İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı

İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı


İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 76 05.03.2019, 14:19

İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı

Kuşkusuz, çok sayıda sahipÇiftlik arazileri, inek-berryer gibi bir bitki yetiştirir. Aynı zamanda, çoğu, sağlığa neden olabilecek zararın kapsamını hafife alıyor. Bundan dolayı, "Borshevik. Neden olabileceği zararı en aza indirgemek için başa çıkmak için ne gerek var? "Serbest zamanlarının çoğunu şehir dışına harcayan insanlar için büyük önem taşıyor.

Borshevik nasıl savaşacak?

Borshevik adı verilen bu bitki nedir

Her ne kadar yabani otlar deriyi ciddi derecede yakabildiğinden, "zararlı" derecesinin bir kısmı yukarıdaki bitkiyi ısırganlarla sıraya koymaktadır.

Şu soruyu göz önünde bulundurarak: "Borshevik. Nasıl başa çıkılacağını "belirtmek gerekir. Bitki türlerinin hepsinin zehirli olduğu düşünülmemelidir - bazıları dekoratif amaçlı, diğerleri - hayvancılık için bir besin olarak kullanılmaktadır.

Doğada da vurgulanmalıdıryok etmek inanılmaz derecede zordur, çünkü bu "kültür" inanılmaz derecede yapışkan ve kimyasal müstahzarlara dirençlidir. Buna ek olarak, inek çok verimli bir bitkidir.

Sorunu inceleyerek: "Borshevik. Yeterince, tabii ki, bu alanda uzman değilseniz - "başa Nasıl, o kadar zehirli veya zararsız bitki bahçesinde yetişen tanımak bahsetmek gereklidir.

Bitki tehlikeli olduğundan daha

Ayrıca, okuyucularınCowworm türlerinin çoğu yanan özelliklerine ek olarak güçlü bir solunum yolu alerjicisidir. Bitki cildin ultraviyole ışınlarına duyarlılığını önemli ölçüde artırır.

Kovboy nasıl getirilir?

Sıcak güneşli havalarda çıplak elleriniz veya ayaklarınız bir inek çekirgesi ile temas ederse ciddi bir yanık alabilirsiniz ve bu nedenle mutlaka tıbbi yardıma ihtiyaç duyulacaktır.

Mücadele yöntemleri

Sorunun pratik yanını düşünün: "Borshevik. Nasıl başa çıkılır? "

Ot imha prosedürünün karmaşıklığı derecesiHangi aşamada başladığına bağlı. Eğer bitki "döllemek" ve tohumları atmak için zamana sahip değilse, inek çürümesini nötralize etmek özellikle zor değildir. Eğer buna geç kalırsanız, o zaman muhtemelen gelecek otu tekrar vermeniz gerekecektir. Tohumların düzensiz olduğunu ve bu sürecin birkaç yıl sürebileceğini unutmayın.

Peki, kovboy nasıl alınır?

İnek-yabani havuç yıkımı

Öncelikle, önlem almak gerekiyorönlemler ve maruz kalan cilt bölgelerini örtün - bunun için yoğun kıyafet giymeniz ve yüzünüzü bir maske ile kapatmanız gerekir. Daha sonra, bir kürekle silahlanmış, kökün üzerindeki kökü kesmeli ve sapı yerden birkaç santimetre uzağa bırakmalısınız. Bundan sonra, ineklerin köksapı asetik öz veya herbisit bir çözelti ile tedavi edilmelidir. Yukarıdan, opak bir selofan poşeti giymeniz ve sap gövdesini bir ip veya sıkı ipliklerle tutturmanız gerekir. Bitkinin kısmi kısımları yakılmalıdır. Bu tavsiye, hiçbir zaman, inek tavuğunun çiçeklenme mevsiminde ihmal edilmemelidir. Ve tabi ki, yine de filizlenebilecekleri için, yerdeki yabancı otların kalıntılarını kazma.

İnek-çekicinin imhası oldukça zahmetliprosedür. Yukarıdaki bitki ile mücadele için alternatif bir önlem olarak, uzmanlar çim ekimi, biçme, herbisitlerin kullanımı gibi önlemleri tavsiye eder.

İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı

İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı

Related news

 • Elmas Battaniye Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Sochi bölgesindeki bir hayvanat bahçesi var mı Soçi: tüm hayvan sergileri ve turistlerin yorumları
 • Kadının jübile betiği 45 yaşında
 • Dana Rulo
 • Çikolatalı Kek
 • Serkay Tütüncü Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

 • İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 59

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı


  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 71

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 9

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 18

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 6

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 19

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 56

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 47

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 78

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 66

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 11

  İnek alhavuç. En etkili nasıl başa çıkılacağı 73