Çinko merhem. uygulamaÇinko merhem. uygulama
Çinko merhem. uygulama

Çinko merhem. uygulama

Modern insanın derisi birçok kişinin tabiatınainflamatuar süreçler. Bunun nedeni, çevrenin agresif faktörleri ile doğrudan temastan kaynaklanmaktadır. Kaynar, sivilce, akne ile mücadelede çeşitli ürünler kullanılır. Bu tatsız fenomeni ortadan kaldırmanın yöntemleri hem eski halk reçeteleri hem de modern farmakolojik maddeler olabilir.

Kullanımı iyileştiren çinko merhemproblem derisinin görünümü, oldukça popüler bir ilaçtır. Sadece harici olarak uygulanır ve iki bileşen içerir - Vazelin ve çinko oksit bir ila on arasında bir oranda bulunur. İkinci bileşen cildin üzerinde mükemmel anti-inflamatuar etkiye sahip olan ana aktif maddedir. Bu ilaç ülserler, egzema, yaralar, bebek bezi döküntüleri, pamuk ve kırışıklarla etkili bir şekilde savaşmaktadır.

Çinko merhem, bunun kullanımını sağlarakne kurtulun, güçlü kurutma, keratolitik, adsorptif ve antiseptik özelliklere sahip olun. Derinin yüzeyine uygulandığında tahrişi giderebilir ve iltihaplanmayı durdurabilir. Böyle bir alet, doğrudan şişme ve kızarıklığın yanı sıra hoş olmayan ağrı duyularını da ortadan kaldıran iltihaplanma odasına doğrudan etki eder. Dahası, bu ilaç akne yerine kurur ve deride bıraktığı izleri kaldırır.

Çinko merhem, kullanımdan tasarruf sağlarYüzdeki hoş olmayan darbeler aşağıdaki gibi uygulanır: İlaç önceden temizlenmiş cilde ince bir tabaka uygulanır. Günde dört ila altı defa böyle bir terapötik maskenin güncellenmesi önerilir. Bu tür işlemler için boş zaman yoksa, çözüm çocuğa yatmadan önce uygulanabilir. Gözlerle temasından kaçının. Bu önlenemezse, etkilenen gözü bol miktarda ılık su ile yıkamak ve gerekirse bir uzman yardım istemek gerekir.

Çinko merhemi, bunun kullanımı çok önemlidir.Yüzdeki cildin durumunu iyileştirir, bireysel bileşenleri için artan bir hassasiyetle uygulanması önerilmez. Vücudun bu ilaca reaksiyonunu belirlemek için, aşağıdaki testi yapmak gereklidir: beş dakika boyunca cilde bir miktar merhem uygulayın. Olumsuz sonuçların olmaması durumunda, araç güvenle kullanılabilir. Bu merhem, on iki yaşın altındaki çocuklara önerilmemektedir.

Bu aracın etkin kullanımı belirtildiçeşitli döküntüleri ortadan kaldırmak için. Bununla birlikte, bu merhemin yaşla ilgili nedenlerden kaynaklanan sorunlardan kurtulduğunu dikkate almak önemlidir. Akne ve püstüllerin kökeni farklıysa, vücuttaki iç problemleri tedavi etmek gerekir.

Bu ilaç bir eczane tarafından satın alınabilirnispeten düşük fiyat. Ayrıca, prosedürler sırasında tüketimi azdır. Bu çare için layık bir rakip, haklı olarak aynı problemleri ortadan kaldırmayı amaçlayan salisilik-çinko merhemi olarak kabul edilir. Ayrıca dermatit, uçuk ve yanıklar için antiseptik olarak kullanılır. Bileşiminde, çinko oksit ve petrolatuma ek olarak, salisilik asit ve nişastayı da içerir.

Doğal olarak, sivilce salisilik-çinko merhemMutlak her derde deva değildir. Fakat zamanında uygulaması, tedavi sürecini büyük ölçüde kolaylaştırır. Bu ajanın yan etkilere neden olmadığı kanıtlanmıştır. Hamile ve emziren kadınlar için kullanılabilir, ilaç çocuğun durumunu etkilemez.

Bu ilacı kullanmadan önce bir uzmana danışmak gerekir.

Çinko merhem. uygulamaÇinko merhem. uygulama

Related news

 • Ağızda Dağılan Kalp Kurabiye Tarifi
 • Evde nemlendirici yüz maskeleri
 • Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Solcoseryl: kullanım talimatları
 • Bayat Ekmeği Tazelemenin Yolu

 • Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama


  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama

  Çinko merhem. uygulama