Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 2019

Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 2019

Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 73 20.01.2019, 00:42

Ilaç "Ibuprofen": analogları, talimatlar

Bazı ilaçlar evrenseldiruygulaması. Bunlar arasında "Ibuprofen" hapı, birçok insanın her türlü ağrı ve sıcaklıktan aldığı bir ilaçtır. Bu ilaç gerçekten ne için? İlaç "Ibuprofen" gelişmiş bir formül ile analogları var mı?

Hazırlık hakkında

İbuprofen analoglarıBu ilacın bir telaffuz varanaljezik etki ve ayrıca bir anti-enflamatuar ve antipiretik olarak görev yapar. "Ibuprofen" veya "Paracetamol" tabletlerinin herhangi bir evde ilaç dolabında olması gerektiğine inanılmaktadır. Gerçekten de, orta dereceli bir dozajda bu klasik ilaçlar, doktorun ilk semptomları hafifletme tavsiyesi olmadan alınabilir. Dersler ile ilaç "Ibuprofen" eklem ve komşu dokuların yanı sıra solunum yolu birçok hastalıkların hastalıkları için reçete edilir. İlacı kendinize baş ağrısı veya diş ağrısı ile alabilirsiniz. Kaplanmış tabletlerde mevcuttur. Ambalaj maliyeti (50 adet) - en fazla 30 ruble.

İlaç "Nurofen" bir antipiretik ve analjeziktir

İbuprofen veya parasetamolIlaç "Ibuprofen" ne hakkında konuşuyoranaloglar, en çok reklam yapılan araçlarla başlar. İlaç "Nurofen" düzenli olarak TV spotlarında ve medyanın sayfalarında gösterilir. Kompozisyonu aynı ibuprofen ve yardımcı maddeleri içerir (salım formuna bağlı olarak). Satışta tabletler, kapsüller, şuruplar, dış kullanım için jeller ve hatta rektal fitiller bulabilirsiniz. Çocuklar için ayrı bir ultra hızlı ilaçlar ve özel bileşikler hattı vardır. "Nurofen" ilacını ve ayrıca "ibuprofen" ilacı, kaslarda hoş olmayan hisler de dahil olmak üzere çeşitli ağrılarla birlikte kullanabilirsiniz. Çocuklar için ortalama bir tablet veya şurup paketinin asgari maliyeti 100-150 ruble. soru ortaya çıkıyor: "Eğer 30 ruble should ilaç" İbuprofen "mevkidaşları fiyat eviniz ecza dolabında olması değer yüksektir?" 5 yaşın altındaki çocuklar için tavsiye edilmez Her tüketici kendisi için karar vermelidir, ama bu "İbuprofen" anlamına hatırlamak doktor randevusu olmadan yıllar. Bu ilaçta "Nurofen" şurup ve mum şeklinde doğumdan bebekler içindir.

İlaç "MIG" - ağrı için haplar

Nurofen ilacının başarısı birçok insana ilham veriyorfarmakolojik ajan üreticileri. Çok uzun zaman önce, eczanelerde "Ibuprofen" ilacının başka bir jeneriki ortaya çıktı. Benzer ilaç "MIG", ilaç "Nurofen" durumunda olduğu gibi, kendi içinde ibuprofen ve yardımcı maddeler içerir. Ana reklam sloganı: "MIG - ve baş incitmez!" Buna göre, ilaç hızlı bir ağrı kesici ilaç olarak konumlandırılır. 12 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler için önerilir. Bir doktor tarafından ve genç yaş kategorisinde hastalar için reçete edilebilir. Tabletlerin ortalama ambalaj maliyeti - en fazla 100 ruble.

Analog kullanıyor muyum?

İbuprofen analogları fiyatıOlumsuz reaksiyonların nadir oluşumu, etkinlikve kullanım güvenliği - tüm bu ilaç "İbuprofen" hakkında söylenebilir. Fiyatı biraz daha yüksek olan analoglar, birçok ülkede üretilmektedir. Genellikle aktif maddenin adını içeren ticari markalar altında yayınlanırlar. Örneğin, tabletler "Ibuprofen-Verte" ve "Ibuprofen-Hemofarm". Ayrıca birçok eczanede "Advil", "Burana", "Dolgit" ve "Faspik" gibi isimlerle jenerikler görebilirsiniz. Tüm bu ilaçların kompozisyonunu okursanız, tek bir aktif maddeye sahip olduklarını belirlemek kolaydır - ibuprofen. Aynı zamanda, daha fazla ilacın maliyeti orijinal isimle en basit ilacınkinden birkaç kat daha fazladır. Tam olarak "Ibuprofen" tabletlerini satın almanın karlı olduğu ortaya çıkıyor mu? Bu aracın analogları da yararlı olabilir. Her şeyden önce, bu jel ve mum şeklinde üretilen preparatları ifade eder. Özellikle çocuklar için tasarlanmış şurupları unutmayın. Ayrıca, ilaç "Ibuprofen" beklenen etkiyi getirmediyse, farklı bir ilaç deneyin. Sonuçta, bazen kompozisyonda benzer ilaçlar, farklı hastalar için farklı davranırlar. Buna göre, birkaç ilacı denemek ve size en iyi yardımcı olanı seçmek mantıklıdır.

Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 2019

Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 2019

Related news

 • 2019 Saç Pantone: 2019 için trend 13 Saç Rengi
 • Çocuklarda Kabızlığı Geçiren Mühim Tavsiyeler İçin Tıklayınız
 • Küçük Hesaplar Dizisi Tanıtım Fragmanı izle
 • Erik Nasıl Saklanır
 • Hızlı kilo verdiren havuç salatası tarifi

 • Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 43

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar


  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 60

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 19

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 43

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 19

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 65

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 94

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 80

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 42

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 91

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 72

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 39

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 93

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 9

  Ilaç Ibuprofen: analogları, talimatlar 18