelerden (fotoğraf). Ülkede çok güzel çiçek yatakları kendi elleriyle uzun ömürlü
 • RIP ne anlama geliyor

 • Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 84

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft


  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 88

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 16

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 47

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 51

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 87

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 55

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 80

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 70

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 80

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 25

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 54

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 17

  Kara Dağın Derinlikleri - destansı instal World of Warcraft 73