Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır 2019

Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır 2019 Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır?

Fantezi manikür uzun zamandır değil sadeceherhangi bir bayan için geleneksel bir aksesuardır, aynı zamanda kendi kendini ifade etmenin bir yolu. Yaratıcı doğa için, marigoldların süslemesi uzun zamandır çivi şaheseri yaratma sürecinde hoş bir süreçtir ancak en meşgul ve pratik güzellikler için dünya endüstrisi daha hızlı ve kolay bir seçenek - bir çivi pulu - sağlamıştır. Bu harika takım nasıl kullanılır?Çivi damgası nasıl kullanılacakSoru bu kadar basit ki bu teknolojideBir çocuğu bile anlayabilir, sadece pratik yapmak gerekir, bilenlere tavsiyeye bağlı kalır. Beceri edinmek, açık, canlı çizimler yaratmaya ve salon tırnak ustasının hizmetlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kendisi bir sanatçı mı?

Tasarım için bir damga müthiş tasarımÇiviler, herhangi bir sanatsal beceri, şablonun en küçük detaylarını çizme ve yaratma becerisi olmaksızın eşit ve güzel bir çizim uygulamaya yardımcı olur! Kullanımı kolaydır, hızlı bir şekilde, çaba sarf etmeden, marigoldun zarif bir tasarımla süsleyebilirsiniz. Basit süslerden karmaşık kompozisyonlara kadar oyulmuş desenli metal plakalar: çiçekler, doğal motifler, hayvanlar ve soyut dokular: Bu basit işletme şablonlarında yardımcı olun.Tırnak tasarımı için Damga nasıl kullanılırHer ikisi de kümelerde ve her biri de satın alınabilirayrı olarak, zevkinize ve stilinize göre toplayın. Hazır süslemelerin yardımıyla her bir çivide benzersiz bir mozaik oluşturabilir veya bir veya iki parmağınızla mütevazi sanatsal bir vurguyla resimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda, muhteşem tırnak makinesinin uzmanları yarım saatten fazla sürmüyor ve sıklıkla damgalama ile tırnak dekorasyonu yapanlara 10 dakika içinde başlıyor!

Damgalama tekniği. Yeni başlayanın olması için neye ihtiyacın var?

Üzerine gravür desenleri olan metal disklerin yanı sıra standart damgalama kitleri, çiviler için silikon veya kauçuk damga, nasıl kullanılacağını içerirherkesin kim koyduğunu biliyorbelgeler üzerinde baskı; Kazıyıcı (sıyırıcı), disk yüzeyinden fazla verniği çıkarmaya yardımcı olur, ayrıca deseni çizerken, verniklere benzeyen özel akrilik boyalar, ancak daha kalın bir doku ile. Yayılmamalarını sağlar ve bu boyaların yardımıyla ustalar net konturlar yaratabilir. Bir şablonda (dairesel, altıgen veya dikdörtgen), genellikle çeşitli baskı çeşitleri vardır (4-8, 7-9 veya 8-10).Tırnak için doğru şekilde damga nasıl kullanılırYeni başlayanlar için, bilgili bayan ustalar önce tavsiye edilirhazır bir set satın alın ve daha sonra diskleri ve ilgi alanlarını satın alın. Bugün en popüler ve yüksek kaliteli olanlar Güney Koreli şirket Konad'ın kitleridir, ancak ayrıca Sabit Fiyat (Çin) gibi daha fazla bütçe seçeneği vardır. İncelemelerde, en iyi disk üreticisi ile başlayacak önerileri karşılayabilir ve daha sonra elinizi doldurup daha erişilebilir şablonlara geçebilirsiniz. Aksi takdirde, şablonlardan tasarruf etme isteği, damgalama tekniğindeki hayal kırıklığına ve olumsuz deneyime yol açabilir: bulanık çizgilere sahip yumuşak Çin plakaları, tırnaklarda hatalı baskılara neden olabilir. Kazıyıcılar (veya kazıyıcılar), fazla boyayı plakalardan daha kolay temizleyen bir metal ek ile donatılabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda diske çizilmelere ve diğer istenmeyen hasara neden olabilir. Deneyimli ev ustaları genellikle kazıyıcı yerine eski plastik kartlar kullanırlar, ideal olarak bu amaç için hizmet ederler. Ayrıca tırnaklar için farklı bir konfigürasyon ve boyutlar da damgalanmıştır. Bu araç, dikdörtgen şekilli (uzun marigoldlar için) veya küçük bir yuvarlak (kısa tırnaklara uygulanacak şekilde) ile nasıl kullanılır, önceden düşünmek daha iyidir. Küçük marigoldlar için büyük desenler aşırı olacak ve uzun tırnaklardaki küçük çizimler bu kadar uyumlu görünmüyor.

