Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler 2019

Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler 2019 Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

Modern kış kıyafetleri pazarı her zamanher türlü popüler marka ve üreticinin çok çeşitli ceketleri ve ceketleri ile temsil edilmektedir. Tanınmış olanlardan biri Kanada Kaz markasıdır. Bu üretici hakkındaki yorumlar sadece olumlu bir bağlamda görülebilir.

Bu markanın kış kıyafetleri için tasarlandıÇok soğuk ve aşırı iklim, ancak soğuk iklime sahip ülkelerde de günlük kullanım için popüler. Dikkat çekici tasarım, stil ve kusursuz kalite, diğer üreticilerin önündeki Kanada Kazını ayırt eder. Ne tür bir marka ve dünyanın her yerindeki alıcıların kalbini nasıl fethediyordu? Canada Goose birçok koleksiyon ve model üretti ve hangi alıcılar markayı tercih ediyor?kanada kaz yorumlar

Kanada Kazının Tarihi

Markanın tarihi ilginç gerçekler açısından zengindir.Olaylar, onların en çarpıcı olduğunu dikkat edin. Giyim üreticisi Kanada Kazı, tarihine uzak 1950'de başladı. Şirketin kurucusu, o zamana Metro Spor Giyim adı verilen şirketi organize eden Sam Tik oldu. 1970 yılında, şirketin damadı olan Sam Tik, şirkete lider bir konuma liderlik eden bir şişirme makinesi icat etti. Marka tarafından üretilen ceketler sert koşullarda test edildi, Everest'in ele geçirildiği bu ceketde. 1997'de şirkete gelen ve şirketin sahibi ve sahibi olan kurucusu Dani Rice'ın torunu bugün için. Marka adının son değişikliği 2000 yılında gerçekleşti, o zamandan beri şirketin tüm ürünleri Kanada Goose markasıyla satılıyor.

Kanada Kaz Koleksiyonu

Şirket müşterilerine büyük bir bolluk sunuyorBebeklikten beri her yaştan koleksiyon. Model serisinde her türlü ceket, yelek, pantolon, etek, eldiven, şapka ve eşya bulunur. Aynı isimleri taşıyan en popüler erkek ve kadın koleksiyonları ile tanışacağız.

Teknik Kabuklar hattı dikkate alınarak üretilmiştir.İnsan vücudunun anatomisi, ürünler sahibi ile birlikte hareket eder. Çok yumuşak bir astar ile üç katmanlı bir malzemeden yapılmış ceketler yapılır. Ceketler, sahipleri rüzgar ve sudan koruyor ve Tri-Durance malzemesi “nefes al” a izin veriyor.

Alpinism için ceket çizgisi Rakım, Everest'i fetheden ilk Kanadalı Larry Screslet ile birlikte yaratılan bir modelle başladı. Bu model Skreslet Parka olarak adlandırıldı.

HyBridge ™ - Herhangi bir iklim koşullarında uygun çeşitli giysi, çeşitli giysi sahibi. Ve geliştirilmiş hat HyBridge ™ Lite.

Giysi Kanada Kazı PBI toplanması dikkat çekicidirKutupsal ayı nüfusunun korunması için savaşan kar amacı gütmeyen organizasyon olan Polar Bear International ile birlikte yaratılmış olması. Koleksiyonda, ceketler, parklar ve gök mavisi renk aksesuarları, satışlarından elde edilen gelirin bir kısmı Kutup Ayıları Koruma Fonu'na gönderiliyor.

Canada Goose'un ilk olumlu değerlendirmeleriArctic Collection hattından modeller için satın alındı. Kuzey ve Güney Kutuplarında hayatta kalmak için birçok model kullanıldı. Bu hattın ceketleri ve parkları en sert koşullarda ısıyı garanti eder. Koleksiyonda 17 kadın ve 20 erkek kült modeli bulunuyor, biraz daha tanışacağız.

Kanada Kazı Kensington Parka

Rakipsiz kalite hakkında yorumlarDünya çapında müşteriler bu modeli bir satış lideri yaptı. Modelin varsayılan görünümü ve işlevselliği modern kadınlar tarafından takdir edildi. Parkın uzunluğu uyluğun dibine ulaşır. Ördek aşağı, şiddetli donlarda bile ılık ve rahat tutacak bir ısıtıcı görevi görür. Kaput iki tarafı ayarlanabilir, bir astar astarı ile donatılmış, bir çakal kürk ile çıkarılabilir bir kenar ile kesilmiş. Güvenilir bir iki yönlü fermuarın rüzgar geçirmez çubuğu düğmelerle kesilir ve beldeki kuplör bir kış ceketinde bile figürü vurgulayacaktır.

