Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğrafIrina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf


Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 17 07.02.2019, 08:35

Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf

Herkes tanınmış Victoria modelini biliyorLopyrev, ama onun ilerlemesine yardım eden adamı haksız bir şekilde unutmuş. Vika ile başarıya giden yolda sürekli olarak annesi Irina Lopyreva ve bu yazı ona adanmıştır.

gençlik

Irina Lopyreva, 28 Haziran 1959'da doğduHem bir model hem de bir gazeteciydi. Daha sonra, yeniden kalifiye oldu ve tanınmış iş kadını oldu. Bir zamanlar çeşitli güzellik yarışmaları yaptım, muhtemelen bu gerçek aynı zamanda kızımı da etkiledi, çünkü tüm dünyada sadece iyi bilinen bir model olmakla kalmadı, aynı zamanda çeşitli güzellik yarışmaları da kazandı.

Irina LopyrevaIrina Lopyreva'nın eski kocası - Peter Kruse,sanatçı, o Vicki'nin babası. Belli sebeplerden dolayı aileyi terk etti ve başka bir kadına gitti. Ancak, dedikleri gibi, herkesin kendi gerçekleri vardır. Irina Lopyreva bunun sadece onun suçu olduğuna inanıyor ve çeşitli görüşmelerde Peter, eski karısını özellikle gizlemediği zina suçlamasıyla suçluyor.

Kızı hakkında

Irina ailesi yüzünden unutmaz, çünküKızının popülaritesi, sık sık şu ifadeyi duydu: "Victoria'nın annesi Victoria Lopyreva - Irina Lopyreva." Belki birisi rahatsız olabilir, ama kızıyla gurur duyuyor ve onu en yakın kişi olarak görüyor ve bu tutum karşılıklı.

Victoria Lopyreva, 26 Temmuz 1983'te doğdu.Rostov-on-Don. Moda endüstrisinde çalışan ve Victoria'ya güzellik tutkusuna sahip olmak için motive eden annesi tarafından küçük bir kız üzerinde büyük bir etki yaratıldı. Okulda hala yaşımdayken o sürekli aynaya girdap halinde ve zaman içinde makyaj uygulamak, hem de ona şekil izlemeye çalışıyorum özelliklerini incelemek için daha fazla ve daha başladı. Kızın diğer hobileri vardı, çizmeyi ve okumayı severdi, ama podyumda parlama arzusu ele geçirdi.

lopyreva fotoğrafBir genç olarak, Victoria başladıPortföyünüzü yenileyin, ancak güzellik yarışmasına sadece 17 yıl içinde katılmaya karar verin. Ve hemen bu girişim başarı ile taçlandırıldı, kız "Rostov-on-Don'un Photomodel" başlık aldı. Bundan sonra başka zaferler vardı, ancak kıza ulaştığı seviyenin üstüne çıkmadı. Değişiklikler 2003 yılında, "Miss Russia" yarışmasını kazandığında, o zamandan beri en popüler modellerden biri haline geldi, çoğu zaman sosyal etkinliklere ve çeşitli TV şovlarına katıldı. Daha sonra birkaç kez ev sahibi olarak görev yaptı.

Onun kişisel hayatı hakkında yorum yapmamaya çalışır. Fedor Smolov ile uzun bir görüşme yaptı, ancak son anda, bilinmeyen sebeplerle, düğün kırdı.

