18.06.2019

Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 61

Julia Kovalchuk'un biyografisi. Yıldızın tüm sırları

Julia Kovalchuk biyografisiJulia Kovalchuk'un biyografisi bize hikayeyi anlatıyorAzim ve arzusu ile ilginç ve güzel bir kız hakkında, büyük boylara ulaşmayı başardı. Şarkıcı 12 Kasım 1982'de Volzhsky şehrinde Volgograd bölgesinde doğdu. Çocukluğundan bu yana yaratıcı faaliyetlerde bulundu, çok meraklı ve aktif bir çocuktu. Altı yaşındayken toplulukta dans etmeye başladı ve 14 yaşında müzik okuluna girdi. Ayrıca, Julia şiir ve şarkı yazdı. "Crown" topluluğu ile kız ülkenin dört bir yanına gitti ve çoğu kez yurtdışına gitti.

Julia Kovalchuk'un biyografisi. Erken meslek

Kız 15 yaşındayken organize ettiBölgesel rekabette başarıyla geliştirilen ve hatta en iyi haline gelen dans "Elite" kendi topluluğu. Genç divaların yetenekleri, Moskova Sanat Üniversitesi temsilcileri tarafından fark edildi. Julia koreografi bölümüne girdi ve bir yıllık bir dersi başarı ile tamamladı. Kadının yakında kadının "Brilliant" adlı popüler gruba atanması kadının kaderi oldu. Böylece grubun dansçılarından biri oldu. Daha sonra Kovalçuk güzel sarışınları seven yapımcı ile görüştü. Kızın müzikal yetenekleri, yapımcıya kendi bestesinin birkaç şarkısını icra ettiği stüdyoda göründü. Onu Olga Orlova'nın yerini alarak solist olarak almaya karar verildi.

Julia Kovalchuk biyografisi

Julia Kovalchuk'un "Brilliant" grubundaki biyografisi

2001'den beri bir müzik grubunda çalıştı. Sonra bütün ülke bunu öğrendi. "Parlak" ın bir parçası olarak, Zhanna Friske, Anna Semenovich ve Ksenia Novikova ile birlikte Julia engin bir vatanın tüm şehirlerini dolaştı. Kızlar düzenli olarak müzik ödüllerine davet edildi ve kurumsal partileri ziyaret ettiler. Kariyer, Julia'nın kişisel hayatını kurmasına ve çalışmalarında başarılı olmamasına izin vermedi. Sadece 2006'da üniversiteden mezun olmayı başardı. Julia Kovalchuk'un biyografisi 2007 yılına kadar sadece bir grupta çalışmakla ilgili bir hikaye idi. Bu iddialı bir kıza uygun değildi ve sözleşmeden sonra "Brilliant" ı bıraktı.

şarkıcı Julia Kovalchuk biyografisi

Julia Kovalchuk. Biyografi: Present

2008'den beri şarkıcı yalnız çalışıyor. Birkaç yıl boyunca 15 şarkı ve birkaç klip kaydetti. Başlangıçta sadece üretici Marat Khayrutdinov tarafından destekleniyordu. Kovalçuk farklı türlerde çalışıyor ve hem kulüp, pop şarkıları ve lirik besteler gerçekleştiriyor. Diğer şeylerin yanı sıra televizyon çalışmaları geliştirir, bir gerçeklik şovuna katılır. 2008'de "Last Hero" da ikinci sırada yer aldı. "İki Yıldız" fuarına katıldı, "Büyük Irk" ve "Buz Devri" projelerinin yıldızı oldu. 2019'dan bu yana "Minutes of Fame" programını yapmaya ve daha sonra "Muz-TV" ye (şimdi "Yu" TV kanalı) ayrılmaya başladı.

Biyografisi olan şarkıcı Julia Kovalchukhayranlarına ilginç, kişisel yaşamında başarılı. Birkaç yıldır popüler müzisyen Alexei Chumakov ile yaşıyor. Gençler, "Buzda Dans Etme" projesinde yakın bir şekilde iletişim kurmaya başladı ve sahne arkasındaki ilişkiyi sürdürdü. Şimdi resmi bir evliliğe kayıtlı değiller ama yakında mevcut durumu düzeltmeyi planlıyorlar. Son zamanlarda, Julia ve Alex İspanya'da bir ev satın aldı.Related news

 • Boğa Burcu Erkeği ve Anlaştığı Burçlar
 • Soğuk yolculuk motorunda: ana sebepler
 • Akuamarin - bir taş, sanki dokunmuş deniz dalgası
 • Kistik Sivilceleri Hızlı Yok Etmenin Formülü
 • Bebeklerde doğuştan kalp hastalığı belirtileri

 • Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 63

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları


  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 46

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 34

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 77

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 74

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 55

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 68

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 50

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 99

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 47

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 37

  Julia Kovalchukun biyografisi. Yıldızın tüm sırları 13