İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğrafİngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf


İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 64 23.01.2019, 23:46

İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf

Lily Allen popüler bir İngiliz şarkıcıdır. Sadece birkaç profesyonel albümü var, ancak müzik endüstrisinin tarihine damgasını vurdu. 2006 yılında çıkardığı ilk albümü çok başarılı geçti.

Lily Allen

Ve şimdi şarkıcı konserlere ve kayıt stüdyolarına kıyasla evinde daha fazla zaman geçirmesine rağmen, şarkıları halen çok popüler.

çocukluk

Lily Allen tam adı Lily Rose olan bir şarkıcıdır.Beatrice Cooper. 02.05.1985 tarihinde Hammersmith'de Londra'da doğdu. Kızın babası ünlü aktör Keith Allen, annesi yapımcı Alison Owen'dır. Lily'e ek olarak, Keith ve Alison Alfie ve kızı Sarah'ın başka bir oğlu yetiştirdi. Şimdi Alfie Allen, "The Thrones of Game" dizisindeki rollerden bir tanesini oynayan bir aktördür ve Sarah Owen oldukça başarılı bir retro tasarımcıdır.

Lily Allen yaratıcı bir ortamda büyüdü, çocukluğundan beri müzikten hoşlanıyordu. Elton John ve grup Kiss'in albümleri boyunca kolaylıkla müzik CD'leri topluyor.

Lily Allen'ın Şarkıları

Okulda, öğretmenler ile temastan kaçınmaya çalıştılar.gelecek şarkıcı. Ünlü bir aileden gelen bir kız oldukça karmaşık bir karaktere sahipti ve eğitim yılları boyunca on üç prestijli okul değiştirdi. Lily genellikle eğitim kurumlarından içki içmek, sigara içmek için sınır dışı edildi.

Kız on beş yaşındayken okulu bırakmaya karar verdi vemüzikle uğraşmak. Şimdi keman, trompet, gitar ve piyanoyu hak etti. Bu yıllarda Lily, hayırlı bir hayat sürdü ve kendi sözleriyle, elde edilebilecek bütün alkolleri denedi ve hatta uyuşturucuya maruz kaldı.

Müzik kariyerinin başlangıcı

İbiza'da 16 yaşındayken dinlenme sırasındakız Audio Bullys grubunun yöneticisi George Lam'la tanışır. Ve bu, Lily'yi müzik yapımcısı Future Cut'le temsil ediyor. Bu üreticiyle birlikte Allen daha sonra ilk şarkılarını kaydetti. Aynı zamanda, ebeveynlerin kıza olan etkisi sayesinde Warner Records sözleşmeli. Daha sonra bu anlaşma iptal edildi.

Lily Allen Fotoğraf

Bir sonraki müzikal sözleşme, oldukça büyük bir etiketle 2005 yılında imzaladı. Bu kez, Allen Regal Records ile çalışmaya karar verdi.

popülerlik

Lily Allen'ın kariyeri nasıl başladı? Lily kendi şarkılarını MySpace sayfasında yazdı. Orada kız, hayatı hakkında ilginç notlar da yayınlıyor. Şarkıcının besteleri internette gerçek bir heyecan yarattı. Üreticiler kız sözleşmelerini en çekici işbirliği koşullarıyla sundu.

Yarım yıl boyunca Lily Allen ilkini kaydetti.Tamam, hala. Albümün ana bileşimi - Gülümseme şarkısı - İngiltere'deki tek kişilik şarkıların hit geçitini oldukça kolay bir şekilde yönetiyordu. Avrupa boyunca, Lily'nin şarkıları çalmaya başladı.

Allen'ın ikinci albümü LDN de oldukça başarılıydı. Onunla birlikte geldi ve Lily'nin tüm görkemiyle seyirciden önce göründüğü bir video klibi.

Şarkıcının üçüncü çalışması The Littlest Things, ilk ikisi gibi havada pek popüler değildi. Bugüne kadar şarkıcının ilk albümü dünyanın dört bir yanında altı milyon kopya dolaşıyor.

2008 yılında çıkan tek Korku, eleştirmenler tarafından çok sıcak karşılandı. Allen'ın en iyi müzik eseri seçildi.

2009 yılında Lily, Not The Me, You You albümünü kaydetti ve 2014'te şarkıcı Sheezus'u serbest bıraktı. Sheezus şarkısının klibi, en büyük Avrupa müzik kanallarının listelerine ulaştı.

Kişisel hayat

Fotoğrafı sık sık yanıp sönen Lily AllenBasın, artık kişisel hayatına ve müziğe değil, giderek daha fazla dikkat çekiyor. Sık sık erkek arkadaşlarıyla kamusal yerlerde tartışmıştı, alkol sorunları vardı. Kız iki düşük kaldı. Hayatın tüm sorunlarına rağmen, Lily Allen bağımlılıkları için tedavi edildi.

Lily Allen şarkıcı

2011 yılında şarkıcı Sam Cooper ile evlendi veEthel Mary isminde bir kızı doğurdu. Şimdi Lily diğer şarkıcılar için şarkı yazıyor ve kız kardeşi Sarah'nın işini geliştirmeye yardımcı oluyor. Şarkıcı Lily birkaç yıl sonra kariyerine dönme olasılığı inkar etmiyor.

İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğrafİngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf

Related news

 • Sibirya Kurdu toplu firarı organize etti
 • Güney Sudanda Genelkurmay Başkanının evi kuşatıldı
 • Pratik Kalıpta Kek Videosu

 • İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 4

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf


  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 28

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 55

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 54

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 26

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 5

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 37

  İngiliz pop yıldızı Lily Allen: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 87