24.06.2019

Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 32

"Şık macera Shar Pei": büyük gişe veya ahlak?

Disney filmi şirketi izleyicileri her zaman memnun ettiiyi bir hikaye, kaliteli mizah ve göze batmayan ahlak notlarına sahip ideolojik resimler. Bu eğilim, sadece gişelerde odaklanarak çalışmaya başlayana kadar sürdü. ideoloji gerekli değildir büyük ücretler için, parlak bir resim, basit bir arsa ile değiştirilir ve toplum ahlak çağdaş normlara için özelleştirilmiş. Kabaca söylemek gerekirse, "Disney" toplumu aşağılayıcıyor ve "Sharpie's Elegant Adventure" iyi bir illüstrasyon.

Çamurdan zenginliklere

shar pe'nin şık serüveniGösterişsiz bir hikaye,Küçük bir kasabada yaşayan ve güzel bir hayatın ve şanlığın hayallerini kuran alışılmadık bir isim olan Sharpay. Ancak, kendi rüyasını yerine getirmek için herhangi bir adım atmıyor, sadece oturmayı ve sessizce bir mucize umuyor olmayı tercih ediyor. Sharpei, gerçek hayatını bilmeyen ve sorunlarının çözümünü başkalarına aktaran bağımlı bir kızdır. Kolajının altında, giysilerinde yalnızca pembe ve beyaz bir alanı tanıyan ve ulaşabileceği her şeyi serpiştiren küçük bir köpeğin bulunduğu klasik, yakın fikirli bir sarışın. Görüntü çok enteresan değil, ancak burada "komedi" türüne bakıp dönüp döneceksiniz. Bununla birlikte, "Sharpay's Elegant Adventure", bir müzikalden oluşan bir melodram, bu yüzden buradaki montajın bir başkası için olduğu öne sürülüyor. Rüyayı kuyruk ile yakalamaya çalışırken, Sharpey New York'a taşınıyor ve orada bir erkek çocuğun boynuna ona aşık bir şekilde oturuyor. Sharpei, tüm iç meseleleri için karar verirken bağımsızlığından ötürü sevinç duyar ve hayat hakkında şikayet etmeye devam eder.

Rüyalar kendileri tarafından gerçekleştiğinde

sinema şık macera shar pei"Elegant macera" filminin komplo arsası.. Neden - Sharpay "(2011), sadece o zaman, kadın kolayca havuzundan kapmazsın fark büyük şehre genç hayalperest hareket etmeye başlar bir kürek alıp eşsiz tabii ki, mecazi ana karakter Engellenme çalışmaya başlar bunun çoğunlukla bunu çalışmak zorundadır - yetenek, o ellerini kirletmek olmamalı ve kendisi ise onun tüm meşgul işleri etrafında, zahmetsizce Böylece onun omuzlarında oturmalı ve onlar sadece yetenekli, böyle düşünceler için zamanım yok şanslar. Sharpei uyur ve kendini görür zdoy Broadway, ama şekilde geri yalnızca Çok çalışarak olduğunu anlamıyor. Bu eylem filmde en iyisi çünkü "Sharpay'in Göz Alıcı Macerası" biraz performans köpekleri oynadığı oyunculuk çok iyi seyreltilir.

Tembellik ve kırmızı halı manifestosu

Shar Pei 2011'in şık macerasıSonunda, her şey gelenekselle bittiğindeDisney'in mutlu sona ermesi, hayal kırıklığı izleyicide zaten. Bu ıkınma ve şans güvenerek değil, yetenek vasat bir görünüm, sıfır çalışabilirlik ve toplam eksikliği olan kız cesaretle kafasına kadar yürüyen büyük aşamasına yol alır. Görüntüleyici (özellikle yerli olan) bunun nasıl mümkün olduğunu anlamıyor ve "Sharpay'ın Zarif Macerası" nın ne öğrettiğini. Film, para ve şöhret için acıkmış, ancak hayatlarında tek bir gün çalışmak istemeyen tüm tembel kızların manifestosuna benziyor. Ahlak gibi bir şey yok ve büyük bir şehirde hayatta kalma kurallarına dönüşüyor; bu da Disney stüdyosu için tipik değil.Related news

 • Evlilik ile ilgili erkeklerin psikolojisi ya da erkeklerin neden evlenmek istemedikleri
 • Gagarinin karısı. Valentina Ivanovna Gagarina: biyografi ve fotoğraflar
 • Ebrulu iple Atkı Boyunluk Örmeyi Öğrenelim
 • Kedi idrarının kokusundan nasıl kurtulabilirsiniz
 • Rusya, ABDnin seyahat edilmesi önerilmeyen ülkeler listesinden çıkarıldı

 • Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 12

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak


  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 43

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 84

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 59

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 87

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 51

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 31

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 58

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 44

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 57

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 31

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 14

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 73

  Şık macera Shar Pei: büyük gişe veya ahlak 80