İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 2019

İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 2019
16.07.2019

İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 23

İlaç "Trimedat". Görüşler, endikasyonlar

İlaç "Trimedat" kategorisine aitSindirim sisteminin motor işlevini düzenlemeye yardımcı olan antispazmodikler. Aktif madde tri-butin maleattır. Doğal (doğal) baskılama ve uyarma reseptörleri ile bazı benzerliklere sahip olan bu bileşen, bağırsakta düz kasları gevşetip uyarır. Böylece, sindirim sisteminde motor aktivitesinin bir düzenlemesi vardır.

İlaç "Trimedat" baskı rahatlatabilirbağırsak peristalsis teşvik etmek, mide boşalmasını kolaylaştırmak için özofagus sfinkter. İlaveten, ilacın kalın bağırsakta "agresif" gıdaya düz kas tepkisi aktivasyonunu teşvik eder.

İlaç "Trimedat" çok sindirim sistemi içine emilirçabuk. Dağıtım sindirim sistemi boyunca gerçekleştirilir. "Trimedat" ın maksimum konsantrasyonu (ilacın tanımı böyle bilgileri içerir) iki saat sonra ulaşılır. Metabolizma karaciğerde görülür. Değişmeyen formdaki atılım böbrekler tarafından gerçekleştirilir.

İlacın öğretimi, uygulaması ve fiyatı

Ortalama ilaç maliyeti 150 rubleden biraz daha fazladır.

İlaç "Trimedat" (uzmanların yorumlarıSindirim sisteminin motor sistemi ihlalleri için reçete edilmelidir. Bu durum gastroözofageal reflü hastalığı, irritabl bağırsak sendromu, ameliyat sonrası iyileşme döneminde bağırsak tıkanıklığı sonucu ve ayrıca her yaştaki hastalarda ishal hastalıklarının karşı ortaya çıkabilir.

İlaç "Trimedat" (doktorların yorumları açık bir şekildeBu) üç yüz yüz iki yüz miligram bir gün alınmalıdır. Bu doz on iki yaşından büyük hastalar için reçete edilir. 5 ila 12 yaş arası hastalar için, günde üç kez 25 kez, 3 ile 5 yıl arasında, elli miligram atar. Tabletler tamamen yutulur, yeterli miktarda su ile yıkanır.

Tıp "Trimedat" (doktorların yorumları bunu göstermektedir) toksik değildir.

İlaç üç yaşın altındaki çocuklar için reçete değildir. Kontrendike ilaç "Trimedat" ve hamileliğin ilk üç ayında ve emzirme döneminde (bu dönemlerde ilaçların kullanımında deneyim eksikliği nedeniyle). İlaç aşırı duyarlılık için reçete değildir.

"Trimedat" çare (hasta geribildirimteyit) genel olarak iyi tolere edilir. Çok nadiren değişen şiddet derecelerinde alerjik reaksiyonlar olabilir. Bu durumda, bunların oluşumu ilacın bileşenlerinin bireysel hoşgörüsüzlüğü ile ilişkilidir.

Klinik uygulamada aşırı dozda ilaç "Trimedat" tarif edilmemiştir.

Alet, ekipmanın ya da makinelerin yanı sıra nakliye yönetimiyle çalışma yeteneğini etkilemez.

İlacın etkinliği hakkında farklı görüşler olduğu unutulmamalıdır. Bazı hastalar ilacın hızını not eder. Birçok durumda, ilaç mide ağrılarını ve spazmlarını ortadan kaldırmıştır.

İlaç "Trimedat" da pediatrik uygulamada kullanılmaktadır. Birçok ebeveyn ilacın etkinliğini not eder, bu da ilacın şişkinliği ortadan kaldırmaya yardımcı olduğunu, çocuklarda dışkıyı normalleştirdiğini gösterir.

Bazı durumlarda, hastalar ilacın kullanımından herhangi bir sonuç görmediler. Bu bağlamda, ilacın bir yerine geçmek zorunda kaldım.

Bazı uzmanlar yorumlarında ilacın "Trimedat" ın bazı "seçici" etkiye sahip olduğunu gösteriyor. Bazı teşhisler ile ilaç diğerlerinden daha etkilidir.

Istenmeyen reaksiyonları önlemek için, "Trimedat" kullanmadan önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir.

İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 2019

İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 2019

Related news

 • Şehir merkezindeki Pragdaki en iyi oteller: inceleme, açıklama, değerlendirme ve yorumlar
 • Çocuklar U.S. Polo Assn. ile Kendi Tarzlarını Konuşturuyor
 • Çok İzlenen Videolar
 • Bakan Albayraktan Kılıçdaroğluna İsrail yanıtı
 • Meksika Usulü Tavuk

 • İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 66

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar


  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 44

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 3

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 59

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 31

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 80

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 88

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 58

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 52

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 75

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 62

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 80

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 37

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 76

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 38

  İlaç Trimedat. Görüşler, endikasyonlar 84