Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar 2019

Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar 2019 Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

Kalem "Faberlic" - leke çıkarıcı: yorumlar

Leke çıkarıcı, her evde gerekli bir şeydir. Özel bir kimyasal bileşim sayesinde, bu ürün kıyafetleri ve diğer kumaş ürünlerini etkili bir şekilde temizler. Ev kimyasallarının pek çok modern ürünü arasında en iyilerinden biri "Faberlic" evrensel leke çıkarıcıdır. Ev hanımlarının değerlendirmeleri etkinliğini göstermektedir.

Üretici hakkında

"Faberlic" markası en büyük Rus markasıdır.kozmetik üreticisi. Bugün şirket geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir: dekoratif kozmetikler (rujlar, karkaslar, gölgeler), yüz ve vücut bakım ürünleri, saç bakım çizgileri, erkek ve kadın kokuları, çocuk giysileri, ev kimyasalları.

Yaklaşık on yıl önce, marka uluslararası pazara girdi. Ürünler "Faberlic", Avrupa ve Asya'nın 24 ülkesinde başarıyla gerçekleştirildi. Müşteri sayısı yaklaşık 5 milyon.

"Faberlic" birçok kişinin katılımcısı ve sponsorudur.çevresel programlar. Üretim sürecinde şirket çevre için güvenli ekipman kullanıyor. Her yeni ürünü oluşturmaktan şirketin yönetimi sorumludur. Satışa çıkmadan önce tüm gelişmeler iyice test edilir.

Başlangıçta şirket faaliyetlerini geliştirdiağırlıklı olarak yüksek kaliteli dekoratif kozmetik üretiminde. Alıcının ihtiyaçlarını inceledikten sonra, ürün geliştiricileri üretimi genişletmeyi ve evi bakım için ürünler üretmeyi teklif etti. Bu nedenle, leke çıkarıcı firmanın "Faberlic" tarafından piyasaya sürüldü, bu incelemeler kararın doğruluğunu teyit etti. Yüz binlerce kadın bu aracı çok beğenmiş ve tekstil ürünleri için sürekli olarak satın almıştır.

Faberlic leke çıkarıcı yorumlar

"Faberlic" den leke çıkarıcı özellikleri

Modern ev hanımları için eşsiz bir gelişme- Bu, "Faberlic" kalem leke çıkarıcıyı nasıl tanımlayabilirsiniz. Müşteri geri bildirimi esas olarak kumaş üzerinde hafif bir etki anlamına gelir. Kalem doğal ve sentetik ürünler üzerinde kullanılabilir. Uygulamadan sonra, filamentlerin yapısını bozmaz, sadece kirlenmeyi etkiler. Sonuç olarak, kumaş eski görünümünü ve rengini korur.

Benzersiz bir formül tarafından oluşturulan "Faberlic" Kalemyıkama sırasında oksijenin salınmasını ve sonuç olarak lekelerin çıkarılmasını destekleyen çevre dostu bir oksijen ajanına dayanır. Kimyasal reaksiyon uygulamadan hemen sonra başlar.

Kullanım pratikliği

Kompaktlık ve kullanım kolaylığı önemlidir"Faberlic" uzmanlarının çok çalıştığı özellikler. Bu makalede incelenen leke çıkarıcı, uygun bir ambalaj ve şekle sahiptir. Ürün, bir tutkal çubuğuna benzeyen bir silindir şeklinde temin edilebilir. Kumaş işleme sürecini basitleştiren ellere kolayca sığar. Ayrıca, kalemin şekli leke çıkarıcıyı birçok kez kullanmanıza izin verir. Sadece 35 gr ağırlığında ve 500'den fazla küçük boyutta üretebilir. Böyle bir leke çıkarıcı, bir jel veya toz formundaki benzer maddelerle karşılaştırıldığında çok daha avantajlıdır.

kalem leke çıkarıcı faberlic yorumlar

Herhangi bir kirlenme ortadan kaldırır

Oksijen evrensel "Faberlic" leke çıkarıcının tutamayacağı noktaları bulmak zordur. Görüşler, aşağıdaki türden kirletme sonuçlarını anlama becerisini doğrular:

 1. Gıda: çikolata, ketçap, çay, kahve, çilek, meyve, mayonez, şarap, sebze ve tereyağı izleri.
 2. Kremlerden leke, ruj.
 3. Hayvanlardan ayak izleri.
 4. İyot, zelenki, boya, markör, işaretleyici, tükenmez kalemlerden kimyasal lekeler.
 5. Yapışkan sakız.
 6. Petrol doğanın lekeleri: siyah yağ, kurum.
 7. Pas.

