Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 51 10.02.2019, 11:08

Jeep "Jaguar" - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba

Ünlü İngiliz Otomobil ŞirketiJaguar, hayranlarını iş sınıfı araçların yeni modifikasyonları ile memnun ediyor. Şirketin ofisi Coventry'nin banliyölerinde bulunuyor. 2008'den bu yana şirket, başarılı bir şirket olan "Tata Motors" un bir parçası olmuştur.

Jaguar tarihi

Jaguar şirketi 1922'den beri başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. William Walmsley ve William Lyons bu sene Blackpool'da SS (Swallow Sidecar) firmasını açtı. Kuruluşundan hemen sonra, şirket motosikletler için pusetler üretti. 1931'de ilk başarı şirkete geldi.

Spor araba SS I'nin iki modifikasyonu oluşturuluyor:

• 46 hp kapasiteli 16HP;

• 58 hp kapasiteli 20HP.

1936'da SS 11/2-Litre ve ardından SS 21/2-Litre modeli çıktı. Bu arabalar Jaguar adını aldı. Bu nedenle, yüksek hızlı iş sınıfı otomobillerin tanınmış markası bugün ortaya çıktı.

Jaguars "Jaguar" - yüksek hızlı sürüş sevenler için harika bir araba

Jeep "Jaguar" aktif olarak tasarlanmıştırotomobil BMW X5 ve Porsche Cayenne'nin rakibi. Şirketin çalışanları hafif, iyi kontrol edilen bir araba için yeni bir platform geliştirdi. Model, segmentinde çok popüler olmayı vaat ediyor.

Jeep Jaguar

Böylece, yüksek hızlı SUV Jaguar'ın mükemmel modelleri vardı.

Yaz sürüşü için mükemmel seçenek

Jeep "Jaguar" (cabriolet) - harika bir arabaBüyük hacimli güçlü bir motora sahip S sınıfı. Model spor karakterini, stilini ve lüksünü birleştiriyor. Şık bir cabriolet, yaz gezileri için mükemmel bir seçenektir.

Jeep Jaguar Dönüştürülebilir

Bu şık zarif araba, sahibinin refahının bir göstergesidir. Bu tip arabalara zengin narsisist egoistlerin makineleri denir. Burada bir gerçek var.

Jeep "Jaguar" etkileyici bir tutardır. Resmi olarak dört koltuklu bir arabada, sadece ön koltukta rahatça yerleşebilirsiniz. Arka sırada biraz kalabalık. Mekanın katlanmış çatısı çok yer kaplıyor ve 18 saniyede genişletilebiliyor. Cabrio'nun teknik özellikleri büyük ölçüde konfigürasyona bağlıdır.

Aracın normal modifikasyonu, 5-6 saniyede 100 km / s hıza kolayca hızlanabilir. Cabriolet manevrası kolayca, hızla hızlandırır, dönüşleri güvenle geçirir, dümene mükemmel şekilde uyar.

Yüksek hızlı cip "Jaguar", devrilmeye karşı özel olarak geliştirilmiş bir koruma sistemine sahiptir. Dezavantajlardan biri, yüksek bakım maliyeti ve düşük yerden yüksekliktir.

C-X17 Kavramı

Jeep Jaguar C-X17 - bir İngiliz firmasının harika bir geçiti. Tasarımcılar Ingenium endeksi altında çok sayıda alüminyum alaşımlı element ve güçlü bir 4 silindirli motor kullandılar.

Uzmanlar planlananları önerdi2016 yılında piyasaya sürülen yeni model Jaguar F-Pace, süper şarjlı V şekilli kompresör motoruyla donatılacak SUV'lerin en prestijli modifikasyonlarından biri olacak.

Jaguar, SUV'unu üretmeyi planlıyorarka veya dört tekerlekten çekiş. 240 beygir gücünde 2,2 litrelik bir motorda 2 litrelik benzinli veya dizel motorlu. Altı litrelik 3 litre 345 hp kapasiteli bir motor monte etmek mümkündür. Vites, otomatik sekiz ileri bir kutu ile gerçekleştirilir.

x17 ile jeep jaguar

Motor şimşek hızında erişim sağlarherhangi bir hızda en yüksek tork değerleri. Bu, sürücü eylemi ve araç yanıtı arasındaki gecikmeyi en aza indirir.

Ağda henüz en yeni resmi görüntü yokJaguar'dan F-Pace modelleri, ancak test edilmiş tasarımcı prototiplerini bulabilirsiniz. Jaguar, kapalı bir test bölgesinde değil, normal kullanım için sıradan otoyollarda test etmez. Bu, otomobilin akışındaki gerçek bir otoyolda aracın davranışını doğru bir şekilde değerlendirmeye yardımcı olur.

Auto Express'in yayınına göre, anaSUV Jaguar rakipleri Audi Q5 ve BMW X3 modelleri olacak. Yeni araba için, Q-Tipi veya XQ ismi zaten kayıtlı. Jag SUV, bir rakip BMW 3 Serisi tarafından kullanılan platform temelinde oluşturulacak. Yeniliklerin, F-Tipi spor siluetinin tasarımının bazı unsurlarının varlığı ve çıkma sürelerinin kısalması bekleniyor.

jeep jaguar fotoğraf

Görüntü karşılaştırmasından sonra Autoexpertsprototip Jaguar "Jaguar", fotoğrafları bulmak mümkün, prototiplerin C-X17 Concept modellerini dışa doğru hatırlattığını iddia ediyor. Jaguar crossover 2016 başında satışa sunulacak. Şık otomobil uzmanları, yeni bir model satın almak için ön uygulamaları zaten uyguluyor. Herkes, hızlı bir ulaşım aracı olma ve sahibinin refahının göstergesi olan, şık bir yeniliğin sahibi olmak ister.Related news

 • Piyasanın özü, işlevleri ve türleri
 • Kestaneli Pasta Tarifi
 • Fındıklı Pratik Tatlı
 • Kilim Motifli Ev Botu Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Rusyanın coğrafi konumu ile ilgili temel eksiklikler ve bunların üstesinden nasıl gelebilecekler
 • Kasımpaşa, lidere konuk oluyor

 • Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 36

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba


  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 60

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 13

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 25

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 48

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 25

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 45

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 60

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 81

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 2

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 36

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 42

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 17

  Jeep Jaguar - Kendinden emin ve başarılı işadamları için şık bir yüksek hızlı araba 60