Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleriKaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri

23.05.2019

Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 51

Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri

Hardallar evrensel bir araçtır,soğuk algınlığı, öksürük ve burun akıntısı için kullanılır. Ayrıca bu ilaç, çeşitli acı verici duyumlardan kurtulabiliyor. Bununla birlikte, onların kullanımından sorumsuz olma. Bu makale size kaç tane hardalın tutulduğunu anlatacaktır. Bu aracı kullanma özelliklerini öğreneceksiniz. Ayrıca, talimat kılavuzunun hazırlık hakkında ne anlattığını öğrenebilirsiniz.

hardal ne kadardır

Tüketicilere göre kaç hardal sıvacı?

Bu soruyu bir kişiye sorarsan, o zamanBirçoğu, tereddüt etmeden, size belirli bir süre diyecek. Birisi yanan bir toz içeren poşetlerin 20 dakika tutulması gerektiğini düşünüyor. Diğer tüketiciler beş dakika yönetebilir. Aslında haklılığı nasıl olacak?

Yanan bir madde içeren poşetler - budurSırt, göğüs, boyun ve baş bölgesinde, bacaklardaki ve ellerdeki kasların üst üste yerleşebileceği bir çare. Hardal plasterlerin nereye konacağına bağlı olarak ve uygulama süreleri belirlenir. Uzmanların temel görüşlerini göz önünde bulundurun ve ısınmak için ne kadar zaman harcadığını öğrenin.

Öksürük ve solunum yolu hastalıkları

Pnömoni, bronşit, farenjitten hastanızve diğer hoşa gitmeyen patolojilere rağmen, hardal plasterleri durumunuzu iyileştirebilir. Bu ilaçlar balgamın inceltilmesine ve bronştan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Nemli bir öksürük ile hızlı bir iyileşme sağlarlar. Bu gibi durumlarda portakal tozu paketleri göğüs ve sırt üstüdür. Kalp bölgesinden kaçınmalısınız.

Bu durumda hardal plasterleri ne kadar tutar? Isıtma süresi 20 dakikayı aşmamalıdır. Genellikle işlem 7-15 dakika sürer. Yanma hissi hissederseniz, belirtilen aralığı beklemeyin. Hemen hardal çıkarın ve cildi nemli bir bezle silin.

hardal sıvaları nereye koyulur

Soğuktan ve soğuktan ilk izinde

Hardal plasterlerini nerede koyacağını düşünüyorsanSoğuk aldın mı Hastalığın aktif olarak gelişmesini önlemek için açıklanan ajanı ayağa dayayabilirsiniz. Popüler aracın uygulaması aşağıdaki gibi olacaktır. Hardal sıva'sının yarısını ön ıslatma olmadan çoraplara koyun.

Bu prosedürün süresibirkaç saat. gece için bir kompres istikrarlı ve iyi etkiyi elde etmek için bırakılabilir. Yanacaksın diye endişelenme. Kuru hardal size zarar vermez.

Ağrı Yönetimi

Kurtulmak için kaç hardal sıva tutulurhoş olmayan duyular? Sıklıkla bu ilaç burkulmalar, morluklar, baş ağrıları ile yardımcı olur. Bununla birlikte, ilaç, belirgin bir enflamatuar süreçte kullanılamaz. Uygulama alanında pürülan bir oluşum varsa, sadece durumunuzu kötüleştirebilirsiniz.

Yardımı ile ağrı sendromunun düzeltilmesihardal sıva, bir saptırma manevrasıdır. Bir yanma hissi hissetmeye başlıyor ve hoş olmayan hisleri tamamen unutuyorsunuz. Bu durumda, ilacın etkisinin daha güçlü olması, daha belirgin etkiyi elde edersiniz. Bu durumda mustards 20-30 dakika kadar tutulabilir. Ancak, şiddetli yanıklara maruz kalmamalısınız. Aksi halde yanabilirsin. Başın arkasında (hipertansiyonun tedavisinde) hardal torbaları 20 dakikadan fazla tutulmaz.

hardal sıvalarının kullanımı

Çocuklarda kullanım

Çocukların tedavisi sırasında genellikle ebeveynler geçerlidirhardal. Ancak, çocukların çok hassas ve hassas bir cilde sahip olduklarını hatırlamaya değer. Üzerine beş dakikadan fazla ısırgan poşet bırakmayın. Eğer bariyer olarak ince bir bez kullanırsanız, 10 dakika kadar ısınmasına izin verilir.

Hardal sarar yaklaşık 10-15dakika. Hardalın suda çözülmesi ve daha sonra ortaya çıkan havlu çözeltisinin emdirilmesiyle yapılır. Çocuklar da ayaklarını poşetinden hardalla ıslatırlar. Bu tür manipülasyon ortalama 10 ila 20 dakika arasında devam eder. Su sıcaklığının 40 derecenin üzerinde olmamasını unutmayın. Artırın, kademeli olmalıdır, 33-35'ten başlayarak. İşlemden sonra bebeğin cildini nemli bir bezle silmeyi unutmayın. Kızarıklık durumunda, yüzeyi bir bebek kremi ile yağlayın.

Bir sıcaklıkta hardal sıvaları olması mümkün mü

Hardal sıva uygulaması

Yanan pudra ile paketler uygulamak için daha iyidirdoktor randevusu. Bu aracı kullanmanın tüm özelliklerini size sadece doktor söyleyecektir. Ayrıca doktor sarı kartın nasıl yerleştirileceğini ve ne kadar süre tutulması gerektiğini açıklayacaktır.

Çoğu zaman, tüketiciler kum almak mümkün olup olmadığını soruyorbir sıcaklıkta. Bu sorunun cevabı olumsuzdur. Böyle bir eylemle, sadece kendi durumunuzu kötüleştirebilir ve güçlü bir ateşi kışkırtabilirsiniz. Ayrıca, alerjilerin mümkün olması halinde tarif edilen ilaçları kullanamazsınız. Ürünü uyguladıktan sonra, cildi nemli bir havluyla silmelisiniz.

Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleriKaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri

Related news

 • İnternet sağlayıcısı Akado: Nereye ödeme yapacaksınız
 • Havalı tüfek: satın alırken gözlem
 • Sputnik Türkiye
 • Cinsellikte Yapılmaması Gerekenler
 • Victoria’s Secret kızları yalanmış meğer

 • Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 69

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri


  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 49

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 88

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 100

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 42

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 59

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 37

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 4

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 29

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 78

  Kaç hardal plaster tutulur: kullanım özellikleri 45