Laboratuvarlarda verimlilik için yapılan testler, atılan noktaların% 94'ünü göstermiştir. Bu yüksek bir orandır.

Birçok alıcı "Faberlic" leke çıkarıcı markanın en iyi ürününü düşünmektedir. Görüşler bunun iyi bir onaylamasıdır. Ajan, önemli finansal maliyetler olmadan dokuların bakımını kolaylaştırır.

leke çıkarıcı faberlic yorumlar

Bir kalem leke çıkarıcı evrensel "Faberlic" nasıl kullanılır

Bu aracın tüm müşterilerinin yorumları temel alınmıştırUygulamanın kişisel deneyimi hakkında. İstenen etkiyi yapmayan leke çıkarıcının yanlış kullanılmasıdır. Kalemle bir şeyleri temizlemek için iyi bir sonuç verdi, aşağıda açıklanan belirli kurallara uymak önemlidir.

Ürün kirlenmişse, mümkün olduğu kadar arzu edilir.lekeyi azaltmak ve kurumasını önlemek için kirlenmiş bölgeyi daha hızlı yıkayın. Bazı kirletici türlerinin hala taze olduklarında çıkarılması daha kolaydır. Eğer leke tamamen yıkanmazsa, “Faberlic” kalem leke çıkarıcıyı güvenle uygulayabilirsiniz.

Çoğu içeriğin olumsuz içeriğiKuru bir bez üzerine kalem kullananları yazınız. Bu ciddi bir hatadır, çünkü nem olmadan ürün bileşimi lekeye nüfuz edemez ve yüzeyde kalabilir. Leke çıkarıcıyı uygulamadan önce, kirlenmiş bölgeyi ılık suyla ıslatmak ve sonra bir kurşun kalemle yalamak gerekir. Bundan hemen sonra, işlenen alan beyaz köpük oluşana kadar hafifçe ovulmalıdır. 10 dakika bekletin.

Öngörülen zamanın sonunda, bir nokta ile noktaılık su ile durulayın. Temizlik giysilerin üzerinde yapıldıysa, ılık su ile tozla yıkanabilir. Bu, bir kalemle temizlendikten sonra oluşabilecek lekeleri ortaya çıkaracaktır.

leke çıkarıcı evrensel faberlic yorumlar

Önemli İpuçları

 1. Kalemi kullanmadan önce talimatları okuyun ve üreticinin önerilerini okuyun.
 2. Boyaların stabilitesini leke çıkarıcı bileşime göre kontrol etmek için her zaman ürünün daha az görünen bir kısmına az miktarda fon uygulayın.
 3. Leke çıkarıcı kullanırken koruyucu eldiven giyilmesi tavsiye edilir.
 4. Kalemi kullandıktan sonra her defasında kuru bir bezle silin. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzakta kuru bir yerde saklayın.
 5. Bir kalemle birlikte daha iyi sonuçlar içinKonsantre leke çıkarıcı "Faberlic OXY" kullanabilirsiniz. Bazı ev hanımlarının yorumları, bu üreticinin bir dizi temizleme ürününü kullanmanın etkinliğini göstermektedir.

Faberlic leke çıkarıcı oksijen yorumlar

ihtiyati tedbirler

Bir kalem leke çıkarıcı kimyasaldırgüçlü etki maddesi. Çocuklardan ve yiyeceklerden uzak tutun. Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız.