Kızı ile ilişki

Daha önce olduğu gibi, Irina ile çok fazla zaman harcıyor.Kızı ve eğer daha önce, büyüyen kızın eğitimine bakılırsa, şimdi de çalışma anlarına bağlılar. Anne ve kızı Moskova'da olduğunda, her gün tam anlamıyla görülebiliyor ve çoğu zaman ortak çalışmalara katılıyorlar. İş seyahatleri bazen onları ayırır, ancak bu telefon üzerinden iletişim kurmayı veya internet üzerinden iletişim kurmayı engeller. Ortak tatilde amatör fotoğraf çekimleri yapılır, kız ve Lopyreva'nın kendisi fotoğraflarda gösterilirken, fotoğraf, benzerliklerini ve sık sık kız kardeşler olarak kabul edilen mükemmel formunu gösterir.

irina lopyreva biyografisi Ancak, kızı ile sürekli iletişim kurmasına rağmen,Bir kadının yalnız hissettiği zamanlar vardır. Irina'ya göre yoğun bir programın güçlü bir etkisi vardır, bu da bir şehirde uzun süre kalmanıza izin vermez.

görünüm

Garip bir şekilde, ama hiçbir zaman yıllarına benzemiyorIrina Lopyreva, biyografi 57 yaşında olduğunu gösteriyor, ancak bu gerçek neredeyse onun görünümünü etkilemedi. Gazetecilere bile, böylesine saygın bir yaşta hala erkeklerin dikkatini çekeceğini kabul ediyor.

Utanç verici Irina Lopyreva Victoria'nın annesiBu nedenle, kim merak etmek gerekli değildirBu arada, güzel kız Victoria, 33 yaşında ama annesi gibi, çok daha genç görünüyor. Sadece iyi genetiğe sahip olmak için yeterli değil, kendinizi izlemeniz ve doğru kıyafetleri seçmeniz gerekiyor. Bu nedenle, resimlere bakarsanız, o zaman Irina Lopyreva'yı hesaba katan tüm faktörlerin derhal birleşimi, fotoğraflar gerçekten şaşırtıcı.

Güzellik salonları

Bu görünümü korumaksızın zoryüz ve vücut için ek bakım. Irina Lopyreva kendini düzenli olarak güzellik salonlarına gittiğini söylüyor, en azından haftada bir kez oluyor, ama belki daha sık. Ziyaretler, her şeyden önce, manikür dolabı ve bir kuaför. Ayrıca salonda olmak, Irina masajı unutmuyor. Tüm prosedürler arasında, özellikle eğer gerekli değilse bazı prosedürleri atlayabileceğini savunan, özellikle de bu konu üzerinde durulmamaktadır.

Makyaj gelince, o zaman bakınUzmanlar çok sık. Bu ancak çok iyi bu konuda usta faktörü ile, zamandan ve paradan tasarruf etmek çok değil kaynaklanmaktadır. Bir zamanlar o bir model olarak çalıştı ve bu nedenle, daha o şimdi iyi yaptığını bile o günlerde güzel makyaj uygulamak kurallarını öğrendik.

lopryreva'nın kocası Irina kendini salonları ziyaret ettiğini itiraf ediyorVücudunuza katılmıyorsanız, istediğiniz etkiyi vermeyin. Her zaman kendini aktif bir kişi olarak gören Irina Lopyreva, biyografi, bir gazeteci olmanın ve modellerle çalışmanın görünüşünüzü izlemeyi unuttuğunu doğrulamaktadır. Normal yürüyüş için sevginin, gün boyunca aktif hareketlerin birçoğunun olumlu bir sonuç vermesi, ağırlığın yaklaşık 20 yıl önce olduğu gibi neredeyse aynı kalmasını sağladı. Ayrıca eski model zararlı yiyecekler kullanmaz ve fazla tüketmez. Irina Lopyreva, her kadının kendi bildiği gibi, gençliğinin sırlarını saklamıyor, sadece herkesin günlük hayatta kullanamadığı gibi.

dolap

Laik bir kadının imajının eşit derecede önemli bir parçası -gardırop. Irina Lopyreva'nın tarzı iki zıtlığa dayanıyor, klasik olmayı tercih ediyor, ancak her mevsimi değiştiren moda trendlerini unutmuyor. Giysilerin seçiminde bu yaklaşım, olaya bakmaksızın şık görünmesine izin verir.

