Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 2019

Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 2019
21.08.2019

Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 40

Jinekolojide "Lidase": asa- kurtarma?

Jinekolojide LidaseCinsel ilişkiden muzdarip kadınlar arasındaKüre, jinekolojide "Lidase" ilacının harikalar yarattığına dair söylentiler var. İnflamasyonu ortadan kaldırdığını, infertiliteyi tedavi ettiğini ve döngünün ihlaline yardımcı olduğunu söylüyorlar. Bu böyle mi? İlaç "Lidase" in tüm rahatsızlıklar için sihirli bir ilaç olup olmadığını anlamaya çalışalım. Yoksa tüm söylentiler topraklanmamış mı?

İlaç "Lidase". Doktor yorumları

Peki bu ilaç hangi hastalıkları tedavi ediyor? Kime atandı? Hangi sonuçlar bekleniyor? Doktorlar jinekolojide "Lidase" ilacının neredeyse sihirli bir değnek olduğuna inanırlar. Bununla birlikte, bu ilacın herhangi bir hastalığı iyileştirebileceği anlamına gelmez. Bugün, birçok kadın yapışıklıkları muzdarip: yumurtaların spermlere doğru hareket ettiği tüplerin tıkanması. Kötü çevresel koşullar nedeniyle kürtajlar nedeniyle veya enflamatuar veya bulaşıcı hastalıkların bir sonucu olarak sivri uçlar vardır. Genellikle sivri infertiliteye yol açar. Bu oluşumları gidermek ve boruları mümkün kılmak için operasyonu daha önce yaparlardı. Bugün harika bir alternatif vardı: ilaç "Lidase". Jinekolojide, bu ilacın büyük miktarda hiyalüronidaz içerdiğinden, aşırı miktarda hyalüronik asidi yok ettiğinden, aşırı miktarda fallop tüplerinde skar oluşumuna neden olduğu için kullanılır. Preparasyonun etkisi altında, dokular elastikiyetlerini yeniden kazanır, yara izleri çözülür. Borular yine geçicidir, yani bir kadının çocuğu olabilir. Doktorlar jinekolojide "Lidase" ilacının infertilite ve adhezyonlar için en iyi cerrahi olmayan tedavi olduğuna inanırlar.Lidaz için değerlendirmeHazırlık bir tozdurSuda kolayca çözülür. Tipik olarak, novokain ile ilaç "Lidase" uygulanır. Bu kombinasyon homojenize tozu çözmenizi ve enjeksiyon sırasında rahatsızlığı ortadan kaldırmanızı sağlar. Enjeksiyonlar sadece yapışmalarla değil. Hayvanların testislerinden elde edilen Hiyalüronidaz, herhangi bir skarı mükemmel şekilde iyileştirir, kılcal damarların geçirgenliğini artırır. Spondiloartrit, keratit, eklemlerin zayıf hareketliliği, salpenjit, adneksit ve diğer birçok hastalık için reçete edilir. Ancak, hemen hemen tüm ilaçlar gibi ilaç "Lidase", kontrendikasyonları vardır.

Lidase ilacı. Kontrendikasyonlar

Novocaine ile lidazHamile kadınlara veyahala emzirenler. Kanser, herhangi bir akut hastalık, çeşitli nedenlerden kaynaklanan kanama ile reçete yazmayın. Bu ilacın kullanımından kaynaklanabilecek tek yan etki alerjidir. İlaç çekildikten hemen sonra geçer. Ancak, advers reaksiyonlar nadiren görülür: genellikle, tedavi bir doktor tarafından reçete edilirse, ilacın toleranssızlığı için bir test prosedürler uygulanmadan önce yapılır.

Tedavi türleri

Jinekolojide Lidase ilaçvajinal fitiller veya enjeksiyonlar şeklinde kullanılabilir. Tedavi için, doktorlar ayrıca bu ilacı (örneğin elektroforez), uygulamaları, tamponları veya tüm bu prosedürleri içeren bir fizyoterapi reçete edebilirler.

Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 2019

Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 2019

Related news

 • Türkiye’nin İlk Ekolojik Çocuk Yuvası Kadıköy’de Açıldı
 • Korse kullanarak zayıflama ile Etiketlenen Konular
 • Tarçınlı Ballı Lokma Tarifi
 • Samsung modüler özellikli Micro LED TV’lerini tanıttı
 • Tavuk burger tarifi

 • Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 23

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma


  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 38

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 39

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 28

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 3

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 93

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 51

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 61

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 71

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 77

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 68

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 54

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 21

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 48

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 26

  Jinekolojide Lidase: asa- kurtarma 98