Uzatılmış manşetler sayesinde, parklar oluşturulduek koruma ve konfor. Polar astarlı cepler, düğmelerdeki kayışlarla kesilmiş, sahibinin ellerini ısınacaktır. Parkın tepesinde aynı astarlı iki cep var. Parkın içinde bir sırt çantası gibi giyilmesine izin veren ve ellerinizi serbest bırakma şansı veren menteşeler bulunuyor. Kanada Goose Kensington Parka'nın renk çözümünün on yedi çeşidi var. Müşteri yorumları genellikle bu şirketin ürünlerinin çeşitliliğine odaklanır. En sulu ve parlak renklerin sevgilileri bile ürün yelpazesinden memnun kalacak.kanada kuğu kensington parka yorumlar

Kanada Kaz Trillium Parka

Bu model hakkında geri bildirim üzerinde çizmek için tavsiye edilirmoda kadınlarına dikkat. Park, bunun mükemmel bir örneği haline geldi, şiddetli donlarda bile, şık ve zarif kalabilirsin. Parkın laconic kesimi ve altı çizili bir bel vardır. Uyluğun ortasına kadar uzanan, daha sıcak ördek aşağı. On yedi renkten bile, en seçkin modacı bile kendi seçimini yapacaktır. Parka yakın kaput çıkarılabilir, her iki tarafından ayarlanabilir ve düğmelere sabitlenmiştir. Başlık, çakal kürkten yapılmıştır ve gerekirse kolayca çıkarılabilir.

İki taraflı olarak rüzgardan koruyucu kayışyıldırım düğmeler üzerinde sabitler. Model, iki tanesi göğüste ("Napolyon") olan astarlı dört cep ile donatılmıştır, ellerinizi ısıtmak uygundur. Ve aşağıdaki şeylerin güvenli bir şekilde saklanması için düğmeli iki büyük cep. Ayrıca cırt cırtlı bir iç cep vardır. Park, uzun kumaş manşetleri ile donatılmıştır. Çok fazla fayda sağladıkları için birçok modacı Kanada Goose Trillium Parka'yı tercih ediyor. Yukarıdaki tüm özellikleri doğrulayan müşteri yorumları çok yaygındır.kanada kaz trillium parka yorumlar

Kanada Kaz Chateau Parka

Bu model güçlü yarım için oluşturulduinsanoğlu. Koleksiyonun tamamından, dar kesimi ve kentsel, modern görünümüyle ve ayrıca yıldırım koruyucu barının bittiği özel düğmelerle ayırt edilir. Parkın uzunluğu uyluğun ortasına kadar kalmış, bu yüzden Kanada Goose Chateau Parka, sahiplerinin yorumları bunu doğruladı, rüzgara karşı mükemmel koruma sağlıyor.

Park, tünel tipi bir başlık ile donatılmıştır.kolayca çıkarılıp düzenlenir. Çıkarılabilir yaka çakal kürk ile kesilmiş ve kullanıcı kar ve rüzgardan mükemmel şekilde korunacaktır. Parkın sıcaklığı için bir ördek aşağı kullanıldı. Fermuarlı cepler, ellerin ısınması ve rahatlatılması için bir polar astar ile kesilir. Bir şeyleri saklamak için dahili bir cep var. Parktaki manşetler örme, uzamış. Renk aralığı sekiz değişik şekilde sunulmuştur.kanada kaz chateau parka yorumlar

Whistler Parka Kanada Kaz

Modeli nedeniyle uzunluğu takdir edilmektedirSoğuk mevsimde kadınlar mümkün olduğunca bacaklarını örtmeyi tercih ediyorlar. Dolgu parkları - ördek aşağı - ve dizlerinin uzunluğu sahibinin sıcaklığını sağlayacaktır. Parçanın çıkarılabilir bir saçak ile kaputu her iki taraftan ayarlanabilir. Belinde metal toka ile ayarlanabilir kemer sayesinde kadınsı bir siluet yaratılır. Frontal, güvenilir çift taraflı fermuar, Whistler Parka Canada Goose'un kolayca sabitlenmesini sağlar. Bu markanın ceketleri ve ceketleri incelendiğinde, genellikle mükemmel bir aydınlatma kalitesi söz konusudur.

Uzamış doku manşetleri sağlarellerin ek koruması. Park, bir polar astar ve iki iç cepli iki dış cep ile donatılmıştır. Telefonun ve cep telefonunun bir cebi olan iç kısımlardan biri, kulaklıklar için bir delik, ikincisi ise ek depolama alanı için bir fermuar ile donatılmıştır. İçeride, parklar sırt çantası gibi taşımak için omuz askıları ile donatılmıştır. Model on iki renk çözümünde yapılmıştır.whistler parka kanada kaz yorumlar

Kanada Kaz Seferi Parka

Bu isim hem erkek hem kadınmodel parklar. Erkek model başlangıçta Antarktika'daki araştırmacılar için yaratıldı, kalçanın uzunluğuna sahip. Tünel kaputu her iki tarafta bir kuplör tarafından düzenlenir, kenar çakal kürkten yapılır. Belde bir şap vardır ve parkın içinde rüzgardan maksimum koruma sağlamak için bir elastik naylon etek bulunur. Koruyucu bir fermuar kayışı ve uzun tığ işi manşetleri de ek koruma sağlar. Ve tabii ki, ana ayırt edici özelliği Kanada Kaz Gezisi Parka'nın iç ve dış cepleri kümesidir. Yorumlar bu kadar çok ceplere sahip olmanın rahatlığını doğrular. Model on beş renk seçeneğine sahiptir.kanada kaz sefer parka yorumlar

