Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 2019

Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 2019
17.10.2019

Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 16

Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması

Eski doğayı, kural olarak,Bizim makalemizin ana karakteri ile ilgili olarak, yetenekli ebeveynlerin çocuklarına dayanmaktadır tamamen uygulanamaz. Eski SSCB'nin en ünlü yönetmeni Karen Shakhnazarov'un oğlu Ivan Shakhnazarov, ebeveynlerinden en iyi genleri miras aldı. Genç yaşına rağmen, bu genç adam senaryo yazarı, aktör ve dublaj direktörü olarak biliniyor. Yetenekli babasının yanı sıra, yönetmen olarak tecrübesi vardır.

Ivan Shakhnazarov: biyografi

Bu adam 1993 yılında Moskova'da doğdu.bugün sadece 23 yaşındaydı. Annesi, uzun metrajlı filmlerde çekim yapma deneyimi olan oldukça tanınmış bir aktris olan Daria Mayorova'dır ve aynı zamanda bir televizyon sunucusu olarak da çalışmıştır. Babası, efsanevi Sovyet ve Rus yönetmen - Karen Shakhnazarov. Bu evlilikten ebeveynlerin iki oğlu vardı: Ivan ve kardeşi Vasily. Ailenin yaratıcı olduğu açıktır. Fotoğrafı bu makalede sunulan Ivan Shakhnazarov'un, sinemadan uzak bir yol seçmesi pek olası değil.Ivan Shakhnazarov

Mezun olduktan sonra, gelecekteki aktör ve yönetmenVGIK'de ilgili şubeye girdi. Oldukça samimi ve açık genç adam olmak, kendini ironi belli bir miktar Ivan Shakhnazarov okulda o oyuncu ve yönetmen yanında çok iyi değil okudu ve çünkü onun seçimi, aksi olamazdı söylüyor, hiçbir fikri yoktu başka kimlerin o olabilir olur.

Karen ve Daria'nın boşanmasına rağmen,Çocuk asla terk edilmedi. Ivan Shakhnazarov, babasının kişisel oluşumunu büyük ölçüde etkilediğini söyledi. Bir çocuk olarak, ünlü yönetmen oğlunu okumaya ve oynamaya zorladı, yetişkin oğlu ona çok minnettardı.

Ünlü soyadı ve efsanevi baba

Ünlü ebeveynlerin çoğu çocuğu sık sık şikayet ediyorgeniş tanıma, popülerlik ve basının kendi kişisel yaşamlarına olan yakın ilgisi. Ivan Shakhnazarov, diğer yıldız çocuklarından farklı olarak, inkar etmiyor ve hayatında babasının soyadının ona çok yardımcı olduğunu söylüyor. Herkes hemen anlar, oğlu Vanya'dır ve bu oyuncuya birçok teknik sorunu çözmesine yardımcı olur. Tabii ki, ünlü yönetmenin oğlu için gereksinimleri akranları için çok daha yüksektir. Ancak genç adam, böyle ünlü bir ilişkiden elde edilen faydaların herhangi bir rahatsızlıktan çok daha büyük olduğunu kabul eder.Ivan Shahnazarov biyografisi

Peder Ivan kendisi gibi görüryetkili öğretmen ve akıl hocası. Tüm fikirleri, senaryoları ve oğlunun her zaman Karen Georgievich'e gösterdiği ön taslağı ve tüm sözlerini duyuyor. Babasıyla birlikte bir set üzerinde çalışmak, sakince ve önyargısız olarak onu baba diye çağırır. Aynı zamanda, oğlu esas olarak, Shakhnazarov'un, kıdemli ile çalışma sorunlarını ele aldığını söylüyor. Vanya, evdeki hane sorunları ile asla ilgilenmez, çünkü böyle küçük şeyler, maestroyu rahatsız etmek istemez.

İlk oynanan roller

Filmografisi hala devam eden Ivan ShakhnazarovSadece birkaç filme sahip, zaten özel bir hayranları bir kadro aldı. İlk iki epizodik rolü olan Vanya, babasının filmlerinde oynadı. 2008 yılında "The Vanished Empire" filminin çekimlerine katıldı. Ardından, 4 yıl sonra, 2012'de "SSCB'de Aşk" filminde rol aldı.

