İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 2019

İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 2019

İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 97 25.01.2019, 02:29

İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisa‘nın Planını Bozar

İkimizin Yerine dizisi 27. yeni bölümü ile 4 ekim perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine 27. Bölümde Jagdiş bir kez daha Anandi’yi başarısından dolayı kıskanacak. İşte İkimizin Yerine 27. Bölüm özeti

İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti

Bairon ​​Jagdiş‘e neyin var ne oldu diye sorar. Anandi de Jagdiş‘e neden fikrini değiştirdiğini sorar. Jagdiş, Anandi daha fazla eğitim alırsa, bana saygı duymayı bırakacak der ve öfkeyle oradan ayrılır. Dadisa sinsice gülümser. Dadisa Anandi’nin ailesine, Jagdiş eşinin okuması hakkındaki fikrini değiştirdiği için, artık bende Anandi‘nin okuması için bir şey yapamam der. Gehna bunu gözlemler ve bunun Dadisa’nın yaptığı bir plan olduğunu anlar.

Anandi ağlayarak gider. Dadisa, onu sakinleştirmek için Bago‘yu arkasından gönderir. Bago Anandi‘yi teselli etmeye çalışır. Eğitim ile ilgili isteklerinden vazgeçmesini ve bir eş için önemli olanın kocasının istekleri olduğunu söyler. Sumitra gelir ve Bago‘ya, kendisinin ve Bairon‘un, Anandi’nin isteklerini yerine getirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacağını söyler. Sughna’nın eğitimini durdurduk ama bu bizim için tövbe etme yolu oldu, Anandi öyle olmayacak der.

Aşağı inerler ve Bago, Anandi’ye eğitim için ısrar etmemesini anlattım diyerek Dadisa’dan özür diler. Dadisa yine, benim için sorun yok ki, Jagdiş onun okumasını istemiyor der. Anandi’nin ailesi üzülerek ayrılır. Yemek masasında tüm kadınlar yemek servisi yapıyor. Anandi sadece Jagdiş‘in yanında sessizce duruyor. Dadisa, Anandi’ye, kocasına hizmet etmesini söyler. Ama Jagdiş, kendi işimi kendim yaparım der. Dadisa mutludur ve Jagdiş‘in kimsenin yardımına ihtiyacı olmadığını, kendi başına her işi yapabildiğini söyler. Gehna Dadisa’ya kızgın bakar. Anandi Jagdiş‘in odasına gelir ve neden üzüldüğünü sorar.

Neden fikrini değiştirdiğini sormaya devam eder. Ben asla sana saygısızlık yapmam sen benim arkadaşımsın, eğer bunu yaparsam arkadaşım olmazsın ki der. Jagdiş Anandi‘nin arkadaşı olmadığını söyler ve kapıyı yüzüne kapatır. Anandi gözyaşı döker.

Sumitra ve Gehna mutfakta bulaşık yıkıyor. Gehna, Jagdiş‘in fikrini değiştiren şey hakkında sesli düşünür. Sumitra aynı şeyi söyler ve Jagdiş‘in bunu özellikle Anandi’nin ailesinin önünde yapmasının nedenini merak eder. Gehna Sumitra’ya, ben Jagdiş‘in kendi başına karar  değiştirmediğini düşünüyorum der. Aslında birileri onun aklını zehirledi der. Gehna etrafa bakar tam Dadisa‘dan şüphelendiğini söyleyecekken, Dadisa‘nın geldiğini görüp susar.

Dadisa gelince Gehna’yı uzaklaştırır ve Sumitra’ya biraz sıcak su getirmesini söyleyip gider. Gehna Sumitra‘ya, suyu Dadisa‘ya götürmeyi teklif eder. Sumitra kabul eder. Gehna, Dadisa’nın odasına gider ve ona Jagdiş‘in aklına girmekten sorumlu olduğunu bildiğini söyler. Çocukların okumasına izin vermesi için Dadisa‘ya yalvarır. Dadisa‘nın özellikle Gehna ve Anandi’ye sempati duyması gerektiğini, çünkü onun da bir kadın olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 27. Bölüm ÖzetindeDadisa Gehna’yı her zamanki gibi azarlar ve eğer Jagdiş‘in aklına ben girmişsem, sen ne yapacaksın, der. Benim kararlarımı sevmiyorsan evi terk edebilirsin der. Gehna, Dadisa’ya zaten her gün evden ayrılmak istediğini söyler. Dadisa ona bağırır ve eğer sen ayrılırsan, Basant’ın yeniden evleneceğini ve bunun büyük bir sorun olmayacağını bil der. Gehna oradan gider. Dadisa, Gehna’nın evden ayrılmaması ve Basant’ın evliliğini bozmaması için Tanrıya dua eder.

Sabah, Phuli gelir ve okul müdürü Anandi’ye okulun önünde ödül verecek, Anandi‘yi okula götürmeye geldim der. Anandi Jagdiş ile gitmek ister, ama Sumitra Jagdiş‘in çoktan okula gittiğini söyler. Okulda, Jagdiş‘in arkadaşları, eşine yenildin o senden daha zeki diyerek onunla alay ederler. Okul müdürü Anandi’yi ödül olarak kitap ve kırtasiye eşyaları vermek için öne çağırır. Anandi ona okumasını sağlayan kişinin Jagdiş olduğunu ve hediyeyi onun alması gerektiğini söyler. Müdür, Anandi’nin ödülü hak ettiği konusunda ısrar eder. Jagya öfkeyle bakarken Anandi ödülü memnuniyetle alır.