Damgalama teknolojisi

Acı çektirmek vekurallara uyulmasını kesin olacak ve beceri birkaç sırrı bilen (güzellik değil, aynı zamanda yüksek kaliteli profesyonel manikür yaratma süreci üzerinde sadece) bir eğlenceli sonuçsuz dersleri. damgalama önce Hazırlama manikür, tırnak plakası, tırnak törpüsü yüzeyini yağdan arındırmak için ilk ihtiyaç önce çivi bakımı farksız ve sonra turuncu sopa hafifçe Kütikülün geri iterek, çivi istenilen şekil vermek gerekir. Ardından, güçlendirici bir vernik taban katmanı uygulayın. Bu eşit yardımcı dekoratif tabakayı dağıtmak ve pigmentlerden çiviyi koruyacaktır. Aynı zamanda, taban kaplamasından dolayı plakaya iyi yapışma nedeniyle, model daha uzun sürecektir. Baz kuruduğunda, çivi bir arka plan rengiyle kaplayabilir. tabakta akrilik istenilen desen dayalı damga ve kazıyıcı oje kontrast dolgu kullanmadan önce, bu katmanın tam tespit için bekledikten sonra. Aynı zamanda, aksi bulanık bir resim var marigolds, tüm model boya ile doldurulmuş sağlamalıdır. 45 derece hızlı ve sağlam el hareketi açıyla bir kazıyıcı ya da eski plastik kart Holding o "kapmak" sonra aşırı lake kaldırmak için gereklidir. Daha sonra, resmi transfer etmek için tırnaklar için bir kaşe ihtiyacınız olacaktır. Nasıl kullanılırbu araç?Bir damga ile çivi için bir şablon nasıl kullanılırDiskin yüzeyine dik koyalım,hafifçe aşağı doğru bastırırsak, oyulmuş çentiklerden boyayı çıkarırız, böylece desen, kalıbın silikon veya lastik pedi üzerinde açıkça sabitlenir. Sonra tırnak plakası, ayrıca çalışma pençe sıkı ve hassas hareket bölgesini basarak ve tamamen baskı deseni çalışırken çevirmek. Ardından, damgayı hafifçe çevirmeden karıştırın ve resmin konturlarını lekelemeyin. Özel dikkat ve reaksiyon hızı damganın silikon bir pedini gerektirir. Çiviler için şablon doldurulduğunda ve hafifçe kurutulduğunda, bu modern malzemeden bir çıkıntının çivi üzerine hızla basılması gerekir. Bu deneyimli Kurulu için bu sıkıca silikon yerleşmiştir önce çiviye baskı taşımak için zaman mümkün olduğunca yakın tüm araçlara sahiptir. son aşama, basit bir dart kullanarak tırnak dekorasyon düzeltme, pamuklu çubukla veya doğru bir yardımcı üst sabitleme tabakası şeffaf bir kaplamaya sahip, hem de yan destekleri ve kutikula gelen hataları kaldırmak için pamuk ve tırnak cilası çıkarıcı küçük bir miktarı ile bir kürdan olacaktır.Tırnak tasarımı için damga Bir pulun doğru şekilde nasıl kullanılacağını bilmekTırnaklar, bu adımları parmaklarınızdaki çizimleri düzenlemek için istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Sonuçta, damgalama sadece yaratıcılık alanında bir ders değil, profesyonel tırnak tasarımcılarının hizmetlerine başvurmadan başyapıtlar yaratmanın harika bir yoludur.