Her zaman güçlü bir etkinin ne olduğunu hatırlamak önemlidir.kirlilik leke çıkarıcı "Faberlic". Yorumlar bazen sağlığa zarar verme hakkında eleştiriler içerir. Alerjik reaksiyonları, döküntüleri, deri tahrişlerini önlemek için kalemi dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Yara ve sürtünme maddesini almaktan korunmak özellikle önemlidir.

Leke çıkarıcının her uygulamasından sonra eller sabunla yıkanmalıdır.

kalem leke çıkarıcı evrensel Faberlic отзывы

Fonların maliyeti

Resmi web sitesinde kalem leke çıkarıcıüretici 200 rubleye mal oluyor. Periyodik olarak, şirket daha düşük bir fiyata ürünü satın almak için hisse ve teklifleri tutar. Büyük tatillerin arifesinde, üretici iki kalem alırken% 50'ye varan indirim yapabilir veya özel bir fiyat belirleyebilir.

Düşük maliyet, talebi kışkırtıralıcılar. Distribütörlere göre, en çok satın alınan ürünlerden biri olan "Faberlic" - leke çıkarıcı. Yorumlar genellikle uygun fiyat araçlarıyla ilgili yorumlar içerir. Herhangi bir ev hanımı bunu alabilir.

yorumlar

Alıcılara göre, leke çıkarıcı"Faberlic" her türlü kirlilikle mücadele etmenin en iyi yolu sayılabilir. Kalem, daha önce ağ kozmetiklerine güvenmeyen kişiler tarafından bile satın alınır. Araç gerçekten ilk saniyeden beri çalışıyor.

Özellikle bu popüler kalem arasında popülergenç anneler. Çocuklar genellikle yiyecek, meyve ve meyve içecekleriyle kıyafetlerini yağlarlar. Kalem, iyi bilinen başka bir üründen "Faberlic" - leke çıkarıcı oksijenden daha kötü olan çocuk şeylerinin ideal görünümünü tutar.

leke çıkarıcı oksijen evrensel faberlic yorumlar

İncelemeler genellikle uygulama hakkında bir hikaye biçimine sahiptirönemli tavsiyelerde bulunur ve içerir. Onlardan, leke sökücüsünün narin kumaşları nasıl etkilediğini, nasıl bir kir geçirdiğini ve zayıf bir şekilde nasıl hareket ettiğini öğrenebilirsiniz.

Bazı alıcılar göre, bir kalem"Faberlic" eski kirlilikle bile etkili bir şekilde savaşır. Ancak, onları ortadan kaldırmak için biraz daha fazla çaba harcamanız gerekiyor. Eski noktaların kaldırılması için, tecrübeli ev hanımları bunları iki kez işlemeye ya da reçete edildiği sürece iki kat daha fazla dayanmalarını tavsiye eder. Böyle bir temizlikten sonra kir izi yoktur.

Ergonomi ve uygun paketleme - başkaBir çok insanın "Faberlic" kalemini satın alması nedeniyle önemli bir avantaj. Küçük boyutundan dolayı, tatilde bir seyahatte yanınızda götürmek uygun olacaktır, böylece gerekirse, sırayla sipariş verin.

Kalem sık sık döşeme araba galerileri, döşemeli mobilya temizlik için kullanılır. Hem doğal hem de tamamen sentetik kumaşları da etkiler.

Bazı sitelerde negatif okumak mümkündürKalem leke çıkarıcı hakkında yorum. Memnun olmayan alıcılar en sevdikleri şeyleri kurtaramadılar. Leke çıkarıcı her zaman üretici vaatleri kadar etkili değildir. Bazı ev kadınlarına göre, kalem dikkatle kullanılmalıdır. Kumaş üzerinde beyaz bir leke bırakabilen ağartıcı içerir.

Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar 2019

Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar 2019

Related news

 • Çift Taraflı ÇocukHırkasıKaç İlmekle Örülür
 • Aşure nasıl yapılır Nefis aşure tarifi ve püf noktaları
 • Debriyaj Diski: Köle - Basınç
 • Patlıcan Tapenade
 • Dünyanın ilk fotoğraf çekimleri fotoğraf tarihi fotoğraf belgeseli

 • Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar


  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar

  Kalem Faberlic - leke çıkarıcı: yorumlar