Okul müdürü daha sonra ikincilik ödülünü vermek için Jagdiş‘i çağırır. Jagdiş‘e Anandi’den çok daha küçük bir ödül verilir. Bunu gören Jagdiş mutlu değil. Anandi, ödülünü evdekilere göstermek için sevinerek eve gelir. Aldığı ödülleri heyecanla Gehna, Sumitra ve Sughna‘ya gösterir. Dadisa gizlice tüm olanları izler. Sumitra onu görür ve Anandi’ye ödülü Dadisa’ya göster diye işaret eder. Dadisa, ucuz 2 rupi değerindeki ödülü umursamadığını söyleyerek dalga geçer.

İkimizin Yerine 4 Ekim Özeti Devam Ediyor

Senin kazanman gereken en büyük ödül, büyüklerin övgüsüdür der. Anandi üzgün. Jagdiş eve gelir ve aldığı ödülün sadece bir kitap olduğunu görür. Dadisa yine Anandi’yle alay eder, kocanı yendiğinden beri ona saygı duymuyorsun der. Gehna, Dadisa‘ya kızgın bir şekilde bakar. Sabah, Jagdiş okula gitmeye hazırlanıyor. Anandi, öğle yemeği kutusuyla birlikte gelir ve aldığı ödüllerden bazılarını Jagdiş‘in çantasına yerleştirmeye çalışır.

Jagdiş onu durdurur ve bağırarak, senin ödülüne ihtiyacım yok, kendim her istediğimi satın alabilirim der. Phuli oraya gelir ve Jagdiş onu yok sayarak gider. Phuli Jagdiş‘in neden kızgın olduğunu sorar, Anandi hiçbir fikri olmadığını söyler. Gehna, Bairon ​​ve Sumitra’ya gelir ve onlara Dadisa‘nın, Jagdiş‘i, Anandi‘ye karşı zehirlediğini anlatır. Bairon ​​bunu duyunca çılgına döner. Sumitra, Dadisa’nın neden küçük çocukların beynini yıkadığını düşünüp ağlar.

Anandi odasında Jagdiş‘in su şişesini unuttuğunu görür ve şişeyi alıp Jagdiş‘in peşinden gider. Jagdiş arkadaşlarıyla okula giderken, arkadaşları karın senden daha iyi diye yine alay ederler. Jagdiş sinirlenir ve kavga ederken, dövüşmeye başlarlar. Anandi oraya gelir ve onları görür Jagdiş‘e seslenir. O esnada Jagdiş yere itilir ve alnı kanar. Anandi onu alıp eve götürür. Bairon annesiyle konuşmaya gelirken, Anandi ve alnı kanayan Jagdiş  içeri girer.

Herkes Jagdiş‘le ilgilenmek için koşar. Dadisa Jagdiş‘e, ne olduğunu sorar. Jagdiş Dadisa’ya kavganın sebebini anlatır. Dadisa Anandi’ye evdeki tüm kötü olaylardan onun sorumlu olduğunu söyler. Bairon ​​onu durdurur ve Dadisa‘ya ne yapmaya çalıştığını bildiğini ve yaptığı şeyin yanlış olduğunu söyler. Dadisa Gehna’ya kızar.

İkimizin Yerine 4 Ekim ÖzetindeDadisa, Gehna’ya gözlerini diker ve Bairon‘u annesine karşı kışkırttığı için ona bağırır. Basant da içeri girer ve ikisi de Gehna’yı azarlar. Bairon Dadisa‘ya konuyu değiştirip durma diye sinirlenir. Annesine, yaptığı şeyin doğru olmadığını söyler. Bairon’a cevap veremeyen Dadisa, Anandi’ye döner, her şey için onu suçlar ve bağırmaya başlar. Anandi’ye, bana işkence etmeyi kes, tek seferde öldür beni de, evdeki herkes mutlu olsun der. Dadisa öfkeyle gider.

Bairon Sughna’ya Anandi’yi içeri götürmesini söyler ve kendisi de Jagdiş‘e alır. Jagdiş‘in odasında, Bairon ​​ona kavgadan bahseder. Jagdiş onunla alay ettiklerini anlatır. Bairon arkadaşların sen onlardan daha iyi olduğun için seni kıskanıyorlar der. Sadece bu da değil, aynı zamanda senin eşin de onların eşlerinden daha akıllı. Öfkelenmek yerine, onlardan ve sınıftaki herkesten daha iyi olduğun için kendinle gurur duymalısın der.

Bairon kızgın olmaması gerektiğini anlatmaya çalışır. Jagdiş üzülerek, Anandi’nin, tüm övgüleri nasıl aldığını anlatır ve bu her yılbaşıma gelecek der. Bairon, sen Anandi’yi çalıştıran kişi olduğun için, tüm övgüler aslında senin nasıl yüce gönüllü biri olduğunu gösteriyor der. Jagdiş sonunda anlar. Anandi gelir ve Bairon ​​çocuklar için ateşkes ilan eder, tekrar arkadaş olurlar. Jagdiş, Anandi’nin eğitiminin devam etmesine de izin verir. Aslında sana tekrar dersleri öğretirim der.

Dadisa bütün bunları çatlayarak izler. Sumitra ve Gehna mutfakta Jagdiş‘in siniri geçti mi diye tedirgin oluyor. Anandi gelir ve onlara Jagdiş‘le yeniden arkadaş olduklarını  söyler. Okumama da izin vermeyi kabul etti der. Sumitra ve Gehna çok sevinir.

İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 2019

İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Hafif giysiler üzerinde sarı yamalar koltuk altları nasıl yıkar
 • Peynirli Omlet Nasıl Yapılır
 • 12 Kızgın Adam – 12 Angry Men

 • İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 40

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar


  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 35

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 81

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 95

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 32

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 64

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 44

  İkimizin Yerine 27. Bölüm Özeti 4 Ekim Gehna Dadisanın Planını Bozar 57