Damgalama aletleri: uygun bakım

Için tüm araçları kullanmadan önceDamgalama, mutlak saflıklarından emin olmak için gereklidir. Filmi şablondan çıkarırken, plakanın aseton içeren bir ajanla işlemden geçirilmesi gereklidir. Ayrıca dikkatli bir şekilde kalıbı temizleyin. Herhangi bir yağ, en ince tabakayı oluşturmakta, bu da şaheserlerin damgalanmasının kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Bileşiminde ayrıca bir aseton içeren bir sıvı ile de uzaklaştırılabilirler.

Damgalama ve tipik hataların özellikleri

İnce çizgilerle bir ajur süslemeyeterince çabuk kurur, bu nedenle zaten 0,5-1 dakika içinde 2-3 kat üst kaplama ile kaplanabilir. Ve bunu doğru, hızlı hareketlerle yapmalısınız, böylece resim bulanık görünmüyor. Süslemenin tam bir damgası ilk kez alınmalıdır. Vernik yoğunluğu ve doygunluğu büyük rol oynar, bu nedenle sadece özel akrilik vernikler almanız gerekir. Her zamanki gibi zhidok - şablondan dökülecek ve çivi üzerine yayılacak.preslemeÇok kalın bir vernik tüm boşlukları işgal etmezşablon ve marigolds arka plan kaplamasına iyi yapışmaz. Çok sert veya aşırı yumuşak kauçuktan bir damga ile tırnaklar için şablonun nasıl kullanılacağına özellikle dikkat edilmelidir. Düşük kaliteli bir rijit damga tabanı, çizimi çevirmeyecektir, ancak çok yumuşak bir ped, mürekkebi şablondan değiştirecek ve desen bulanık olacaktır.

Yaratıcı doğa

Damgalama size çok basit geliyorsa, o zamanSanatsal resim için bir temel olarak kullanabilir, fanteziye girebilirsiniz. Birçok usta için, disklerdeki küçük parçalar Fransız ya da diğer klasik manikürleri canlandırmak için gerçek bir tanrıça haline geliyor.

Ters Damga: Tırnak tasarımı için bir damga. Nasıl kullanılır?

Kime olanlar için başka bir modern tekniktek renkli manikür sıkıcı - geri dönüşümlü damgalama. Normalden biraz daha uzun sürecek. Özü kadar basittir: damga üzerinde siyah veya renksiz bir vernik tabakası oluşturulur, sonra biraz kuruduğunda, plakalardan küçük bir desen eklenir. Kuruduktan sonra, etiket-film damgalı çıkarılır ve bir üst veya monofonik vernik ile önceden kaplanmış çiviye aktarılır.ReversstempingYeni başlayanlar bunu küçük bir desenle yapmalı, böylece kesmek zorunda kalmayacaklar. Ellerini doldurmuş uzmanlar, farklı plakalardan ayrı çizimlerden tüm mozaikler oluşturabilirler.

Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır 2019

Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır 2019

Related news

 • Kortizol - nedir bu
 • Oruç tutarken kilo vermenin ipuçları
 • Erişkinlerde hemanjiyom: nedenleri ve tedavi yöntemleri
 • Birinci sınıf öğrencisi ve sağlığına ek olarak sağ koltuğu alın
 • Tatarian kaynakları: pişirme reçetesi

 • Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır


  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır

  Çivi kaşesi: nasıl doğru kullanılır