İlaç Karniton: kullanım için talimat 2019

İlaç Karniton: kullanım için talimat 2019

İlaç Karniton: kullanım için talimat 43 28.02.2019, 06:09

İlaç "Karniton": kullanım için talimat

İlaç "Carnitone" - bir parçası olarak bir gıda katkı maddesiL-karnitin içerir. İnsan vücudunda enerji metabolizmasının düzenlenmesinde yer alan bir amino asittir. Madde, daha sonraki bölünmeleri için yağ asitlerini hücrelere aktarabilmektedir. L-karnitinin dokularda istenmeyen yağ birikimlerini azaltmak ve kilo vermek için diyetetikte aktif olarak kullanıldığı bir sır değildir.

İlaç "Karniton" tablet şeklinde üretilmektedirveya çözüm. Ilacın ana aktif madde verimliliği artırmak ve yorgunluğu azaltmak, hastalıklardan sonra rehabilitasyon süresini kısaltabilir, erkeklerde üreme fonksiyonunu iyileştirir. Ayrıca, L-karnitin çok yüksek duygusal, zihinsel ve fiziksel yüklerde ve solunum ve kardiyovasküler sistemlerin durumunu iyileştirmek için gereklidir.

İlaç "Karniton": talimat (uygulama yöntemi)

Yedi ila on iki yaş arası çocuklar atanıröğünlerde günde bir kez yarım tablet. Ondört yaşındaki yetişkinler ve çocuklar - günde bir tablet. Standart tedavi süresi bir aydır. Carnitone kullanmadan önce, dozu tek tek değiştirebilen bir doktora danışmalısınız.

hücresel seviyede enerji ihlal (astenik sendrom, vasküler distoni) ile bağlantılı hastalıkların tedavisinde uygulanır.

İlaç "Karniton": talimatlar (kontrendikasyonlar ve yan etkiler)

İlaç kategorik durumda kontrendikedirHamilelik ve emzirme döneminde ana bileşenin bireysel hoşgörüsüzlüğü. Diğer ilaçlarla kombine edildiğinde kontrendike olabilir.

İlaç "Karniton" için istenmeyen etkiler reçete edilmez, ancak, mide ağrısı, mide bulantısı ve bağırsak sıkıntısı görünebilir.

İlaç "Karniton": talimat (ek bilgi)

Yukarıda belirtildiği gibi, tabletler ve çözelti"Karniton" doğal enerji metabolizmasında çok önemli bir katılımcının kaynağıdır - L-karnitin. Bu olmadan, etkili yağ bölünmesi neredeyse imkansızdır ve eksikliği obeziteye neden olabilir. L-karnitin eksikliği ile, yağlar depolanır, çalışmaz ve vücut ile çalışmaz.

Bu maddenin vücuttaki eksikliğiCerrahi sonrası yoğun zihinsel stres ile yüksek fiziksel efor nedeniyle ortaya çıkar. Karnitin sıkıntısı ile kas zayıflığı gelişebilir, hızlı yorgunluk, uyuşukluk, hipotansiyon ve kardiyak disfonksiyon gelişir. Bu tür eksiklik belirtileri: dolgunluk ve obezite, halsizlik, kalp yetmezliği, yorgunluk.

İlaç "Karniton": talimatlar (yanıtlar)

L-karnitin içeren preparatlar hakkında yorumlar,çoğunlukla olumlu. Çok sık tablet "Carnitone" kilo vermek amacıyla kadınlar tarafından alınır. Ancak, ilacın sadece diyet ve egzersiz ile bağlantılı olarak etkili olacağını unutmamalıyız. Karnitin kendisi yağı çözmez: genel kalori, enerji metabolizmasını artırır, bu da kalori yakılmasına yol açar. Oturum boyunca öğrenciler için çok popüler bir araç, aynı zamanda farklı bir doğanın sürekli yükleri ile uğraşan insanlar arasında.

Şu anda biyolojik olarak aktif maddelerin çok popüler olduğunu unutmayın. İlaç "Karniton" - vücudun enerji dengesini optimize edebilir ekonomik bir öneri.

Dikkat lütfen! Bu makalede, ilaç "Karniton" ve insan vücudu üzerindeki etkisi anlatılmaktadır, ancak, kullanımındaki kararı etkilememelidir. İlacı kullanmaya başlamadan önce doktorunuza danışın, dozu ve tedavi sürecini belirleyin. Ek açıklamayı üreticiden dikkatlice okuyun.

İlaç Karniton: kullanım için talimat 2019

İlaç Karniton: kullanım için talimat 2019

Related news

 • Alzheimer’a karşı formda kalın
 • Kütlenin ve enerjinin korunması yasası. Dünya biliminin en büyük başarısı
 • FİLE VE İPLERDEN YUMUŞAK ÖRGÜSÜZ PASPAS YAPILIŞI
 • Tığ İşi Örgü Askılı Elbise
 • Tığ İşi Zambak Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • İlaç Karniton: kullanım için talimat 95

  İlaç Karniton: kullanım için talimat


  İlaç Karniton: kullanım için talimat 73

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 59

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 53

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 17

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 5

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 58

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 77

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 81

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 7

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 96

  İlaç Karniton: kullanım için talimat 17