Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğineKalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine


Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 95 11.02.2019, 18:37

Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine

Belki de, her kadın biliyor: kalın bir topuğa sahip sandaletler kesin bir takım avantajlara sahiptir, ancak bunların en önemlileri istikradır. İnce bir çiviye benzer ayakkabıların aksine, kalın bir topuk üzerinde yürüyüş daha güvenlidir ve bacaklar daha rahattır. Böyle bir modeli neye giyeceğiniz ve kimin için daha uygun olacağından bahsedelim.

Kalın topuklu sandaletler: giyilecek biri

Moda defilesinde ilk defa modeli ortaya çıktıGeçen yüzyılın 50-60'ı ve podnadoevshim iğnelerine bir alternatif olarak hemen popülerlik kazandı. Kalın bir topuklu sandalet en iyi şekilde uzun boylu ve ince kadınlara bakacaktır. Olumlu duruş, bacak uzunluğu ve figür silueti olumlu bir şekilde vurgulanır. Bu modeli seçmek için muhteşem form sahipleri daha doğru bir şekilde değerlendirilmelidir. Bazı durumlarda, figürü daha da ağırlaştırabilirler. Bu nedenle, onları parlayan eteklere ve maksimum uzunluğa sahip elbiseler için ikiye katlamanızı öneriyoruz.

Kalın topuklu sandaletler.

Şimdi kalın bir topuğu olan sandaletler (fotoğrafMakalede bakınız) - Bu, ilk sezondan çokça popüler olan retro stilin değiştirilemez bir özelliğidir. Buna ek olarak, isteyen herkes cüretini ve gençlik vurgulamak, öne çıkarın için, çekici bir baskı (bar, bezelye ve popüler çiçek deseni) ile veya parlak renkler (kırmızı, mercan, sarı) kalıpları dikkat edin.

Yeni bir moda satın almak için yeterli değilmodaya uygun bir görüntü oluşturmak için. Bu modelin nerede uygun olacağını bilmek ve kalın bir topuğa sahip olan sandaletler giymek önemlidir. Genel olarak, stilistler, neredeyse herhangi bir gardıropa ayakkabı takmaya izin veren çok yönlülüğünü not ediyorlar.

Ofise

Kalın topuklu sandaletler: fotoğraf.

Bu çelik modelinin sandallarının iş stili içinSadece her derde deva. En klasik versiyonda, bunları sıkı pantolonlara, uygun bir cekete veya dar eteğe kalemle diz ve bluza kadar takın. Bununla birlikte, parlak renklerden, çığlık atan baskılardan ve dekoratif unsurların bolluğundan kaçının. İş stili için klasik bir seçenek belirleyin. Dar siyah pantolon ve hafif şifon bluzunun mükemmel bir temel versiyonu. Akşam değiştirme imkânı yoksa, imajın muazzam kostüm takıları ve zarif debriyajla tamamlanması yeterlidir.

Kısa etekler ve şortlar

Bildiğiniz gibi, ayakkabılar arasındaki mesafeve kıyafetlerin alt kısmı, görsel olarak ince ve bacakları daha uzun. Bununla birlikte, bu prensibi aşırı uçlara getirmeyin ve mikro şort giymeyin. Mini şortla yüksek kalın topuklu sandaletleri takviye etmek yeterlidir. Bu sadece şort veya etek değil, aynı zamanda elbiseler, hafif yazlık tulumlar da olabilir. Aşağıdaki fotoğrafa dikkat edin: Taylor Swift bu kıyafete, büyük ayakkabılara rağmen ince ve kırılgan görünüyor. Eşitsiz kesim kısa bir etek şort basit ve oldukça kapalı bir üst tarafından telafi edilir. Çekicilik, küçük bir şapka ve bir katı şekilden oluşan bir çanta ile bağlanır. Siyah renk çok sıkıcı görünüyorsa, daha parlak aksesuarlar seçin.

Kalın topuklarda sandaletler ne giyilir.

Kot ile

Bir kerede iki kez koymaktan daha iyi ne olabilir?uygun şeyler? arkadaşlar veya partiler toplantı, yürüyüş, alışveriş için bir günlük şekilde sandalet kalın topuklu ve kot seçeneği düşünün. Yüksek veya alçak topuklu ayakkabılar için kesinlikle her zevke ve renk için ayakkabı seçebilirsiniz. kot seçimi ile ilgili olarak, burada da, elbette tüm modelleri, limitiniz yok: .. Dar ve sıska sıska, gevşek ve rahat erkek arkadaş, zamansız, dipleri, vb görüntü aynı ruhu içinde tutulabilir, sözde genel görünüş, Tüm kıyafet seti bir veya neredeyse tek renkte yapıldığı zaman. Aşağıdaki fotoğrafta bu trendin canlı bir örneğini görüyorsunuz. Küçük bir yüksekliğin kalın bir topuğundaki sandaletler, biraz farklı renklerde bir kot ile birleştirilmiştir. Eklemeli orijinal kot pantolon, görüntüyü sıkıcı hale getirmez.

Kalın topuklu sandalet.

Herhangi bir dış giyim ile

Sandaletlerin yağdaki başlıca avantajlarından biritopuk - bu onları hemen hemen herhangi bir dış giyim ile giymek için bir fırsat, ve henüz gülünç görünmüyor. Havanın izin vermesi halinde, sonbaharın sonlarına kadar, çok çeşitli üstleri birleştirerek bunları giyebilirsiniz. Elbette her şey var: Klasik bir kruvaze ceket (çok ağır ve yoğun değil), hafif yağmurluklar, deri ceketler dahil deri ceketler. Kürklü bir kaplama ile uyumlu bir şekilde birleştirilen kalın bir topuklu sandalet. Aynı şekilde etkileyici olan, siyah toplamda ve parlak aksesuarlarda deri ceketli görüntüdür.

Bokho tarzında

Bu moda ve gerçek ana sloganıyol tarifi - tutarsız birleştirir. Çeşitli oranlarda, boho stili vintage, rock, etnik, safari vb. Içerir. Kalın topuklu sandaletlerin olmadığı yer neresidir? Kendinizi hiçbir şeyle sınırlamayın, cesurca kendi benzersiz ve bireysel tarzınızı yaratın.Kalın topuklu sandaletler.

Bütün söylenenleri özetlemek biri yapabilirFarklı yükseklikteki kalın topuklu sandaletlerin saç tokasına mükemmel bir alternatif olacağı ve bunları doğru takar ve birleştirirseniz, herhangi bir kadının gardırobunu süsleyeceği sonucuna varır.

Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğineKalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine

Related news

 • 12-220 voltaj dönüştürücü. Kendi elleriyle voltaj dönüştürücü
 • Panik Atakları: Belirtiler Tatsız, Fakat Tehlikeli Değil
 • PlayStation Mobileın Sonu Geliyor
 • Mobil mobil banyo: açıklama, fiyatlar, yorumlar

 • Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 23

  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine


  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 21

  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 97

  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 71

  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 62

  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 82

  Kalın topuklu sandaletler: kime ve nasıl giyileceğine 32