Irina Lopyreva bir tür alışverişçi,sıradan tüketimcilik onun için kabul edilemez ama aynı zamanda güzel kıyafetler satın almayı sever. Giysilerine karşı tutum, trendde kalmak için markalı bir şey satın almaktan ziyade, bir sanat eseri gibi.

irina lopyrev'in gençliğin sırlarıSon yıllarda,İspanya'daki butikler, giyim açısından çoğu alışverişin Madrid ya da Barselona'da yapılmasından dolayı. Milano'da içkin olan heyecan ve rahatsızlık eksikliğini çekiyor. Ayrıca, hem Madrid hem de Barselona'da daha az bilinen markalardan kaliteli kıyafetler satın alabilirsiniz.

Favori markalar

Tasarımcı kıyafetlerin seçimindeki görünümüIrina Lopyreva'yı artı olarak görüyor, büyüme, ağırlık dünya markalarının neredeyse tüm kıyafetlerini satın almanızı sağlıyor. Gardıropta McQueen ve "Prada" dan her zaman kıyafet var. Irina Buys, ön fiting olmadan bile böyle markalar var. "Dolce Gabbana" ve "Tom Ford" eski modelin figürüne mükemmel bir şekilde uyuyor.

İlk yıl değil Irina Lopyreva elbiseler alır"Dior" dan ve özel bir trepidasyon ile davranır. O, bu markanın giysilerinde her zaman bulunabilecek incelik, muhteşem kesim ve elbette kadınlık konularına dikkat çekiyor. Lopyreva'nın kendisi de, bu tür kıyafetlerin, her kadının sahip olmadığı kamuoyuna giyip halka hizmet edebilmesi gerektiğini belirtiyor.

Resmi tamamla

Bir elbise yaratmak için yeterli değilgerekli izlenim, aksesuarlar gereklidir. Irina, ayakkabı satın almanın en büyük hazzını hissediyor, çünkü bu gerçekten de güzel bir çift onun estetik hazzını getirdiği için, bu bir ritüel gibi bir şey. Ama bu aşkın madalyonun ters tarafı var, bu ayakkabıları yeni bir ayakkabı giyiyormuş gibi seviyor, ya da bir ya da iki kez ayakkabıları Lopyreva için güzelliğini yitiriyor ve yeni bir çifte yol veriyor.

irina lopyreva kilo alımıTabii ki, bir el çantası ve mücevher olmadan yapmak zordur. İkincisi, o ayakkabılar kadar o kadar seçici değil. Bu nedenle, olaya bağlı olarak, hem pahalı mücevher hem de mücevher takabilirsiniz.

Irina'nın klasiklerin bir hayranı olduğu, eski kıyafetlere ve aynı zamanda mücevher takılarına düştüğü gerçeğine rağmen, böyle bir tutkuya sahip değil ve sadece koleksiyon için satın almış olacaktı.

Gelecek için planlar

Herhangi bir kadın gibi, Irina da onu hayal ediyor.O güçlü bir adam olacak, ama aynı zamanda, onun gibi bir yaşam ritmi ile, neredeyse imkansız olduğunu anlar. Lopyreva'nın kendisini itiraf ettiği gibi, “Şu anda neredesin?” “Havaalanında” veya “Uçakta” ​​sorusuna sık sık cevap verdiğini fark etmeye başladı. Ve evde daha az sık görülür.

Ve uzun zamandır Irina, torunlarını hayal ediyordu, çünkü o, piyanoda erdemli bir şekilde oynayan, dünyayla iyi ilişkiler içinde olan ve onlarla seyahat eden mükemmel bir büyükanne olmaya hazır.

Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğrafIrina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf

Related news

 • Bağırsak bozukluğu: evde tedavi
 • 2019 Mor Köşe Takımları
 • Penye İp İle Sepet Yapımı
 • Goji Berry Çayı Yapılışı Video
 • Dikkat dağınıklığı nasıl önlenir

 • Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 4

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf


  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 32

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 98

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 70

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 82

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 75

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 75

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 77

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 88

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 78

  Irina Lopyreva: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 58