Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 2019

Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 2019
15.05.2019

Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 32

Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç

Kırmızı kökün tentürü küratif bir maddedir.baklagil ailesinden aynı bitki temelinde elde edilir. Bu flora temsilcisinin bir başka adı bir kuruş, bu madalyonun büyüklüğü sayesinde tohumlar satın alındı. Bu bitki sadece Altay dağlarında, hemen hemen üst kısımlarda yetişir. Kırmızı kökün bir ilaç olarak tentürü yanlışlıkla kullanılmamıştır. Hayvanlar, özellikle ayılar sayesinde insanlar bu bitkinin faydalı özelliklerinin farkına varmışlardır. Bu yırtıcı, hastalık sırasında ya da baharda uzun bir süre kış uykusuyla zayıfladığı zaman aktif olarak yiyor. Bundan dolayı başka bir ismi var - "ayı kökü".

kırmızı kök tentürü

Altay'ın eski sakinlerinin bir kopuz var.hastalık ve ölümden kaçınmak böylece ben, insanlara dağların ustası verdi. Altaylar kırmızı kök tentür alışılmadık renge sahip nedenle su ruhu, bir parçacık olduğuna inanıyordu. Bu aynı zamanda sadece iki veya üç hafta içinde uygulanırsa insan vücudundaki tüm sıvıları geliştirdik gerçeğini açıklar. o yorgunluğu gidermek için, gastrointestinal sistemin prostat bezi rahatsızlıkları, idrar kesesi, ishal, ağrılı adet görme, enflamasyon bozuklukları kullanılmıştır Doğu Kazakistan ve Altay geleneksel halk tıbbında kırmızı kök kaynatma alkolat.

kırmızı kök uygulaması

Şifa özellikleri bu bitkinin tüm kısımlarına sahiptir. Kök ve yapraklar ksantan, flavonoidler, serbest amino asitler, kumarinler içerir. Köksapta kateşinler var. Onlar bioflavonoids aittir ve yere (yaklaşık yarısı) düşük yükseklikte rağmen Üstelik vitamini P. kaynağı olarak kabul edilir, o fazla 1,5 m (5 metreye kadar örnekleri vardır) toprak bırakarak güçlü bir köke sahiptir. Yeraltı kısmının kalınlığı 10 cm'ye ulaşır, bitki çiçek açar, haziran ayında başlar, meyveler Ağustos ayında bir yerlerde görünür.

Modern tıp ve başarılarına rağmenBugün kırmızı kök yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu doğal tıp kullanımı rahatsızlıkları geniş bir ürün yelpazesi için tavsiye edilir. Kaynatma ve bunun infüzyonları genitoüriner sistem (prostatit, adenoma, üretrit) hastalıklarında yardımcı olmak için aynı zamanda, erkek iktidarsızlığı karşı profılaktik bulunmaktadır. Bu durumda hazırlık prostat bezinde durgunluk ortadan kaldırır, üreme fonksiyon organizmayı normalleştirir.

kırmızı kök satın

Kırmızı kök satın alınabilir ve mücadele edilebilirKan (anemi) ile ilişkili rahatsızlıklar. serbest radikalleri nötralize ve balgam söktürücü kullanılabilir gibi ağır metalleri verir beri Ve onkolojide yardımcı olur. Bu (miyom, rahim, jinekolojik iltihaplı hastalıklar ile), dişi kısırlık tedavisi için kullanılır. Bu gastrointestinal (mide yanması, diyare) bozuklukları, kalp aktivitesi normalleştirilmesi için yararlıdır. Bu şekilde, bir yatıştırıcı ve analjezik etkiye sahip olarak, mümkün olan, sinir sisteminin çeşitli hastalıkların tedavisi için. böbrek yetmezliği kırmızı kök durumunda vücutta sıvı miktarının normalleştirir. Buna ek olarak, vücut egzersiz sonrası kurtarmak, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.

Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 2019

Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 2019

Related news

 • Çocuklar Akmerkez’ de yaratıcılığını konuşturacak
 • Oflu Hocanın Şifresi 2 (2019-2020-2020)
 • Komisyoncular kim Komisyoncu ne yapar
 • Endüstriyel güvenliği sağlamak için önlem planı: Bir örnek. Endüstriyel Güvenlik Kontrolü
 • İşletmelerde muhasebe: envanter

 • Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 42

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç


  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 89

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 90

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 60

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 49

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 71

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 22

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 19

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 79

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 25

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 7

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 83

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 95

  Kırmızı kökün tentürü: birçok hastalık için etkili bir ilaç 67