İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 2019

İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 2019
11.05.2019

İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 34

İlaç "Dalargin". Kullanım talimatları

"Dalargin" ilacını tarif ederkenUzmanların yorumları özel özelliklerini göstermektedir. İlaç sentetiktir, bir opioid halkası içerir, ancak karakteristik opioid etkileri yoktur - bağımlılığı provoke etmez ve öforiye neden olmaz. Bununla birlikte, ilaç "Dalargin" kan damarları üzerinde bir etkiye sahiptir, kan akışını artırır. İlacın bu özellikleri, alt uzuvların atardamarlarındaki kan akışı bozukluğu ile ilişkili patolojilerin karmaşık tedavisinde kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Böylece, ilaç "Dalargin" omurilik yaralanmaları muzdarip hastalarda ağrı ve spazm sendromu tedavisine bir ilavedir. İlaveten, ilaç alkolizmli hastaların ruhsal durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.

Kullanım için ilaç "Dalargin" talimatları almak için ana endikasyonlar akut aşamasında, akut pankreatit duodenum ve mide ülserleri çağırır.

İlaç bir protein molekülüdür(Sentetik). Alımı, hem duodenumda hem de mide duvarında bulunan ülseratif lezyonların rejenerasyonunu aktive ederek enzimatik bölünmeyi bastırmaya yardımcı olur. Düzenli olarak "Dalargin" ilacı kullanıldığında, orta derecede ifade edilen antisekret aktivitesi nedeniyle mide suyunun asitliği azalır.

İlaç üretimini önlemek için reçete edilirkarşılık olarak pankreas enzimleri (Gıda) uyaranlara. İlaç "dalarjin" talimatı organı (pankreas) lezyonlara en atamak önerir. Çalışma sırasında, ilacın yeteneği bunların tam yenileme dokusu (sağlıklı) katkıda nekroz alanları sınırlamak için kurulmuştur.

Hazırlık "Dalargin" özelliklerinin karakterizasyonuKullanım talimatı, hafif belirgin hipotansif etkiye sahip olma yeteneğini gösterir. Bu, yüksek tansiyon hastası olan hastalara ilaç uygulamanıza izin verir.

İlaç "Dalargin". Talimat: kontrendikasyonları

Ne zaman bir ilaç reçeteBileşenlere tahammülsüzlük, düşük tansiyon (arteriyel hipotansiyon), bulaşıcı doğanın akut hastalıkları. Gebe ve emziren kadınların alınmasında güvenlik ve etkinlik konusunda yeterli veri bulunmadığından, hamilelik ve emzirme döneminde "Dalargin" reçete edilmemektedir.

İlacın alınması hipotansiyonu (tansiyonu düşürmek), alerjiyi tetikleyebilir.

Klinik uygulama ilaç aşırı doz vakalarını tarif etmez.

İlaç "Dalargin" üretilmektedirEnjeksiyonların hazırlanması için toz formu. Giriş intravenöz veya intramüsküler olarak gerçekleştirilir. Çözeltinin hazırlanması enjeksiyondan hemen önce yapılmalıdır. Bir ampülden gelen toz, bir mililitre tuzlu su içinde çözülür.

Duodenumda ülserlerin alevlenmesi vemide tek dozda 1-2 mg, 5 mg - günde maksimum doz. Terapi süresi üç ila dört haftadır. Tüm kurs için toplam ilaç miktarı otuz ila elli miligram arasındadır.

Akut pankreatitte intravenözBir kez iki miligramın sokulması, dozaj günde bir ya da iki kez beş miligrama çıkarılır. Terapi dört ila altı gün arasında devam eder.

Pankreatonekroz ile, enjeksiyonlarintravenöz olarak, her altı ila sekiz saatte beş miligram. Kullanım ilacı "Dalargin" talimatı ile devam edin kullanım için iki ila altı gün önerir. Kursun uzunluğu, durumu kolaylaştırmak için ne kadar süreceğine bağlıdır.

İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 2019

İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 2019

Related news

 • Bir iş olarak LDPE üretimi
 • Dünyanın katmanları
 • Kilo Verdiren Kivi Diyeti
 • Dengeleme dişleri için destekler ve kapiler
 • Carnelian taştır. Özellikleri ve Kullanımı

 • İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 71

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları


  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 75

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 59

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 79

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 77

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 88

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 79

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 53

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 54

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 4

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 41

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 29

  İlaç Dalargin. Kullanım talimatları 59