İlaç Bifiform bebek 2019

İlaç Bifiform bebek 2019 İlaç Bifiform bebek

İlaç "Bifiform bebek"

Çocuklarda yaşamın ilk yılında çok sıkSindirim bozukluğu veya üzgün bir mide var. O anlarda, hangi ilacın çocuğunuza yardım edeceğini belirlemek önemlidir. Birçok pediatrist Bifiform Baby'yi tavsiye ediyor.

Genel olarak, bu süreçler bir dengesizlik ile ilişkilidirÇocuk bağırsağının tamamen yerleşmemiş mikroflorası. Microflora, organizmanın doğal bir savunması olan normal sindirim garantisidir, bu sayede çeşitli enfeksiyonlar ve elverişsiz çevresel faktörler geçer.

En savunmasız olanlar yenidoğanlardır. Dysbiosis oluşumu için çeşitli nedenler vardır:

- Yapay besleme. Bu durumda, bebek mikroorganizma gruplarını oluşturmaz;

- Bebek göğüse konursa;

- Sezaryen doğumunun doğumu (1981'de tekrar kanıtlanmıştır);

- antibiyotik almak (yararlı mikroflorayı tamamen tahrip ederler, bu tür tedavilerin seyrini takiben sıklıkla bir bifidopreparasyon süreci içmek gerekir);

- emzirme döneminde annenin dengesiz beslenmesi ve özellikle bebeğin beslenmesi (memeye nadiren uygulanıyorsa, mikroflora rahatsız olacaktır).

Normal formasyon içinBebekte bağırsak mikroflorası, bifidobakteriye ihtiyaç vardır. Bunlar Bifiform Baby ilacına dahil edilir. Bileşimi şu şekildedir: termofilik streptokok ve bifidobakteriler. Mide agresif asidik ortamda hayatta kalan ve bağırsağa ulaşan bu mikroorganizmalardır. Yani ilaç "Bifiform Baby" gerçekten güvenilir olmalı.

Bebek olan dikkat edilmelidirgöğüsten beslenen, bifidobakteri sayısı toplam mikroflora yaklaşık% 90 emzirme kadar sonuna kadar hızlı bir şekilde yaşamın ilk hafta içinde ve en sonunda artmaktadır. Fakat aynı şişesi çocuklar hakkında söylenemez. bağırsaktaki mikrofloranın Onlar oluşumu yavaş ve çok uzun. Bu nedenle, bu çocuklar kesinlikle yardıma ihtiyacı olacak. Yapılan araştırmalara göre, mikroflora yaşındaki çocuk yetişkin benzer.

Bifiform Bebek birtozu çözündürmek için gerekli olan yağlı bir sıvı. Kavanozun kapağında bulunur ve saat yönünde çevrildiğinde sıvıya dökülür. Toplam hacim 7 ml, bu 10 instillations için yeterlidir. Ek olarak, kullanımını kolaylaştıran bir dağıtıcı içeren bir pipet vardır. Aksi halde, bir bebeğe bir hap veya hap verin. Ve burada çok uygun, işarete pipet yazıp bebeği beslerken ağzınıza gömün. Çok sayıda uygulama bir doktor tarafından kontrol edilmelidir.

Yenidoğanlar için ilaç "Bifiform" değilTıbbi ürün, biyolojik olarak aktif bir katkı maddesidir. Açıldıktan sonra saklayın iki haftadan fazla olamaz, depolama sıcaklığı ise + 8 ° C'nin üzerinde olmamalıdır. Şişe açılmamışsa, paketin üzerinde belirtilen raf ömrüne göre oda sıcaklığında saklayın. "Bifiform bebek" ilacı 10 gün veya daha fazla olabilir, tüm hastalığın şiddetine bağlıdır. Buna ek olarak, çocuğa hayatının ilk günlerinden itibaren verilebilir, çünkü en küçükler için yaratılmıştır.

Tabii ki herkes işaretlerin ne olduğunu bilmiyorKüçük çocuklarda bağırsak mikroflorası dengesinin ihlalleri. Kendilerini bağırsak kolik (bebek bacağını ve çığlıkları bastırır), gevşek dışkılar, besin alerjileri şeklinde gösterirler. Bebeğin iştahı ihlali vardır. Bütün bu işaretler henüz çocuğunuzun disbiyoz olduğunu göstermez. Bu nedenle, eczane içine farmakarışık ve ilk mevcut ilaç satın almadan önce, öncelikle çocuk doktoru ziyaret yapmalısınız. Sadece bebeğinizin neyin rahatsız ettiğini ve bifidopreparasyonlara ihtiyacı olup olmadığını belirleyecektir. Dışkı testi geçmek gerekebilir.

İlaç Bifiform bebek 2019

İlaç Bifiform bebek 2019

Related news

 • Dövme çeşitleri
 • Gebelik ne kadar sürer köpekler Hamilelik köpekler için kaç ay sürüyor
 • Bir erkeğin aşk anlamı ile ilginç durumlar
 • İşletmedeki maddi kaynakların kullanımı analizleri
 • Mekik Oyası Salon Takımı Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek


  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek

  İlaç Bifiform bebek