Çiftlikte üreme kazları 2019

Çiftlikte üreme kazları 2019 Çiftlikte üreme kazları

Çiftlikte üreme kazları

Için en değerli ve gerekli ürünlerden birikişi et. Ayrıca tadı da çok beğeniliyor ve pek çok tabakanın bir parçası. Şimdi deposunda et ürünleri satın almak bir sorun değildir, ancak bu ürünün kalitesi, insan vücuduna zararlı kullanım farklı yem katkı büyüyen sürecinde olduğu gibi, tatmin edici bir şekilde bırakır. O kadar çok insan, kendinizi ve aile temiz ve kullanışlı et sağlamak amacıyla, evde ya da çeşitli çiftlik hayvanlarının yazlık bitki deneyin.

Aynı zamanda böyle bir arzunuz olursa, ilkKendi işinize başlamanız için ihtiyaç duymanız gereken şey, hangi tür hayvanların üremeye en faydalı olacağına karar vermektir. Özel bir evde yaşayan ya da yakın olan veya gölet ve küçük bir mera etrafında, bir yazlık varsa, damızlık kazlar olmak için en avantajlı. Bu arada, hiçbir yakındaki gölet olsa bile, bu değiştirilebilir ve su ile doldurun bazı tesisler. Onlar kuşun bu tip en, erken gelişmiş cesur inanıyoruz ve daha fazla ilgi gerektirmeyen çünkü çeşitli kuşların ekimi yapan edildi sahipleri, çoğunun dikkat et için damızlık kaz tavsiye etmek istiyorum. Bu nedenle, bu kuşa nasıl bakacağınız hakkında konuşmak istiyorum.

En yaygın kazlarbüyük gri, Kholmogory, kavga, Çinliler, Gorki ve diğerleri. Kazları taşımak için, kullanılabilir herhangi bir alanı uyarlayabilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz. İnşaat için çoğunlukla levhalar, kil, kamış veya diğer malzemeler kullanılır. En önemlisi bitmiş bina kuru ve taslak içermemelidir ve iyi havalandırılabilmelidir. Zemin için, çöp (kum, talaş, saman vb.) Ile serpilmiş levhalar veya kil kullanın.

Zorunlu olmadan kaz yetiştiriciliği imkansızdır.vygulivaniya. Bu amaçla, avlu alanları inşa edilir veya kuşlar hem kışın hem de yaz mevsiminde harika hissettikleri otlak ve gölete bırakılır. Bu arada, geceleri bile yaz mevsiminde kazlar sokakta tutulması tercih edilir. Ayrıca şunu eklemeliyim ki eğer bu kuşu büyük miktarda tutmayı planlıyorsanız, kazların büyük sıkışıklığı sevmemesi düşünülmelidir. İki metrekarede saymak, bir yerlerde 3 kafa olacak. Ne yazık ki, kazların faydalı üremesi, yaşam alanları için büyük bir harcamayı gerektirir. Ancak bana inanın, tüm bu masraflar ilk sezonun ardından başlayacak ve bu alanda iş yapmaya devam etme şansına sahip olacaksınız.

Beslenme gelince, çoğunlukla kazlarotlakları beslemektedir, ancak onları beslemek hala gereklidir. Hububat yemekten çok memnundurlar, çeşitli otlar ve diğer su kuşları gibi, yeterince su gerekir. Kış ve yaz diyeti tabii ki farklıdır, çünkü yaz aylarında bir çok yeşillikler vardır ve kışın saman ve çeşitli bitki unu için gerekli olan budur. Ve bitmiş kütleyi karışık yemlerle karıştırmak için bu uzun prosedürden sonra.

Kazların ıslahı oldukça karlı hale geldiÜlkemizin çeşitli bölgelerinde hane parsellerinin birçok sahibi için iş. Ve bu şaşırtıcı değildir, çünkü bu kuş, gözaltı koşulları, hava koşulları ve diyet için pratik olarak iddiasızdır. Diyet, yalnızca kuşun tam gelişimini ve boyutunu etkileyebilir. Tüm avantaj ve dezavantajları hesaba katarsanız, kazları bir işletme olarak yetiştirirseniz, kaç tane kuş yetiştirirseniz gelsin, oldukça karlı olur.

Çiftlikte üreme kazları 2019

Çiftlikte üreme kazları 2019

Related news

 • Ben evleniyorum Bir rüyada ... Ne olacak
 • Yüksük Çorbası
 • Bir düğün için güzel para vermek için: ipuçları
 • Category Archives: Besinler ve Faydaları
 • Yıldızlar bize fısıldıyor mu Terazi ve Toros Astrolojik Uyumluluk

 • Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları


  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları

  Çiftlikte üreme kazları