İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlarİlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar


İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 3 07.02.2019, 12:45

İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar

İlaç "Mexuprem", grubun bir üyesidirantioksidanlar. Etken madde etilmetilhidroksipiridin süksinattır. İlaç serbest radikal proseslerin bir inhibitörüdür. İlaç, stres-koruyucu, antihipoksik, nevropik, anksolitik ve antikonvülsan etki sağlayan bir zar koruyucu ajandır. İlaç vücudun çeşitli faktörlerin olumsuz etkisine direncini güçlendirir. Şok, iskemi, hipoksi, serebral dolaşım bozuklukları, antipsikotikler ile zehirlenme (antipsikotikler) ve alkol dahildir. İlaç, reseptör komplekslerinin, membrana bağlı enzimlerin aktivitesini modüle eder. İlaç beyindeki kan dolaşımını ve metabolizmasını geliştirir, reolojik özellikleri ve kanın mikrosirkülasyonunu arttırır, trombosit agregasyonunu azaltır. Ajan, hemoliz sırasında membran hücresel yapılarını stabilize eder.ampul ampulüİlaç lipid düşürücü etkinliğe sahiptir, kolesterol seviyesini (toplam), LDL'yi düşürür.

İlaç Mexiprim. Kullanım talimatları. tanıklık

İlaç, vejetovaskülerdistroi, sinirsel-benzeri ve nevrotik durumlarla, endişe ile karmaşıktır. Endikasyonlar alkolizm temelinde yoksunluk sendromunu içerir. Anlamı "Meksiprim" (tabletler) talimatı ek stres (aşırı) faktörlerin etkisi altında olan yaşlılarda bellek ve zeka geriliğinin bozuklukları yanı sıra hastalarda tavsiye eder. endikasyonlar göre hafif kognitif bozukluk, ekteki psikoorganik astenik sendromu ve bozukluklar, kronik ve akut serebral kan dolaşımı bozuklukları, merkezi sinir sistemi zehirlenmesi, kafa travması, yaşlılığa bağlı ve atrofik işlemleri içerir. "Mexiprem" (ampuller) aterosklerotik lezyonların neden olduğu hafif sikluslu ensefalopati, bilişsel bozukluklar için ek olarak reçete edilir.

Kontrendikasyonlarmexprim kullanım talimatları

"Mexiprim" adlı ilaç kullanımı hamile kadınları ve çocukları önermez. Kontrendikasyonlar arasında böbrek veya karaciğerdeki akut bozukluklar ve aşırı duyarlılık bulunur.

Yan etkiler

Bazı durumlarda, bileşenlere tahammülsüzlük nedeniyle, ağız kuruluğu, uyuşukluk, mide bulantısı ve alerji meydana gelebilir.

Dozaj rejimimexprim tablet talimatları

Mexicop aracının içindeuygulama, 0.25-0.5 g almaya başlamayı öneriyor. Günde ilacın toplam miktarı iki ila üç kez dağıtılır. Günlük doz 0.8 g'a yükseltilebilir. Vejovasküler, bilişsel, kaygı bozukluğu olan hastaların tedavisi iki ila altı hafta sürer. Alkol yoksunluğu sendromu bastırılması, ilacı beş ila yedi gün süreyle alarak yapılır. İlaç Tedavisi ile Tedavi "Mexicum" kullanım talimatları, dozajın kademeli olarak azaltılmasını, tamamlanmasını önermektedir.

Ek Bilgi

"Mexuprem" ilacının aşırı dozutalimat el kitabı standart yardım faaliyetlerinin yürütülmesini önerir. Kural olarak, semptomlar gün boyunca elimine edilir. Ağır durumlarda, "Diazepam" (5 mg), "Oxazepam" (10 mg) veya "Nitrazepam" (10 mg) gibi ilaçlar önerilir.

İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlarİlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar

Related news

 • Özbek Pilavı Tarifi
 • ATATÜRKÜN SİYASET İLMİ
 • Survivor 2019 Lolita Kimdir Kaç Yaşında Ne İş Yapıyor
 • Kek Üç Çikolatalar: Adım adım tarifi
 • Şirketin Sanat Hayatı ürünleri. Müşteri Yorumları

 • İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 36

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar


  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 40

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 35

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 67

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 61

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 47

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 65

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 67

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 17

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 86

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 13

  İlaç Mexiprim. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 90