Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 41 27.01.2019, 20:49

Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam

Julia Gerbinova tanınmış bir yerli oyuncu. Tiyatroda ve sinemada oynar. 2003 yılında aldığı Onurlu Sanatçının ünvanı vardır.

Oyuncu biyografisi

Julia Djerbinova

Julia Gerbinova 1969 yılında doğdu. Şimdi Yekaterinburg olarak adlandırılan Sverdlovsk'de doğdu. Ebeveynleri uyrukluğa göre Tatardı. Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında büyükbaba tüfek bölümünde askeri bir araştırmacı olarak çalıştı. Daha sonra - Simferopol şehrinde, Kırım Merkez İlçe savcılığı. Ailenin iki kızı vardı. Yuliya Dzherbinova'nın Catherine adında küçük bir kız kardeşi var.

Okuldan sonra, gelecekteki aktris girdiSverdlovsk Tiyatro Enstitüsü. Daha sonra St. Petersburg'da bulunan Devlet Sahne Sanatları Enstitüsü'ne transfer oldu. 1991'de mezun oldu.

Tiyatroda çalışmak

julia jerbinova'nın kişisel hayatı

1991-1992 sezonunda Julia Gerbinova başladı"Troupe-S7" adı altında deney tiyatrosu. Ertesi yıl tiyatroya "Komedyenler" e taşındı. Şöhret ve şöhret, 1993 yılında Vasilyevsky inişinde bulunan hiciv tiyatrosunun sahnesinde oynamaya başladıktan sonra kazandı.

Seyirciler onu Dunyasha'nın "Evlilik" deki rolü için hatırlıyorlar.Gogol, oyundaki Lida Artsybashev "aşk potansiyel müşteri oyun ölümü için", Zinochka "Prens K. veda turu" in "Nativity Sahne" Shakespeare in, Liudmillotchka tarafından "Tehlikeli İlişkiler", "Onikinci Gece" de Laclau, Viola ( "küçük şeytan" üretim Sologub), Regane başka bir performans içinde, Madam Tourvel'den (Dostoyevski'nin "amcamın Rüyası" romanından Sahnelenen) Shakespeare'in "Kral Lear".

İlk Çeçen savaşı sırasında aktris JuliaDjerbinova, Çeçen Cumhuriyeti'nde Rus askerlerine ve subaylarına seslerini duyurmak için gönüllü olarak konserler ve performanslar verenler arasındaydı.

Aktrisin filmografisi

Büyük ekranda, yazımızın kahramanı, 1987'de Nikolai Gusarov'un draması “Team 33” te ilk kez çıktı. Epizodik rollerden birini oynadı.

1992 yılında İskender'in resminde çıktı.Rogozhkin "Chekist" Ve ilk unutulmaz rolü 1994 yılında "Rus transit" olarak Yuri Titov tarafından ceza dizileri dizisinde oynadı. Bu Sovyetler Birliği'nde yasaklanan Karate kesimi ile ilgili bir hikaye ve üyeleri de fedai ve muhafızlar tarafından tutuluyor. Yeni şiddetli dünyada hayatta kalmak zorunda kalacaklar. Makalemizin kahramanı, Marina adlı ana karakterlerden birinin kızını çaldı.

2001 yılında oyuncu televizyon dizisinde çıktıKara karga. Djerbinova, iki kadının kaderi hakkında 64 bölümlük epik bir hikayede Valentina Pribludova rolünü oynadı. Resmin olayları, ellili yılların ortalarında Leningrad'da başlar; ana kahramanın ebeveynleri, cadılarının yaşadığı ailede akrabalarına gelir. Zanaatını transfer etmesi gerekiyor ve tüm tahminler, bu zor ve tehlikeli zanaatı yönetecek bir kıza sahip olacak bu gençlerin olduğunu gösteriyor.

2000'lerde, Djerbinova az bilinen ve popüler olmayan filmlerde rol aldı. 2013 yılında, Oleg Pogodin "bir baykuş çığlığı" nın 10 bölümlük dramada Valentina Petrovna Sirotin oynadı.

Bu gelenekte çekilen modern bir resimSovyet casus filmleri. Olaylar 50'li yıllarda Pskov bölgesinde ortaya çıkıyor. Hastane kaptanı, haydutlarla silahlı çatışmalarda yaralandı. Deliryumda, en saf Almanca konuşmaya başlar. Doktorlar KGB'ye döner. Bu gizemli tarihte, bölgesel sermayeden gelmeleri yerel yasa uygulama birimlerinin hoşnutsuzluğuna neden olan bölgesel KGB çalışanlarını anlamak gerekir.

Kişisel hayat

aktris Julia Djerbinova

2007 yılında yazımızın kahramanı evlendiünlü Rus aktör Yevgeny Dyatlov. Bundan önce, medeni bir evlilik içinde yaşadılar, Vasilisa'nın kızının doğumundan sonra resmi olarak resmi ilişkiyi resmileşti.

Şimdi 10 yaşında kızı Dyatlov ve Julia Dzherbinova.

Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Malaga Pasta Tarifi Videosu
 • Diferansiyel akım. Diferansiyel otomaton: özellikleri, amaç
 • Halılarınızı nasıl temizlemelisiniz

 • Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 19

  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam


  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 30

  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 84

  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 8

  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 49

  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 67

  Julia Djerbinova: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 55