Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 2019

Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 2019


Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 31 10.01.2019, 10:24

Internet Explorer'da anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar

Her bir PC kullanıcısı bunu yapılandırmayı isterkendi başına. Bunu yapmak için masaüstünün, pencerelerin ve tarayıcının tasarımını değiştirebilirsiniz. Çalışmayı optimize etmenin en popüler yolu uygun bir başlangıç ​​sayfası kurmaktır.

Neden bir ana sayfaya ihtiyacınız var?

internet explorer'da ana sayfayı değiştirmeWindows işletim sistemindeki bilgisayarda, Internet Explorer, temel yazılım paketinde yüklüdür. Bununla birlikte, çeşitli İnternet sayfalarını açabilir ve onlarla ilgili verileri görüntüleyebilirsiniz.

Internet'te varsayılan ana sayfaExplorer, Microsoft sitesidir. Bu her zaman uygun değildir, çünkü genellikle İnternetle çalışmak bir arama sorgusunun oluşturulması ile başlar. Yeni başlayanlar, en sevdiğiniz arama motoruna nasıl gideceklerini hep hatırlamaz ve yardım almadan başa çıkamazlar. Bu durumda, tarayıcıyla sonraki çalışmaları kolaylaştırmak için Internet Explorer'daki giriş sayfasını değiştirmek için hiçbir şey kalmamıştır.

Ana sayfa neden değiştirilebilir

internet explorer'da ana sayfaÇeşitli görevleri gerçekleştirmek için kullanıcılarPC'lerine programları indirin ve yükleyin. Internet Explorer'da ana sayfanızı değiştirme hakkında en sık soru, bağımsız, önceden haber verilmeksizin, tarayıcı ayarlarında değişiklik yapmak için bir program yüklemiş olan kullanıcılar için vardır.

Bilgisayarınıza program yüklerken dikkatli olunİşlemin penceresinde görünen tüm bilgileri okuyun. Bazı durumlarda, kullanıcılar kendilerinin ana sayfanın ayarlarını değiştirir. Buradaki nokta dikkatsizliktir. Kurulum sırasında, programın size yazdığı her şeyi dikkatlice okumanız gerekir. Doğru zamanda değişiklik yapmak için program teklifindeki belirteçlerin işaretini kaldırırsanız, giriş sayfası değişmeden kalır. Bu durumda, Internet Explorer'daki ana sayfanın nasıl değiştirileceği sorusuna bir cevap aramaya gerek yoktur. Program, kurulum sırasında varsayılan olarak bunu yaptığında bir başka durumda, ancak burada kullanıcı genellikle güçsüzdür ve bu nedenle ayarları önceden manuel olarak değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Internet Explorer'daki ana sayfayı değiştirme: ayrıntılar

internet explorer'da ana sayfaDoğal olarak, yapmaya başlamak içinprogramı başlatmanız gerekiyor. Ardından, cam kapanması düğmesinin altında bulunan dişli kutusunu bulun. Fareyle simgeyi tıklatarak açılan bağlam menüsünde "Özellikler" düğmesini bulun. Bu ismi taşıyan satırı tıklayın. Açılan pencerede birkaç sekme olacaktır. Internet Explorer'daki ana sayfanın değiştirilmesi için, en üstteki pencereye istediğiniz adresi girmeniz gerekir.

Eğer programla çalışmanız gerekiyorsabirkaç sekme ile başlayıp her seferinde yeni bir satırdan başlayan birkaç sayfa adresi yazar. Düzenlemeleri yaptıktan sonra önce "Uygula" komutunu vermelisin ve eylemi "Tamam" düğmesiyle sonlandırın.

Başlangıç ​​sayfasını tamamen silmek içinSekmelerin adres alanını temizlemeniz gerekir. Bu durumda boş bir pencere açılacaktır. Adresi manuel olarak girmemek için, tarayıcıda gerekli sayfayı açabilir ve ardından ayarlarda düzeltmeler yapmaya başlayabilirsiniz. Açık bir sayfa ayarlamak için "Geçerli" düğmesine tıklayın.

Ana sayfayı değiştirirken en sık karşılaşılan hatalar

En yaygın yanlış okumaÇalışmaya başladığınızda açmanız gereken sayfalar. Http harfleri ile başlamalı ve ayrıca gerekli tüm eğimli çizgi var. Düzenlemeleri yapmak için "Genel" sekmesini açtığınızda, bir yazı örneğini görebilirsiniz.

Yeni başlayanlara aşağıdaki tavsiyelerde bulunabilir. Ana sayfayı değiştirmek için sekmeyi açtığınızda, zaten bir adres olacaktır. Tamamen silmeyin, ancak kendinizi sadece www ve son eğik çizgi harfleri ile sınırlayın.

Windows 8 kullanıcıları bunu bilmek için yararlı olacakSistemin iki adet Internet Explorer tarayıcısı var, ancak kurulumda ek zorlukların olmayacak. Farklı görünüme rağmen, tamamen senkronize edilir.

Yeniden başlatıldıktan sonra ana sayfa ayarlarının tekrar kaybolması durumunda ne yapmalıyım?

Internet Explorer'da ana sayfanın nasıl değiştirileceğiÇoğu zaman bu çeşitli çalışmalarla kolaylaştırılır.size başlangıç ​​sayfasını ve arama motorunu empoze eden programlar. En ünlüsü, sadece başlangıç ​​sayfasının ayarlarını değil, aynı zamanda arama sistemini de değiştiren çeşitli arama motorlarıdır.

Internet Explorer'da giriş sayfasını değiştirmeden önce, ayarlarda yaptığınız değişiklikleri yapmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

• Sistem performansını (önbelleği ve diğerlerini temizleyerek), örneğin CCleaner veya benzerlerini optimize etmek için programı kurun;
• başlangıç ​​parametrelerini değiştirmek, arama motorlarındaki programları programdan hariç tutmak;
• Bilgisayarı yeniden başlatın;
• Diğer yazılımlara yüklenen programları kaldırın (genellikle adı ünlü hizmetlere ait işaretler içerir, örneğin, "Sputnik.Mail.ru" veya "Yandex.Bar").
Bu işlemlerden sonra, ayarları değiştirebilir ve iptal edilecekleri risk en azdır.

Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 2019

Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 2019

Related news

 • Ispanaklı Kebap
 • Kılıçdaroğlu Seçim Bildirgesini Açıkladı: Gençlere Adıyoruz
 • Mantar Zehirlenmesinin Belirtileri ve Tedavisi Nedir

 • Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 71

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar


  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 42

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 37

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 36

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 53

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 67

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 58

  Internet Explorerda anasayfayı değiştirme ile ilgili ayrıntılar 73