Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 80 23.01.2019, 23:49

Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır

Erkekler güzel kadınlara dikkat ediyorkalça, ve bu bir sır değil, ama iyi bilinen bir gerçektir. Birine sahip olmak, herhangi bir kızın hayalini kurar, kadın. Hepsi doğa tarafından verilmez. Ancak bu etki kendiniz üzerinde çalışarak elde edilebilir. Aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alınacak birçok farklı yol vardır. Her kadın vücudun bu kısmını unutmamalıdır. Ve sadece ona dikkat etmeniz lazım.

Bir mucize yaratacak çeşitli yollarla büyük para harcamak için hiçbir anlamı yoktur. Mucizeler olmaz! İstediğiniz sonuca yalnızca bu soruna kapsamlı bir şekilde yaklaşarak ulaşabilirsiniz:

- Doğru yiyin;

- Daha fazla ilerleyin, yürüyün;

- Beden eğitimi almaya başlayın, belli kas grupları için egzersizler yapın.

Daha zayıf olan her bir temsilcinin kolayca yapabileceği birkaç basit egzersiz var. Bunun için, spor salonuna, spor salonuna vb. Gitmek gerekli değildir.

Böylece, kalçadaki şu egzersizler:

- çabuk alışmaya başlayın. Bu, rahat bir ortamda yavaş ilerlemeden çok daha kullanışlıdır;

- herhangi bir yerde, masada, bir tezgahta oturup, kalçayı bir kaç saniye sıkın, sonra rahatlayın. Bu egzersizleri beşte kalça veya daha iyi yapın - on kez yapın;

- Bu egzersiz, sabahları yalan söyleyerek yapılabilirtabanda, midede, sağ kolunu kaldırarak ve sol bacağını kaldırarak. Ve tam tersi. Bu durumda basın kasları zorlanmalıdır. Egzersiz, her elle en az üç kez yapılmalıdır;

- olağan çömelmeler çok faydalıdır, on beş çömelmenin iki veya üç setini yapmanız gerekir;

- kalçanızın esnek olabilmesi için,suda çalışan pratik. Bu çok yararlı ve etkili bir egzersiz. Yaz aylarında özellikle hoş olur. Fakat kışın havuzda yapılabilir. Suyu göğüs veya bele girip sağlığına kavuşun. Böyle bir çalışmanın kullanışlılığı, eklemlerin yüklenmediği gerçeğidir.

Kalçalar için hangi egzersizleri yaparsınız?kıç elastik ve iştah açıcı mı? Elbette, seks bu durumda olumlu bir etkiye sahiptir. Ancak diğer seçeneği unutmayın. Bunlar uyluk hacmini azaltmaya yardımcı olan egzersizlerdir.

Kaltak egzersizleri - normal saldırılar. Bunlar en iyi küçük bir asansörle yapılır. Birkaç yaklaşım yapmanız gerekir, ancak ikiden az olmamalı. Her bacaktan onbeş lunj. Ayrıca, kalçanın bas ve kaslarının gerginleştiği gövdenin gövdesini yapmakta da yararlıdır. Saldırılarla aynı miktarda gerçekleştirin.

Kalça üzerinde çok popüler bir egzersiz "kalça üzerinde yürümek" olarak adlandırılır. Yerde oturup bacaklarınızı geriniz, sırtınızı düzeltin ve ayaklarınızın üstünde olduğu gibi sırt üstü "adım at" ihtiyacınız var.

İşte gerçekleştirmek için iyi bilinen başka bir egzersiz. Sırtına yaslan, bacaklarını kırk beş derece kaldır ve ayağa kalk, sanki bir bisiklete biniyormuşsun gibi.

Koşarak oraya gidebilirsin. Aynı zamanda, bacaklarınızı yüksekte kaldırın, böylece topuklarınız çalışırken kalçalarınıza dokundunuz. Bu nedenle yavaş hava solumayı denemek gereklidir. Yani bir dakika kadar devam edin.

Bu kalçalarda en basit egzersizler, mevcutHer. Aslında çok daha büyükler. Ancak en basit olanı bile düzenli olarak gerçekleştirirse, ancak günlük olarak, sizi hedeflenen hedefe yönlendireceklerdir. Üç ila dört hafta boyunca çalışmak için yeterli ve sonuç zaten olacak. O zaman kaslarınızı tonda tutmanız ve bu kas grubuyla dersler için haftada bir gün ayırmanız yeterlidir. Gördüğünüz gibi, her şey ilk bakışta göründüğü kadar zor değil.

Fiziksel eğitimden sonraduş al. Kalça havluları ile masaj yaptıktan sonra. Bu selülite karşı etkili bir ilaçtır. Ayrıca kas tonusu da artar. Doğal olarak gluteal kaslar güçlendirilir, yürümeyi, koşmayı, yüzmeyi unutmaz. Kısacası, daha çok hareket ediyoruz.Related news

 • Hamilelikte Yaşanan Fiziksel Değişimler
 • Başak Örnekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Bıldırcın yumurtası ile saç gürleştirme maskesi
 • Spinal anestezi sonrası baş ağrısı
 • Öksürüğü Geçirecek Öneriler

 • Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 36

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır


  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 1

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 23

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 5

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 47

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 85

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 68

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 91

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 91

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 38

  Kaltak egzersizleri dayanılmaz hale getirmeye yardımcı olacaktır 45