Ciddi film yapımı

2015 yılında, Ivan zaten tam teşekküllü göründüRus gençlik filmi "Elusive" rolü. Genç adam, bu kasette harekete geçme teklifinde bulunduğunda, şüphe duyuyordu, çünkü Shakhnazarov, Jr. oyuncunun yeteneklerini çok vasat bir şekilde tanımlamaktadır. Ama aynı şekilde, babanın tavsiyesi üzerine filme katılmaya karar verdi, bu teklifler 21 yaşında bir kişi tarafından alınırsa, o zaman terk edilmemeleri gerektiğini söyledi.Ivan Shahnazarov fotoğraf

"Elusive" filminin yapımcısı Anastasia Hakobyanbu rol için dökümden önce 250 adayın geçmeye çalıştığını hatırlatıyor. Ve sadece Shakhnazarov bütün testleri sonuna kadar yürütebildi ve bunu tamamen bağımsız bir şekilde herhangi bir blat olmadan yaptı. Senaryonun altında modern Ostap Bender'in görüntüsünü aldı - bir çeşit soytarı soytarısı. Bu kasetin 2015'te geniş bir ekranda piyasaya sürülmesinden sonra, Shakhnazarov, Jr. hakkında çok yetenekli ve çok umut verici bir oyuncu olarak konuşmaya başladı. Gelecekte Ivan kendisi oyunculuk mesleği hakkında hiçbir şey yapmıyor ve tüm kuvvetleri yön vermeye çalışıyor.

Bir yazar ve yönetmenin deneyimi olarak çalışmak

VGIK'de okuyan ilk yönetmenlikKısa filmler genç adam, öğrenci olmak için ateş etme şansına sahipti. 2019 den 2012 yılına dönemde o, "Oyuncular" ve "Rock" "Without Words" filmleri "yazarın yöntemi" de dahil olmak üzere dört kısa film yönetti.

Son film tezi olarak çekildiÇalışmak ve bazı başarıları vardı. Shakhnazarov, Jr., filmin hazırlanması sırasında, sadece bir yönetmen olarak değil, aynı zamanda bir senaryo yazarı olarak da ortaya çıktı. VGIK tarafından düzenlenen yıllık uluslararası festivalde, bu film en iyi kamera çalışması ve senaryo için ödüller aldı.Ivan Shahnazarov Bundan sonra, 2014 yılında eser sergilendiyıllık prestijli film festivali Kinotavr'da. Ayrıca Ivan, Kısa Film Köşesi programının bir parçası olarak yıllık film festivalinde Cannes'da bir resim sunabiliyordu. Bundan sonra, genç adam "Rock" u temel alan bir filmi çekmek için çok avantajlı bir teklif aldı. Çekimin bu yaz başlaması planlanıyor.

Genç Yeteneğin Kalbi

Bugün kişisel hayatı olan Ivan Shakhnazarovhayranlarının çoğunu endişelendiriyor, yeterince mütevazı davranıyor. O bir majör değil, üstünlüğünü ve tüm görüşmelerde kendisini çok eleştiriyor. Bazen kendini kolay ütülemeye meyillidir. Ivan, adından ve ünlü babasından tereddüt etmeyen, ama onlar hakkında övünmeyen çok yetenekli ve mütevazi bir insan izlenimi yaratıyor.Ivan Shynzarov kişisel yaşamı

Eğitimli bir adam ve gerçek bir beyefendi olarak, Ivan ilişkisinin reklamını yapmaz, ancak hayatında yakın bir insanın var olduğunu ve genç bir yeteneğin kalbinin çoktan alındığını açıkça belirtir.

Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 2019

Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 2019

Related news

 • İsveç Keki Kladdkaka – Yumuşak Kek Tarifi
 • Göbek Eriten Mucize: Limonlu Yoğurt Kürü
 • Bebeği göğsüne koymak ne kadar doğru Basit İpuçları
 • Zeytinyağli Kereviz Videosu
 • Gün Akıncı, Yasak Elma kadrosuna katılıyor

 • Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 81

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması


  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 74

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 91

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 95

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 44

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 34

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 38

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 30

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 22

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 70

  Ivan Shakhnazarov: biyografi, filmler, yönetmenin çalışması 93