Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 45 07.02.2019, 18:47

Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik

Kadın takunyajları bazen çokklasik olmayan bu ayakkabıların bu sınıfa ait olduğunu söylemek zor. Szabo bugün topuk ile veya kesinlikle herhangi yükseklik ve şekil vermeden, kalın tabanı, aynı zamanda oldukça ince değil sadece. Çoğu zaman, doğal malzemeler, üretiminde kullanılmakta ve bu sayede onlara iyi bilinen bir parmak ve hijyen konforu sağlanmaktadır. Ahşap tabanı terlemeyi mükemmel bir şekilde emer ve havayı alır, böylece sıcak havalarda ayaklar kuru kalır. Böyle su birikintileri gibi engelleri aşmak için gerektiğinde arada, bu ayakkabılar, büyük yardımcı olur ve yağmur altında bulunmaktadır.kadınlar tıkanır

Kadın takunya sandalları ve ayakkabıları başarıyla değiştirir. Yüksek topuğu nedeniyle çok şık görünüyorlar. Ancak ayaklarının sağlığı için bu ayakkabıların ideal bir seçim olmadığını anlamalısınız. bacak ve genel olarak omurga eklemleri üzerinde yüksek yük ile ilişkili giyen uzun süreli, kan akışı ve osteoporoz nihai gelişme bozulmasına yol açar. Bunu önlemek için, en uygun ayakkabı ile tıkanmaları seçmek gereklidir.

kadın ayakkabılarıSabo (kadın ayakkabıları) bazılarının bir parçasıAvrupa'daki milli kostümler. Başlangıçta çoğunlukla çalışan insanlar tarafından giyilen ahşap ayakkabılardı. Tabanlarında kavak, kayın, söğüt, huş ağacı ve diğer türler geleneksel olarak kullanılmıştır. İsmi sabot (fr.) 'Dan geliyor, ancak bu tür ayakkabıları başka isimler altında karşılayabilseniz de. Örneğin Hollanda'da klopi, Litvanya'da - klupesy, İngiltere'de - tıkanmalar.

Bu ayakkabıda şehir yolları boyunca yürüyebilir,ve dans kulübünde, çünkü çok kararlı ve rahat. Elbise kodu takunya takmak iş yasağı değildir, ancak onlar hala terlik gibi kaldıkları için, bir iş stilinde giyim ile birleştirmek değildir. Çıplak ayakla giyilen günlük yaz ayakkabıları. Çoraplar, külotlu çoraplar ve çoraplar kabul edilemez unsurlardır.

Kadın takunyajları mükemmel pantolon, kapris veyakısa şort. Özellikle bu ayakkabılar için iyi geniş pantolonlar var. Onlarla birlikte daha az organik bakacak ve etek atacak. Eğer yarım uzunluğunda bir uçan etek ile tıkanmaları birleştirirseniz, özgür ve ilginç bir hippi tarzı elde edersiniz.kadın yüksek topuk ayakkabıAşı, bacağını görsel olarak uzatır ve şekil verir.narinlik. Genel olarak, topuk üzerindeki herhangi bir kadın ayakkabısı görüntü zarafetini verir. Sabo genellikle deri veya süet, daha nadiren - patent derisinden. Topuktalarsa, o zaman ayakkabıların dış etkisine yol açmazlar. Bu durumda çok daha kararlı olacaklar. Keskin ayak parmağı ile siyah kadın takunyaları çok zarif ve herhangi bir giyim tarzı ile kombine edilir.

Ayakkabılar yaz olduğu için,en parlak tonları. Sabot sadece tek renkli değil, aynı zamanda baskılarda veya bezelyelerde de şeritler halinde. Çoğu zaman, dekorasyon perforasyon şeklinde, çiçek süsleri veya dantel desenleri uygulayarak yapılır. Bu ayakkabılardaki metal en azından kullanılır. Tabanlar, bir ağacın altında, bir örgü örgüsü şeklinde bir mantar ile dokulu olabilir.

Satın alırken, topuktan emin olunAsılma, çünkü arka açık. Onlar boyutuna uygun, düzgün, istikrarlı ve rahat bakmak emin olmak için sevdim takunya gitmek emin olun.

Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasikFotograf Goruntuler

Related news

 • Duvar kağıdıyla duvarlara yapıştırma - ipuçları ve püf noktaları
 • Fiyat
 • 1 haftada 5 kilo verdiren Hurma Yoğurt diyeti
 • Thomas Waldhauser

 • Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 49

  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik


  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 1

  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 82

  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 59

  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 1

  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 74

  Kadın takunyajları: zamanımızın nüansları ile klasik 27