Bayan model Expedition Parka idealşehir için uyarlanmış. Klasik bir kesim ve şık bir görünüme sahiptir. Erkekler gibi, çeşitli cepler ve kuplör üzerinde ayarlanabilir bir tünel kaputu ile donatılmış, yaka çakal kürk ile kesilmiş. Modelin uzunluğu kalçanın ortasına ulaşır ve parkın çene alanında konfor için yumuşak bir ped bulunur. Ayrıca naylondan yapılmış koruyucu bir elastik etek ve fermuarlı koruyucu bir kayış da bulunmaktadır. Manşonlardaki manşetler uzar, dokunur. Modelde on yedi renk çözümü var.aşağı ceket kanada kaz yorumlar

Marka tarafından kullanılan kürk ve tüyler

Aşağıya doğru, Kanada Kaz"Canlı" kuşlardan koparılmış malzeme kullanmama ilkesine bağlı kalmaktadır. Bu bağlamda, ürünler için aşağı ve tüyler, benzer bir politikaya bağlı olan sadece kanıtlanmış firmayı tedarik etmektedir.

Kürk gibi, tüm ürünler üzerindesadece doğal kullanılır. Giysiler başlangıçta donma meydana geldiği koşullarda hayatta kalma için yapıldığı için, doğal kürk kullanma kararı sadece en iyisi değil, mümkün olan tek şeydi. Yapay aksine, kaputun kenarlarındaki doğal çakal kürk bir sıcak hava tabakası oluşturur ve kişinin donmasına izin vermez.

Doğal aleyhine olan insanların görüşlerine saygı duymakKürk, şirket kürk içermeyen ürünler sunuyor. Giderek daha fazla müşteri Canada Goose'u tercih ediyor, internetteki incelemelerde marka ürünlerinin birçok faydası hakkında bilgiler var.

Dikim ve boyut Kanada Kaz

Şirketin ceketleri, iniş ceketleri ve parkları üç tipte iniş yapılır:

 • düzenli - ücretsiz kesim;
 • ince - bir şekle iniş;
 • rahat - özgür, en konforlu iniş.

Bu ve diğer birçok göstergeler sayesinde, firmaalıcıya herhangi bir tercih ile kaliteli bir aşağı ceket Kanada Goose sağlayacaktır. Zaten ürünleri satın almış olan kişilerin yorumları, eğer böyle bir şey varsa, seçim hakkındaki son şüpheleri ortadan kaldıracaktır.

Ürünler için nasıl bakım

Kanada ürünlerinin uygun bakımı ileKaz üreticisi, 10 yıldan fazla bir hizmet ömrü vaat ediyor. Başlangıç ​​olarak, bakım etiketini dikkatle okumalısınız ve eğer tüylü bir ürün ise, çamaşır makinesinde kendiniz yıkayamazsınız. Kuru temizleme, kürkün çözülmeden önce, model için mevcutsa, verilmelidir. Eğer sahibi hala ürünü daktiloda kendisi tarafından yıkamayı kararlaştırırsa, o zaman kesinlikle herhangi bir Kanada Kaz Parka modeline layık olmayan kalite garantisini kaybedecektir. Ancak, yorumlar, kendi kendine yıkandıktan sonra kusurları bildirirken maalesef, sahiplerinin parklarına uygun bakım sağlamadığını söylediler.

Bir sahte nasıl ayırt edilir

Orijinal marka şeyler arasındaki ana fark2011, her modele dikilmiş karmaşık bir hologramdı. Ancak marka giyim satan mağazalarda, hologramsız önceki modellerle karşılaşabiliriz. Ve kendinizi sahteciliğe karşı korumak için, sadece yetkili temsilcilerinden mal satın almalı ve olumlu eleştiriler almalısınız. Canada Goose ucuz bir şirkettir ve eğer ürünler için fiyatlar çok cazip görünüyorsa, sarsıcıların kurbanı olmamaya dikkat edin. Sonuçta, scammers sayısı markanın artan popülaritesi ile artar.

Sonuç olarak, markanın kullandığı unutulmamalıdır.ünlü ve ünlü insanlar arasında çok popüler ve onlardan sadece olumlu geribildirim alır. Canada Goose, konfor, stil ve sıcaklığı seven insanların tercihi.

Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler 2019

Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler 2019

Related news

 • Moskovada kadın giyim eşyası toptan ticareti
 • Zayıflama için sporunuzu seçin
 • Sütlü Serpme Börek Tarifi Videosu
 • OMEGA 3’ÜN FAYDALARI NELERDİR
 • Badem zayıflatırmı

 • Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler


  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler

  Kışlık ceketler Kanada Kaz: yorumlar. Kanada Kaz: Kanada Down Ceketler